Niestety, ta okazja już wygasła
Kamera bezpieczeństwa zewnętrzna sterowana aplikacją DIGOO DG-ZXC42 4X Optical Zoom 10 LED Dome Camera 1080P PTZ IP66 IR Night Vision NVR
98° Zakończono

Kamera bezpieczeństwa zewnętrzna sterowana aplikacją DIGOO DG-ZXC42 4X Optical Zoom 10 LED Dome Camera 1080P PTZ IP66 IR Night Vision NVR

203,29zł260,22zł-22% 5,57zł Banggood Okazje
18
cze 1. 2020Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
18 Komentarzy
Mam w planie zamówić takie dwie ale jak je ustawić na rogu budynku z takim uchwtyem?
+ za wersję z zoomem optycznym.
Sauron_Sauronowy01/06/2020 08:25

Mam w planie zamówić takie dwie ale jak je ustawić na rogu budynku z takim …Mam w planie zamówić takie dwie ale jak je ustawić na rogu budynku z takim uchwtyem?


Np. z takim uchwytem, który kosztuje tyle co połowa ceny kamery
bhphotovideo.com/c/p…tml
Edytowane przez: "Pjotrowski" cze 1.
Sauron_Sauronowy01/06/2020 08:25

Mam w planie zamówić takie dwie ale jak je ustawić na rogu budynku z takim …Mam w planie zamówić takie dwie ale jak je ustawić na rogu budynku z takim uchwtyem?

Jeśli ma duży kąt widzenia to może dasz radę ustawić ją tak żeby obejmowała pole na którym Ci zależy
Pjotrowski01/06/2020 08:28

Np. z takim uchwytem, który kosztuje tyle co połowa ceny kamery h …Np. z takim uchwytem, który kosztuje tyle co połowa ceny kamery https://www.bhphotovideo.com/c/product/1162106-REG/hikvision_cmp_corner_mount_adapter.html


Znam to allegro.pl/ofe…BwE

Ale jest mało estetyczne w wyglądzie
Ktoś ma ten wynalazek ? Jest to warte tych pieniędzy ?
WojciechDrzyzga01/06/2020 08:35

Ktoś ma ten wynalazek ? Jest to warte tych pieniędzy ?Ja mam 2 z Ali i sprawują się super sterowanie z jednej aplikacji.
matikk01/06/2020 09:01

Ja mam 2 z Ali i sprawują się super sterowanie z jednej aplikacji.


Jak jest z zasilaniem trzeba dodatkowy kabel prowadzic czy poprzez Poe to idzie ? I jak z obrazem w nocy na 10-15m widać cokolwiek ?
Mam kamerkę ezviz c3w jest naprawdę spoko, ale teraz szukam jakiejś na drugą stronę domu najlepiej żeby była obrotowa. Fajnie jakby obie kamery dało się spiąć w jednej apce. Coś takiego jest możliwe czy muszę szukać tylko z oferty ezviza?
WojciechDrzyzga01/06/2020 09:05

Jak jest z zasilaniem trzeba dodatkowy kabel prowadzic czy poprzez Poe to …Jak jest z zasilaniem trzeba dodatkowy kabel prowadzic czy poprzez Poe to idzie ? I jak z obrazem w nocy na 10-15m widać cokolwiek ?


Jest w zestawie mały zasilacz. Ja dorobiłem puszki hermetyczne i się podpiąłem. Kamery działają na WiFi bo LAN nie chciało mi się ciągnąć przez podwórko. W nocy coś widać ale myślę jaka cena taka jakość

4490482-6qBP0.jpg
matikk01/06/2020 09:18

Jest w zestawie mały zasilacz. Ja dorobiłem puszki hermetyczne i się po …Jest w zestawie mały zasilacz. Ja dorobiłem puszki hermetyczne i się podpiąłem. Kamery działają na WiFi bo LAN nie chciało mi się ciągnąć przez podwórko. W nocy coś widać ale myślę jaka cena taka jakość [Obrazek]


Coś widać ale jest światło z drogi u mnie straszne ciemności bo daleko od szosy i jestem ciekaw czy coś z tego będzie
WojciechDrzyzga01/06/2020 08:35

Ktoś ma ten wynalazek ? Jest to warte tych pieniędzy ?


Ja zakładam TAKIE WYNALAZKI od ponad 5 lat. Niestety prawie masz rację rynek Chińskich kamer zdominował cały świat, wszystko , no prawie wszystko jest produkowane w państwie środka.

Każde pieniądze wydane na zabezpieczenie zwracają się nie mając pokrycia w żadnej walucie.

Zadaj sobie pytanie co chcesz od kamery, bezpieczeństwa pozornego, czy prawdziwego zabezpieczenia.

Jeżeli to 1. kup jeszcze tańsze bardzo podobne tak ze 3-4 sztuki, ustaw na rogach działki, lub domu, podłącz pod zasilanie i apkę.

Jeżeli pkt 2 - niestety większe koszty, lepszy sprzęt za kilka k zł, indywidualne piloty antynapadowe z GPS, monitorowanie niezależne strefy przed obiektem, buforowane zasilanie, radiopowiadomienie niezależne od sieci kom, wezwanie załogi ochrony w razie alarmu. O drzwiach pancernych, szybach kuloodpornych i samochodzie pancernym przypominać nie muszę. BodyGuard w tej wersji powinien być w standardzie.

Na koniec

Lepiej mieć cokolwiek co nagrywa, rejestruje niż nie mieć nic. Dobrym przykładem są tutaj rejestratory jazdy.
orientuje się ktoś czy można ją podłączyć pod Home Assistant?
WojciechDrzyzga01/06/2020 09:22

Coś widać ale jest światło z drogi u mnie straszne ciemności bo daleko od s …Coś widać ale jest światło z drogi u mnie straszne ciemności bo daleko od szosy i jestem ciekaw czy coś z tego będzie


Widok noc podwórko nie ma tam oświetlenia. Tylko wtedy padał deszcz.
4490565-9TzKh.jpg
WojciechDrzyzga01/06/2020 09:22

Coś widać ale jest światło z drogi u mnie straszne ciemności bo daleko od s …Coś widać ale jest światło z drogi u mnie straszne ciemności bo daleko od szosy i jestem ciekaw czy coś z tego będzie


Aa i ja na Ali dałem ok 100-110zl za sztukę.
age101/06/2020 09:27

Ja zakładam TAKIE WYNALAZKI od ponad 5 lat. Niestety prawie masz rację r …Ja zakładam TAKIE WYNALAZKI od ponad 5 lat. Niestety prawie masz rację rynek Chińskich kamer zdominował cały świat, wszystko , no prawie wszystko jest produkowane w państwie środka.Każde pieniądze wydane na zabezpieczenie zwracają się nie mając pokrycia w żadnej walucie. Zadaj sobie pytanie co chcesz od kamery, bezpieczeństwa pozornego, czy prawdziwego zabezpieczenia. Jeżeli to 1. kup jeszcze tańsze bardzo podobne tak ze 3-4 sztuki, ustaw na rogach działki, lub domu, podłącz pod zasilanie i apkę.Jeżeli pkt 2 - niestety większe koszty, lepszy sprzęt za kilka k zł, indywidualne piloty antynapadowe z GPS, monitorowanie niezależne strefy przed obiektem, buforowane zasilanie, radiopowiadomienie niezależne od sieci kom, wezwanie załogi ochrony w razie alarmu. O drzwiach pancernych, szybach kuloodpornych i samochodzie pancernym przypominać nie muszę. BodyGuard w tej wersji powinien być w standardzie.Na koniecLepiej mieć cokolwiek co nagrywa, rejestruje niż nie mieć nic. Dobrym przykładem są tutaj rejestratory jazdy.


W kwestiach zabezpieczeń to wiadomo że warto mieć cokolwiek niż nie mieć nic. Na ten etap jeszcze nie mieszkam od roku mam reolinka na LTE bo to jedyna możliwość na ten czas i jestem zadowolony i też odrazuu niechciani domokrążcy zaglądający gdzie nie trzeba się skonczyli a jeden potrafił zwinąć co nie jego. Myślałem o dwóch takich kamerach na rogach domu ale tak sobie myślę że jak już ciągnąć zasilanie bo gdzieś w głowie to umknęło to lepiej cztery rogi zaopatrzec i po kablu spiąć i na jakiś czas wystarczy.
matikk01/06/2020 09:38

Aa i ja na Ali dałem ok 100-110zl za sztukę.


Na pewno były bez zooma optycznego.
WojciechDrzyzga01/06/2020 10:39

W kwestiach zabezpieczeń to wiadomo że warto mieć cokolwiek niż nie mieć n …W kwestiach zabezpieczeń to wiadomo że warto mieć cokolwiek niż nie mieć nic. Na ten etap jeszcze nie mieszkam od roku mam reolinka na LTE bo to jedyna możliwość na ten czas i jestem zadowolony i też odrazuu niechciani domokrążcy zaglądający gdzie nie trzeba się skonczyli a jeden potrafił zwinąć co nie jego. Myślałem o dwóch takich kamerach na rogach domu ale tak sobie myślę że jak już ciągnąć zasilanie bo gdzieś w głowie to umknęło to lepiej cztery rogi zaopatrzec i po kablu spiąć i na jakiś czas wystarczy.


Może lepiej zamiast kabla dołóż mały panel PV, regulator słoneczny 2 x akku żelowy i po problemie. Do tego można jeszcze lampę LED 10-20W dołożyć co po zmroku będzie się zapalała. A z czasem cienkim kablem 2 x 1 mm dociągniesz zasilanie 230V.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst