Niestety, ta okazja już wygasła
Kamera panoramiczna Discovery Adventure
218° Zakończono

Kamera panoramiczna Discovery Adventure

399złGazeta Wyborcza Okazje
27
218° Zakończono
Kamera panoramiczna Discovery Adventure
maj 11. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Trzeba zbierać kupony z Wyborczej (wiem nie lubicie,podcieracie itp)
Opłaca się? Ktoś wie co to za kamera? Komentarze na temat gazety proszę sobie darować,omawiamy tylko kamerę i jej cenę.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
fakeaccmaj 11. 2017

To nie jest forum dyskusyjne, zgłoszone za spam


Żart roku 2017 ,spamem jest twój komentarz.
27 Komentarzy
To nie jest forum dyskusyjne, zgłoszone za spam
fakeaccmaj 11. 2017

To nie jest forum dyskusyjne, zgłoszone za spam


Żart roku 2017 ,spamem jest twój komentarz.
dziwne, nie widzę jej nigdzie w sieci
k4411/05/2017 20:09

dziwne, nie widzę jej nigdzie w sieciNo właśnie ja też nie, a ciekawe co to warte.
Budniumaj 11. 2017

No właśnie ja też nie, a ciekawe co to warte.


Dlatego pytam,oczywiście Discovery nie produkuje kamer więc jest to wyrób jakiegoś innego producenta,może ktoś coś widział o takim kształcie.
Edytowane przez: "pbb" maj 11. 2017
Ciekawe jest to nagrywanie 220 stopni i pytanie czy to warte tych 4 stówek.
Usunięty537211/05/2017 20:14

Komentarz usuniętyŁosi jak łosi, ale dziękuję za link. Skoro 100 eurasów kosztuje normalnie, to tu żadna promocja.
Bo to nie jest kamera Discovery Adventure, tylko jakaś kamera "approved" przez Discovery Channel:)

Nie ma więcej zdjęć pudełka, to co najważniejsze jest po drugiej stronie pewnie:p
Podejrzewam, że poprzedni komentarz poleciał do kosza jako obrażający innych. W każdym razie skopiowałem z niego link - 100 euro standard cena, czyli ok 400 zł, tyle co u nas z kuponami. Dziękuję, postoję. bresser.de/Fre…era
Budniu11/05/2017 20:17

Podejrzewam, że poprzedni komentarz poleciał do kosza jako obrażający inn …Podejrzewam, że poprzedni komentarz poleciał do kosza jako obrażający innych. W każdym razie skopiowałem z niego link - 100 euro standard cena, czyli ok 400 zł, tyle co u nas z kuponami. Dziękuję, postoję. https://www.bresser.de/Freizeitoptiken/Ueberwachungskameras/NATIONAL-GEOGRAPHIC-Full-HD-Action-Camera-140-30m-wasserdicht.html?listtype=search&searchparam=camera


to nie ta
k44maj 11. 2017

to nie taTeraz widzę, dzięki. Ta z linku ma 140 stopni pole widzenia choćby.
ludzie tu jest panorama a ktoś linkuje zwykłą ...

edit. na ulotce jest napisane,że 5 letnią gwarancję realizuje się na stronie bresser.de ,więc pewnie to Bresser
Edytowane przez: "pbb" maj 11. 2017
Ciekawe ile mają tych kamer. Ilość ograniczona. Żeby potem nie zostać z papierem toaletowym w postaci kuponów. btw cena to 389zł.
Diaboliquemaj 11. 2017

Ciekawe ile mają tych kamer. Ilość ograniczona. Żeby potem nie zostać z pap …Ciekawe ile mają tych kamer. Ilość ograniczona. Żeby potem nie zostać z papierem toaletowym w postaci kuponów. btw cena to 389zł.


czytajcie regulaminy,kamer jest 4000 i rezerwuj się je przed zbieraniem kuponów
3 megapiksele to trochę kiepsko
Budniu11/05/2017 20:17

Podejrzewam, że poprzedni komentarz poleciał do kosza jako obrażający inn …Podejrzewam, że poprzedni komentarz poleciał do kosza jako obrażający innych. W każdym razie skopiowałem z niego link - 100 euro standard cena, czyli ok 400 zł, tyle co u nas z kuponami. Dziękuję, postoję. https://www.bresser.de/Freizeitoptiken/Ueberwachungskameras/NATIONAL-GEOGRAPHIC-Full-HD-Action-Camera-140-30m-wasserdicht.html?listtype=search&searchparam=cameraJeśli chodzi o kamerkę z linka to mam ją jakiś czas. W skrócie lepiej kupić jakiegoś chińczyka. W tej nie ma nawet podglądu wifi no i jakość leży. Oddaje ją na gwarancję bo przy zwykłym użytkowaniu wpadł przycisk i teraz trzeba śrubokrętem wpychać żeby zadziałał. Cena jakiś rok temu była śmieszna bo kosztowała całe 20 funtów. Wszysko będzie lepsze od tej z linka. Lepiej wziąć Ele Explorera.
psychoLOGmaj 12. 2017

Jeśli chodzi o kamerkę z linka to mam ją jakiś czas. W skrócie lepiej kupi …Jeśli chodzi o kamerkę z linka to mam ją jakiś czas. W skrócie lepiej kupić jakiegoś chińczyka. W tej nie ma nawet podglądu wifi no i jakość leży. Oddaje ją na gwarancję bo przy zwykłym użytkowaniu wpadł przycisk i teraz trzeba śrubokrętem wpychać żeby zadziałał. Cena jakiś rok temu była śmieszna bo kosztowała całe 20 funtów. Wszysko będzie lepsze od tej z linka. Lepiej wziąć Ele Explorera.


Tak, Bresser National Geographic sprzedawany był w UK w Aldi za 30 funtów, komentarze potwierdzają to co piszesz. W skrócie jakośc mało zadowalająca. hotukdeals.com/dea…298
Trudno powiedzieć, czy tak samo będzie tutaj, tamto to był Chińczyk pod marką Bressera, i to też będzie Chińczyk - pytanie, czy z innej stajni, czy nie bardzo... Zakładając, że Carrefour przyjmuje zwroty na zakupiony u nich sprzęt, głównym ryzykiem może być kasa na 10 wydań GW.
Po kontakcie z gesser.de otrzymałem taką ulotkę z dokładniejszą specyfikacją tej kamery. Ani soczewki, ani procesor nic mi nie mówią. Jeśli ktoś zna te podzespoły i może coś więcej o nich powiedzieć to śmiało. Pogrzebałem chwilkę i znalazłem producenta, oczywiście chińskiego, u którego taką kamerę można zamówić w ilości min. 100 sztuk. Ceny nie podano, pewnie do negocjacji: nello.cn/X36…tml. Identyczna kamera innej firmy w kosztuje koło $35-40: brava-digital.manufacturer.globalsources.com/si/…htm248817-siDGg.jpg
41000 USD trzeba zainwestować aby kosztowała 41 USD i to jeszcze bez podatku.Każda rzecz w hurcie kosztuje minimum połowę taniej bo inaczej żaden handlowiec jej nie kupi,100% zysku brutto to jest absolutne minimum w handlu.
Edytowane przez: "pbb" maj 12. 2017
Czytam komentarze i stwierdzam że piekielnie szybko zostało przeprowadzone śledztwo w sprawie "co to jest za kamera". Jestem pod wrażeniem :). Podziwiam zaangażowanie. Już dawno stwierdziłem że pepper.pl to nie tylko strona z okazjami a również portal opiniotwórczy:). Pozdrawiam pepperowiczów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst