KAMERA MIKAVI IP YE1 180
117°

KAMERA MIKAVI IP YE1 180

73zł229zł-68% 7,99zł
6
117°
KAMERA MIKAVI IP YE1 180
sty 11. 2021
sklep.ntt.pl/kam…KA
229 rabat na 73 zł


KAMERA IP YE1 180º SERIA YOUR EYESKamera IP Mikavi YE1 180 posiada kompaktowe wymiary i stanowi idealne narzędzie monitoringu, które idealnie sprawdzi się w każdym domu jak i firmie. Urządzenie to ułatwi Ci tani i prosty podgląd na dom, dzieci czy zwierzęta. Za sprawą nagrywania wideo w jakości HD przy kącie widzenia obiektywu 180 stopni możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden detal. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwala na dwukierunkową komunikację głosową. Zainstaluj bezpłatną aplikację „360eyes”, by zyskać podgląd oraz powiadomienia alarmowe w czasie rzeczywistym na swoim urządzeniu mobilnym i poczuj się bezpiecznie monitorując swój dom nawet z drugiego końca świata.

YE1 180 to:

  • rozdzielczość obrazu HD 1280×720p/25 fps,
  • czujnik ruchu,
  • tryb alarmowy przekazujący obraz na aplikację,
  • funkcja IR-CUT, tryb nocny IR do 10 metrów oraz wykrywanie ruchu na podczerwień, które pozwalają na uzyskanie wyraźnego obrazu również w nocy.
WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU W ROZDZIELCZOŚCI HDW Mikavi IP YE1 180° zastosowano bardzo dobrej klasy komponenty używane w kamerach z tzw. wyższej półki. Sprawdzony duet: megapikselowy, nowoczesny sensor 1/4” Progressive Scan CMOS oraz procesor GM8135 pozwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 24 klatki/s w rozdzielczości HD 1280×720p. Zaawansowana technologia to gwarancja najwyższej jakości nagrań.

SZEROKI KĄT WIDZENIA 180°Wysokiej jakości układ optyczny wyposażony w soczewkę obiektywu gwarantuje optymalny kąt widzenia 180° przez co zapewnia szerokie pole obserwacji i pewność, że kamera obejmie swoim czujnym okiem całe pomieszczenie.

WDR – WIDE DYNAMIC RANGEKamera Mikavi IP YE1 180° oferuje funkcję poszerzonego zakresu dynamiki, która gwarantuje płynność wyświetlania obrazu w warunkach silnego kontrastu światła. Poprzez umiejętne niwelowanie zarówno zbyt jasnych jak i zaciemnionych fragmentów nagrania, technologia WDR pozwala uzyskać szczegółowy i przejrzysty obraz. Dzięki błyskawicznej korekcji ekspozycji nie mamy sytuacji, w których obraz jest niedoświetlony lub prześwietlony. Analiza naświetlenia obrazu oraz dynamiczna zmiana wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli pomaga uwidocznić na obrazie niedoświetlone elementy. Jest to istotne dla nagrań w sytuacjach zwiększonego kontrastu np. gdy występuje silny światłocień.

Tryb WDR gwarantuje wysoką jakość nagrań oraz optymalny poziom jasności i kontrastu przy zmiennych warunkach oświetleniowych.

MONITORING W DZIEŃ I W NOCY (IR TRYB NOCNY)Obraz w trybie dziennym charakteryzuje się odpowiednim kontrastem i odwzorowaniem barw. Funkcja IR-CUT, wykrywanie ruchu na podczerwień to gwarancja wyraźnego obrazu także w nocy. Światło podczerwone sprawia, że czarno-biały obraz w trybie nocnym jest wyraźny i dobrej jakości. Dodatkowo zasięg pola nagrywania w nocy wynosi aż do 10 metrów, dzięki czemu kamera umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa podczas pory, gdy najczęściej dochodzi do włamań i kradzieży.

DETEKCJA RUCHU – POWIADOMIENIA ALARMOWEKamera Mikavi IP YE1 180° wyposażona jest w czujnik ruchu. Gdy urządzenie wykryje poruszający się obiekt, alarmowe powiadomienie push zostanie wysłane na wskazany telefon. Zmienia to wizję standardowego monitoringu, który polega na obserwacji obrazu z kamery wyświetlanego na ekranie monitora czy też telewizora. Ciągłe śledzenie nagrań na ekranie nie jest zbyt praktyczne, dlatego funkcja detekcji ruchu to niezwykle wygodne rozwiązanie. Czujnik ruchu działa jak fotopułapka, dzięki czemu kamera może pomóc złapać potencjalnego intruza. Mikavi IP YE1 180° pracuje i chroni nawet wtedy, gdy nie śledzimy rejestrowanego obrazu.

DWUSTRONNA KOMUNIKACJA
WBUDOWANY MIKROFON I GŁOŚNIKWbudowany mikrofon i głośnik pozwalają na dwustronną komunikację. Funkcja ta jest szczególnie przydatna do monitoringu dzieci, osób starszych oraz zwierząt. Dzięki Mikavi IP YE2 360° możliwe jest przekazanie komunikatu do osób znajdujących się w tym samym pomieszczeniu, w którym jest zamontowana kamera IP. Ponadto urządzenie może służyć również do wideokonferencji.

ELEKTRONICZNA NIANIAAplikacja na smartphone umożliwia wykorzystanie kamery Mikavi IP YE1 180° jako elektronicznej niani. Bezpośredni podgląd na żywo oraz dwustronna komunikacja sprawia, że rodzice mogą być w ciągłym kontakcie z dzieckiem. Wbudowany mikrofon i głośnik pozwala by rodzic uspokoił małe dziecko swoim głosem na odległość. Mikavi IP YE1 180° to niezastąpiony pomocnik dla rodziców, którzy mimo zapracowania lub braku możliwości przebywania na co dzień ze swoim maleństwem, chcą mieć komfort, że mogą być blisko niego w każdym momencie.

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI LUB CHORYMIKamera IP jest również pomocna w utrzymaniu stałego kontaktu z osobami starszymi lub chorymi, np. gdy jesteśmy w pracy, a zostają one bez opieki.

MONITORING ZWIERZĄTKolejną zaletą dwukierunkowej komunikacji jest nadzór nad zwierzętami. Śledząc zachowanie pupila poprzez aplikację na smartphone, możliwe jest wydanie mu polecenia głosowego, dzięki czemu podejmujemy natychmiastową reakcję np. w sytuacji, gdy zwierzę zacznie niszczyć przedmioty w mieszkaniu.

PODGLĄD RZECZYWISTY NA WIELU PLATFORMACHPodłączenie kamery Mikavi IP YE1 180° do sieci WiFi umożliwia podgląd online (na żywo) w czasie rzeczywistym. Dostępna aplikacja pozwala by obejrzeć nagrywany obraz na urządzeniach z systemem iOS oraz Android zarówno na tablecie jak i na smartphone. Kamera jest połączona z telefonem za pomocą routera oraz aplikacji 360Eyes.

PROSTA INSTALACJA ORAZ ŁATWA OBSŁUGADotychczas monitoring kojarzył się z kosztowną i skomplikowaną instalacją. Wystarczy jednak kupić bezprzewodową kamerę IP, by zagwarantować sobie bezpieczeństwo w postaci monitoringu nawet z drugiego końca świata. Wbudowany moduł WiFi pozwala na podłączenie w prosty sposób do domowej sieci komputerowej oraz na łatwą konfigurację korzystając z aplikacji mobilnej na urządzaniach iOS lub Android.

NAGRYWANIE W PĘTLIMikavi IP YE1 180° posiada opcję nagrywania w pętli. Jest to jedna z głównych i najważniejszych cech kamery, która pozwala zaoszczędzić czas spędzony na czyszczeniu karty z nagrań.

Rejestrowanie obrazu w pętli oznacza, że w przypadku zapełnienia karty pamięci, kamera automatycznie zacznie nadpisywać obraz na najstarszym materiale filmowym.

KARTA DO 128 GBFilmy mogą być zapisywane na karcie microSD o pojemności, aż do 128 GB. Pozwala to na rejestrowanie nawet do 14 dni nagrań, co oznacza, że przy funkcji nagrywania w pętli mamy dostęp do ostatnich ok. 10-14 dni nagrań.

Czas nagrywania dla kart o różnej pojemności to:

16 GB – około 1 dzień

32 GB – około 2-3 dni

64 GB – około 5-7 dni

128 GB – około 10-14 dni

FORMAT ZAPISU H.264Pliki zapisywane są w formacie H.264. Dzięki zastosowaniu tego zaawansowanego systemu kodowania wideo znanego m.in. z płyt BluRay, nagrania zachowują wysoką jakość przy dużej kompresji, co pozwala na maksymalne wykorzystanie karty pamięci.

SZEROKIE SPEKTRUM ZASTOSOWAŃZabezpiecz dom, mieszkanie lub biuro poprzez swój własny profesjonalny system monitorowania! Poznaj zalety Mikavi IP YE1 180°, które sprawią, że ochrona tego co najcenniejsze będzie jeszcze prostsza.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz