Niestety, ta okazja już wygasła
Kamera Reolink E1 - 11,39PLN (3USD)
Zakończono

Kamera Reolink E1 - 11,39PLN (3USD)

11,39złAliExpress Okazje
2
lis 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Reolink E1
Coupon: REOLINK1111 (3USD OFF)
Deal price: 24.64 USD

Zobacz swój dom w 3MP dzień i noc

Reolink E1 inteligentne bezpieczeństwo w domu kamera rejestruje filmy Super HD w rozdzielczości 2304x1296 (3 megapiksele), a dzięki 8 diodom podczerwieni może widzieć do 40 stóp w ciemności. Pozostań w kontakcie z tym, co ci zależy w każdej chwili z kamera przez cały dzień.

Do 12m widzenia w nocy

Dzięki 8 sztuk potężny diody led na podczerwień i zwiększona 3D-DNR technologii, E1 wewnętrzna kamera ip może uchwycić każdy ruch z to-be włamywaczy w nocy z vivid i bez szumów.

Cały pokój w Super HD

Oglądanie dużej powierzchni staje się teraz łatwiejsze. Oferujący 355 ° pan i 50 ° tilt i 3MP Super HD, E1 może dostarczyć cały obraz domu, jeszcze lepiej, z oszałamiającą wyrazistością i żywością.

Zdalne oglądanie, zawsze i wszędzie

Zdalnie przeglądaj kamerę za pośrednictwem: bezpłatnej aplikacji Reolink na urządzeniu mobilnym, bezpłatnego klienta Reolink na komputerze.

Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, które mają znaczenie

Kamera ochrony 3MP może wykryć ruch i natychmiast powiadomić cię za pomocą powiadomień push, powiadomień e-mail lub dźwięków brzęczyka (jeśli podłączysz go do Reolink NVR). Możesz spersonalizować wszystkie rodzaje alertów, aby pasowały do twoich potrzeb.

Skoncentruj się na obszarach, które mają znaczenie

Utwórz konkretne obszary, z których chcesz otrzymywać powiadomienia o ruchu. Może zaoszczędzić kłopoty z niechcianymi alarmami z wyznaczonych obszarów.

Zapisz wszystkie ruchy na karcie SD

Karta SD będzie nagrywać po wykryciu ruchu jest wyzwalany. Kamera obsługuje wstępne nagrywanie (3s-6s) i post-record. Gdy karta SD jest pełna, automatycznie pokryje stare wideo.

Zobacz, słuchaj i rozmawiaj ze swoim światem

Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają słuchanie i mówienie przez aparat. Porozmawiaj ze swoimi dziećmi, baw się ze zwierzętami domowymi lub odsuń się od włamywaczy.

Pracuj z NVR dla 24/7 niezawodnego nagrywania

Jeśli masz wiele kamery IP lub jeśli chcesz 24/7 nagrywania, Reolink NVR jest najlepszym wyborem. NVR działa doskonale i wydajnie z kamerami do monitorowania i nagrywania przez całą dobę dla bezpieczeństwa i nadzoru w domu i firmie.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz