Niestety, ta okazja już wygasła

Kamera do samochodu Mio MiVue J60 WIFI/ GPS - bezwyświetlaczowiec

lip 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wyszperałem nietypowy model kamey MIO.

Jako posiadacz między innymi juz chyba 5ciu kamer tej firmy w samochodach dostawczych mogę śmiało polecić dla tych, co chcą coś bez wyświetlacza - ala czarna skrzynka montowany na przylepca 3M w miejscu gdzie ssawka nie da rady (czary kawałek szyby przy lusterku) i nikt latwo i szybko nie usunie nagrania (wiadomo o co chodzi )

Całość sterowana przez wifi z telefonu.

Fajnie wykonany- nic się nie telepie.

Oczywiście nie ma co polemizować czy bezVATowe i bezgwrancyjne importy z Chin są lepsze czy nie. Dla mnie faktura VAT jest potrzebna.

Promocja chyba jest do wyczerpania zapasów, bo widzę że niektore produkty juz są niedostępne.


PS: mają tam więcej innych w promocji ale tego modelu jeszcze tu nie widziałem.

Specyfikacja skopiowana sklepu producenta:

Główne cechy:
 • Kształt który nie zwraca uwagi osób postronnych (brak wyświetlacza)
 • Nagrywanie Full HD 1080pz płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 — pliki posiadają mniejszy rozmiar bez utraty jakości nagrań.
 • Wbudowane WIFI – łatwe przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.
 • Szeroki kat widzenia 150° – uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłona F1.8 – przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania
 • Ostrzeżenia o fotoradarach – bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia
 • Wbudowany moduł GPS – automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzna, wysokość oraz kierunek.
 • Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS – FCWS , LDWS i FA oraz Stop&Go
 • 3- osiowy czujnik G – nagrywa kierunek i silę przeciążenia
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.
 • Obsługa kart Micro SD™ – zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB pojemności
 • Komunikaty głosowe – kamera informuje głosowo o wszelkiego rodzaju ostrzeżeniach, aby kierowca nie odrywał wzroku od drogi (komunikaty głosowe dostępne w języku Polskim)

REJESTRATOR TRASY MIO MiVue™ J60 Wifi GPS

Nagrywanie wideo w wysokiej jakości Full HD


Kamera MiVue™ J60, stworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full 1080p HD z prędkością 30 kl./s. Jej kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W każdej sekundzie zapisywanych jest 30 klatek wideo, co zapewnia wyraźny, czytelny i bezdyskusyjny materiał.

Doskonała łączność – wbudowany moduł WiFi

Można od razu wykonywać kopie zapasowa filmów na smartfonie lub udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue™ Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, ze oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue™ J60 jest zawsze aktualne, a szybkość transferu danych maksymalna.

Wbudowany moduł GPS – rejestruje lokalizacje i prędkość jeśli tylko tego chcesz

W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaka opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów dostępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia. Aby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy prędkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwolona prędkość na drodze.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki zaawansowanym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue™ J60 przechodzi w tryb parkingowy automatycznie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu lub dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność ze ktoś nad nim czuwa - to własnie kamera Mio.

Ukryta na przedniej szybie, nie odwraca uwagi kierowcy

Specjalna konstrukcja rejestratora MiVue™ J60 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak aby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – kamera ostrzega przed zagrożeniami

Rejestrator MiVue™ J60 został wyposażony w dane o fotoradarach, dzięki czemu zawsze wiesz, jak szybko możesz jechać i w którym miejscu powinieneś zwolnic. Baza danych radarów jest darmowa i dożywotnia przez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue™ J60 ma funkcje głosowego ostrzegania o zbliżaniu się do fotoradaru oraz przekroczeniu prędkości, wiec zawsze się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnic.

Stworzona dla Twojego bezpieczeństwa – zaawansowane systemy wspomagania kierowcy

Dzięki zaawansowanym i wbudowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowce (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera posiada systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy oraz Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-Sensor

Nagła zmiana w ruchu lub nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek lub wjechanie autem w dziurę: gdy wbudowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje automatycznie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) – Twoje nagrania dowodowe są bezpieczne. Co ważne czułość czujnika przeciążeń można dostosować do swoich potrzeb.

Bądź informowany głosowo - informacje głosowe wypowiadane przez wideorejestrator

W kamerach serii J nie ma ekranu, ale są polecenia głosowe. Wybierz swój język (np. Polski) i słuchaj o czym informować będzie wideorejestrator. Jeśli przekroczysz prędkość, lub zbliżać się będziesz do fotoradaru... kamera Mio poinformuje Cię o tym głosowo.


Przed rozpoczęciem użytkowania kamery Mio Mivue J60 należy zaktualizować oprogramowanie urządzenia oraz bazę fotoradarów. Aktualizacji dokonuje się za pomocą aplikacji Mio Mivue Pro, poprzez bezprzewodowe połączenie (Wifi) z naszym smartfonem. Żeby uruchomić komunikaty głosowe w języku Polskim, należy wgrać do urządzenia za pomocą aplikacji Mio Mivue Pro pakietu językowego w wersji polskiej.
Urządzenie Mio MiVue J60 jest przystosowane do pracy z ciągłym zasilaniem. Bateria wbudowana w urządzenie służy do podtrzymywania ustawień rejestratora jak np. język menu.
Cechy i zalety:

 • Kształt który nie zwraca uwagi osób postronnych (brak wyświetlacza) - specjalna konstrukcja sprawiająca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 — pliki posiadają mniejszy rozmiar bez utraty jakości nagrań.
 • Wbudowane WIFI – łatwe przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.
 • Szeroki kat widzenia 150° – uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłona F1.8 – przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach – bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia
 • Wbudowany moduł GPS – automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzna, wysokość oraz kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS – FCWS (układ ostrzegania przed kolizja z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go (informuje ze pojazd przed nami ruszył)
 • 3- osiowy czujnik G – nagrywa kierunek i silę przeciążenia
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.
 • Alarm przekroczenia prędkości – możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Obsługa kart Micro SD™ – zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB pojemności
 • Aktualizacja WIFI OTA – do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych
 • Komunikaty głosowe – kamera informuje głosowo o wszelkiego rodzaju ostrzeżeniach, aby kierowca nie odrywał wzroku od drogi (komunikaty głosowe dostępne w języku Polskim)
Zestaw zawiera:Mio MiVue J60, ładowarka samochodowa, uchwyt mocujący do szyby (na taśmę 3m), podręcznik użytkownika (QSG)


Stopklatka z jazdy w dzien z przeciwka widac blachy.
W nocy z przeciwka to chyba żadna kamera nie złamie wszystkiego no i nie w tej cenie.
Na plus moim zdaniem mega kąt widzenia - praktycznei oba słupki
283324.jpg
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy