Niestety, ta okazja już wygasła

Kamera Google Nest Indoor Security Camera Cena z dostawą do PL €86,6

mar 23. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Taniej nie znalazłem, może komuś się przyda. Na All... cena 699 za coś z opisem "Towar może zawierać zarysowania,otarcia powstałe przy transporcie choć nie musi"

Kamera wewnętrzna Nest została zaprojektowana tak, aby monitorować Twój dom i rodzinę, nawet gdy Ty nie możesz. Teraz Nest Cam może korzystać z lokalizacji Twojego telefonu, a nawet telefonów Twojej rodziny, aby wiedzieć, kiedy Cię nie ma. Kiedy więc wszyscy wyjdą z domu, Nest Cam będzie wiedział i włączy się automatycznie. Dzięki całodobowej transmisji na żywo, zaawansowanemu noktowizorowi oraz alertom o ruchu i dźwięku, Nest Cam pomaga dbać o dom z dowolnego miejsca.

Bezpiecznie przesyłaj dane do telefonu, tabletu lub laptopa w super-wyraźnym HD 1080p. Uzyskaj szeroki kąt widzenia 130 stopni lub powiększ i popraw, aby przyjrzeć się bliżej.

Nie możesz zawsze oglądać swojego kanału wideo. Dzięki temu nowa kamera Nest Cam wyszukuje aktywność i wysyła alert na Twój telefon, jeśli coś zobaczy. W przypadku ruchu lub dźwięku Nest Cam wysyła powiadomienie e-mail z obrazem tego, co się stało.

Wyłącz światła - czujniki LED noktowizyjne pozwalają zobaczyć całe pomieszczenie w nocy, dzięki czemu możesz sprawdzić, co dzieje się z dzieckiem lub zwierzętami.

Rozmawiaj i słuchaj - Nest Cam ma mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz słyszeć, co się dzieje, i odpowiadać za pomocą aplikacji Nest. Kiedy ktoś ma zamiar mówić, Nest Cam zadzwoni, aby zwrócić Twoją uwagę.

Nest Aware (subskrypcja sprzedawana osobno) zapewnia ciągłe nagrywanie 24/7, dzięki czemu możesz wrócić i zobaczyć, co przegapiłeś. Wykorzystuje również zaawansowane algorytmy w chmurze, aby zapewnić spersonalizowane alerty. Kupując Nest Cam, możesz bezpłatnie wypróbować Nest Aware przez 30 dni.

Nest Cam współpracuje również z wieloma innymi produktami; od oświetlenia domowego po urządzenia mobilne. Możesz także połączyć się z innymi produktami Nest.

Jeśli Nest Protect wyczuje dym, Nest Cam automatycznie zarejestruje, co się stanie, nawet jeśli nie subskrybujesz Nest Aware.

Wymaga zgodnego telefonu lub tabletu z systemem iOS lub Android z bezpłatną aplikacją Nest i Bluetooth 4.0 Zgodność z systemem operacyjnym Android, Apple iOS

Parametry techniczne :

Bezprzewodowa kamera CMOS

Model: NC1102GB

Rozdzielczość 1920 x 1080

Kąt widzenia 130 °.

Zasięg widzenia 40m.

Zasięg widzenia w nocy 1 m.

Umożliwia przeglądanie i nagrywanie.

Obiektyw

Image Sensor: 1/3" 3MP Sensor z milionami kolorów

Zbliżenie: 8x cyfrowe Kąt widzenia w poziomie: 130°

Noktowizor: 8 wydajnych IR ledów (850nm) z IR filtrem odcięcia

Nagrywanie Video

Kompresja obrazu: H.264

Transmisja video: ciągła H.264

Jakość zapisu: do 1080p,30 fps

Audio

Wbudowany mikrofon i głośnik (słuchaj I mów do osób w pomieszczeniu)

Sieć

Bluetooth 4.0 (BLE)

Wi-Fi 802.11a/b/g/n, 2.4 GHz or 5 GHz (WEP, WPA, WPA2 encryption supported)

Wymiary

114mm x 73mm x 73mm (WxSxG)

Bezpieczeństwo transmisji

128-bit AES with TLS/SSL

Zakres pracy

Temperatura: 0° - 40°C

Do pracy wewnątrz

Zasilanie

Input: AC 100-240VAC, 50-60Hz 0.2A

Output: DC 5V/1A

Waga 203g.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz