kamera gopro hero w Biedronce 18.12 za 399 zł
301°Zakończono

kamera gopro hero w Biedronce 18.12 za 399 zł

11
gru 16. 2015
Chyba taniej nie kupicie - warto polecam sam dałem 499,00
Aktualizacje społecznościowe
GoPro Okazje

Grupy

11 Komentarzy
@arsan73 właśnie zastanawiałem się nad zakupem Powiedz mi czy podczas ładowania baterii można nagrywać filmiki? Czy w takiej sytuacji bateria nadal jest ładowana czy na czas nagrywania ładowanie zostaje przerwane?
Cena dobra i brałbym może - jednak ... brak wyświetlacza LCD ją dyskwalifikuje - nie da się wykadrować obrazu bez przeprowadzenia prób montażu połączonych z próbnymi nagraniami. Tak stan rzeczy wskazuje na montaż kamery na stałe w jednym miejscu i wypróbowanej pozycji, przepinanie jej na kask, na rower, na motocykl i jeszcze do samochodu bez kadrowania obrazu w LCD, musi być mega upierdliwe. (no chyba, że ma wyświetlacz - ale po zdjęciach raczej sądzę, że go nie ma).
Lepszym rozwiązaniem jest Xiaomi Yi.
Budniugru 16. 2015

Cena dobra i brałbym może - jednak ... brak wyświetlacza LCD ją dys …Cena dobra i brałbym może - jednak ... brak wyświetlacza LCD ją dyskwalifikuje - nie da się wykadrować obrazu bez przeprowadzenia prób montażu połączonych z próbnymi nagraniami. Tak stan rzeczy wskazuje na montaż kamery na stałe w jednym miejscu i wypróbowanej pozycji, przepinanie jej na kask, na rower, na motocykl i jeszcze do samochodu bez kadrowania obrazu w LCD, musi być mega upierdliwe. (no chyba, że ma wyświetlacz - ale po zdjęciach raczej sądzę, że go nie ma).


nie ma wifi? jeśli tak, to faktycznie bieda. Już wskazane Xiaomi Yi w takiej sytuacji jest dużo lepszym wyborem
@Budniu Jeśli kąt widzenia jest taki jak np w Yi, to brak wyświetlacza nie powoduje jakichś problemów z kadrowaniem. Wszystko też zależy co chce się nagrywać. Korzystałem z Yi bez wyświetlacza na wakacjach i zdjęcia jak i filmy były w kadrze
grz3slawgru 16. 2015

nie ma wifi? jeśli tak, to faktycznie bieda. Już wskazane Xiaomi Yi w t … nie ma wifi? jeśli tak, to faktycznie bieda. Już wskazane Xiaomi Yi w takiej sytuacji jest dużo lepszym wyborem


Na to nie patrzyłem, ale w tej sytuacji to jeszcze na korzyść Yi:
- rozdzielczość w sumie dwa razy większa,
- 7 zdjęć na sekundę w trybie serii (GoPro robi 5),
- obsługa kart microSD do 64GB (GoPro do 32GB),
- oprócz WiFi - wsparcie dla BT 4.0 (GoRpo tylko USB),
- Yi jest lżejsza
22352-Z3YMd.jpg
Kabangru 16. 2015

@Budniu Jeśli kąt widzenia jest taki jak np w Yi, to brak wyświetlacza nie …@Budniu Jeśli kąt widzenia jest taki jak np w Yi, to brak wyświetlacza nie powoduje jakichś problemów z kadrowaniem. Wszystko też zależy co chce się nagrywać. Korzystałem z Yi bez wyświetlacza na wakacjach i zdjęcia jak i filmy były w kadrzeOk, ale ja za tę cenę spodziewałbym się czegoś z LCD - ja korzystam z kamerki w samochodzie, na kierownicy w motocyklu i rowerze oraz czasem na kasku, więc jak dla mnie kadrowanie "na szybko" po przepinaniu z pojazdu do pojazdu ma znaczenie.
@Budniu - w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej dojdzie do mnie długo wyczekiwane Xiaomi Yi, więc będę mógł je sprawdzić "organoleptycznie"
Lepsze jest SjCam lub X
Rzucili do biedry to czego nie mogą sprzedać gdzie indziej. Nikt już tego nie kupuje. Aktualnie jest już dostępna 4 generacja tej kamerki.
@dominikm96 to jest kamerka wypuszczona stosunkowo niedawno w wersji budżetowej bez wymiennej baterii itp, nie jest to pierwsza generacja...
Dużym mankamentem tego modelu jest brak wifi, co w wyższych modelach pozwala na podgląd na żywo z poziomu telefonu^^
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst