Niestety, ta okazja już wygasła
Kamera samochodowa, rejestrator jazdy LAMAX C9
43° Zakończono

Kamera samochodowa, rejestrator jazdy LAMAX C9

519zł Darmowa dostawa DarmowaMall.pl Okazje
2
mar 18. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kamera samochodowa, rozdzielczość 2K, 2,7" wyświetlacz LCD, szeroki kąt widzenia 150°, funkcja WDR dla lepszego obrazu, LDWS, GPS z wykrywaniem fotoradarów, obraz nocny, funkcja pętli czasowej, G-senzor, microSDHC do 64 GB, czujnik ruchu, plan odpoczynku, łatwa instalacja i obsługa


146517.jpg

Cykliczne robienie zdjęć – Aparat rejestruje wideo w pojedynczych sekwencjach i, jeśli to konieczne, usuwa najstarsze. Zapobiega to zapełnieniu pamięci.

Zablokowanie zdjęć – Możesz zablokować zdjęcia, których chcesz użyć w przyszłości. Aparat nie usunie ich po zwolnieniu.

Wykrywanie ruchu – Aparat rozpoczyna nagrywanie natychmiast po wykryciu ruchu. Jest to przydatne podczas parkowania samochodu. Funkcja jest aktywna tylko po podłączeniu do źródła zasilania.

G-Sensor – Czujnik przeciążenia w sposób ciągły sprawdza kierunek jazdy i wykrywa uderzenie w kilka sekund. Gdy tak się stanie, nagranie zostanie zablokowane przed usunięciem.

Inteligentne LDWS – System ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, ostrzega o opuszczeniu linii. Można ustawić prędkości, przy jakich powinien działać, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń w mieście.

WDR – Szerokie, dynamiczne fotografowanie zapewnia bardziej zrównoważony kontrast przy zmianie światła i cienia. Jest to przydatne, gdy wchodzisz do tunelu i spotykasz się z samochodem w ciemności.

Łatwa instalacja – W LAMAX C9 jest wszystko, czego potrzebujesz. Po ustawieniu wspornika wystarczy kliknąć i zamocować kamerę. Możesz zostawić go w samochodzie na stałe.

Rozdzielczość 2K – Maksymalna szczegółowość = Maksymalny dowód w razie konieczności. Wysokiej jakości mikroukład zapewnia doskonale ostry obraz w każdych warunkach.

Wykrywanie radaru prędkości – Nasza rosnąca baza danych radarowych ostrzega o miejscach, w których dobrze jest zdjąć stopę z gazu. Mamy w bazie tysiące radarów i rozpoznawanie czerwonych świateł w ponad 37 krajach europejskich.

Nocna tryb – W nocy LAMAX C9 wciąż Cię chroni. Gorsze warunki i ciemność nie są przeszkodą w ostrym wideo.

GPS – Za pomocą specjalnego odtwarzacza możesz obserwować przebieg całej podróży. Oprócz prędkości i kierunku jazdy, zobaczysz również dane z czujnika G-sensor. Pomaga to zidentyfikować sprawcę wypadku, nawet w najtrudniejszych przypadkach – na przykład podczas jazdy w kolumnie.

Wyświetlacz TFT o przekątnej 2,7" – Super czytelny wyświetlacz sprawia, że kamera jest jak zabawka. Menu aparatu oferuje ponad 10 języków.

Szeroki kąt widzenia 150° – Obiektyw szerokokątny zapewnia, że wszystko, co ważne, będzie widoczne – zarówno kierunki jazdy, jak i otoczenie.

Wskaźnik prędkości – W module GPS widoczna jest aktualna prędkość i kierunek ruchu na wyświetlaczu kamery.

Plan odpoczynku – Zmęczenie? Harmonogram odpoczynku poinformuje Cię o czasie przerwy. Szczególnie pomocny zwłaszcza podczas długich podróży.

Zawartość opakowania:
  • Kamera samochodowa LAMAX C9
  • Uchwyt mocowany na szybie z modułem GPS
  • Ładowarka samochodowa
  • Instrukcja obsługi
  • Specjalne etui
  • Inne materiały (naklejki, karta Facebook, karta rejestracyjna)
strona producenta:
lamax-electronics.com/pl/…c9/

jazda w dzień
youtube.com/wat…CWU

i w nocy
youtube.com/wat…Ozo

jest też dostępna za 506 zł z dostawą - nie znam sprzedawcy nie wiem jakie ma opinie technikalia.pl
oraz na allegro za 514 zł z 8 monetami (to S.Sprzedawca)
tak informacyjne- to zatem w Mall nie jest chyba jakaś niebywała okazja ...
Aktualizacje społecznościowe
Mall.pl OkazjeMall.pl kody rabatowe

Grupy

2 Komentarze
Plan odpoczynku mnie przekonał
rymcymcym2 min

Plan odpoczynku mnie przekonał


i mnie, pora spać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst