Niestety, ta okazja już wygasła
Kamera DIGOO DG-ZXC24 1080P Smart IP
112° Zakończono

Kamera DIGOO DG-ZXC24 1080P Smart IP

82,78zł108,48zł-24% 10,43zł Banggood Okazje
8
maj 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Bywa taniej?
Warte to coś? Jest etap? Da się coś alternatywnego wgrać?
Działa to tak ze bd mogl w pracy na telefonie zobaczyc co pies robi?
Mauser9224/05/2020 15:23

Działa to tak ze bd mogl w pracy na telefonie zobaczyc co pies robi?


Ni bd mgl.
Mam Smartrola ZXC23 (tutaj jest DIGOO ZXC24). Napisałem sobie do niego alternatywny serwer plików dostępny przez stronę WWW, przez co mogę oglądać zdalnie filmy zapisane na karcie SD. Wszystko spoko pięknie chodzi, ale ma dwie wady:

1. ONVIF oraz RTSP nie posiadają hasła na admina i wiele programów gubi się próbując odczytać z nich jakiekolwiek dane. Da się, owszem, ale trzeba się nakombinować.
2. Czujnik ruchu wymięka przy drzewach, cieniach, ptakach i nie ma opcji, aby go wyregulować. Dlatego jak stawiacie ją w domu i za oknem macie las, to skubana będzie nagrywać od świtu do zmierzchu poruszające się drzewa.

W wersji prosto z pudełka to działa dobrze tylko jako niania, ale cały obraz leci przez chińskie serwery, więc co kto lubi.
Cześć, a czy można użyć tej kamery jako zbioru nagrań i w razie czego odtworzyć sobie odpowiedni materiał. Potrzebna jest kamera do obiektu bez neta. Może coś podobnego??
Edytowane przez: "olisof" maj 25.
marusz24/05/2020 17:11

Mam Smartrola ZXC23 (tutaj jest DIGOO ZXC24). Napisałem sobie do niego …Mam Smartrola ZXC23 (tutaj jest DIGOO ZXC24). Napisałem sobie do niego alternatywny serwer plików dostępny przez stronę WWW, przez co mogę oglądać zdalnie filmy zapisane na karcie SD. Wszystko spoko pięknie chodzi, ale ma dwie wady:1. ONVIF oraz RTSP nie posiadają hasła na admina i wiele programów gubi się próbując odczytać z nich jakiekolwiek dane. Da się, owszem, ale trzeba się nakombinować.2. Czujnik ruchu wymięka przy drzewach, cieniach, ptakach i nie ma opcji, aby go wyregulować. Dlatego jak stawiacie ją w domu i za oknem macie las, to skubana będzie nagrywać od świtu do zmierzchu poruszające się drzewa.W wersji prosto z pudełka to działa dobrze tylko jako niania, ale cały obraz leci przez chińskie serwery, więc co kto lubi.


Wrzucales jakiś alternatywny Soft? Czy da się wyłączyć pośrednictwo chińskich serwerów. No i czy ten model.to następca Twojego czy zupełnie inna bajka ?
dzeus25/05/2020 17:05

Wrzucales jakiś alternatywny Soft? Czy da się wyłączyć pośrednictwo chińs …Wrzucales jakiś alternatywny Soft? Czy da się wyłączyć pośrednictwo chińskich serwerów. No i czy ten model.to następca Twojego czy zupełnie inna bajka ?Nie mam pojęcia, czy opierają się na tym samym chipsecie. Ta kamerka to nowość i cholera wie, czy zadziała ten sam sposób. Ogólnie starsze modele da się poprawić za pomocą metody ant-thomasa: github.com/ant…cks - dzięki temu odblokowujesz sobie dostęp do kamery, wgrywasz serwery ssh, ftp i www. Na ten ostatni napisałem sobie prosty interface, aby móc przeglądać zdalnie dane z kart SD: github.com/JG2…er/

A, no i w moim modelu można zablokować dostęp Panu Chińczykowi, ale by mieć możliwość zdalnego podglądu, to trzeba się lekko nakombinować. Ja używam do tego aplikacji Onvifer, bo jako jedyna kumała jak połączyć się z RTSP, który nie wymagał hasła.

Na końcu Ci powiem, że najwięcej informacji udało mi się zdobyć dzięki ruskiemu portalowi 4pda.ru/ - niestety nie kleję żadnej bukwy, więc wszystko szło przez google translate a w samym założeniu konta pomogła mi koleżanka z pracy (Ukrainka), bo za cholerę nie mogłem zakumać pytania w captcha Niemniej goście nieźle tam rozgryzają te chińczyki i warto tam zajrzeć.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst