Niestety, ta okazja już wygasła
Kalibrator SpyderX Pro
124° Zakończono

Kalibrator SpyderX Pro

450zł720zł-38%Amazon Okazje
19
124° Zakończono
Kalibrator SpyderX Pro
maj 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moja pierwsza okazja.
Pewnie krótki spadek ceny z 159 euro do 99 euro
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
Najlepiej jak przy jakiejś okazji okreslisz co to jest i do czego, unikniesz wtedy gkupich pytan i minusów.
19 Komentarzy
Najlepiej jak przy jakiejś okazji okreslisz co to jest i do czego, unikniesz wtedy gkupich pytan i minusów.
Co to jest????
Afgann23/05/2020 22:31

Najlepiej jak przy jakiejś okazji okreslisz co to jest i do czego, …Najlepiej jak przy jakiejś okazji okreslisz co to jest i do czego, unikniesz wtedy gkupich pytan i minusów.


Do kalibrowania monitora.
Nie działa to tak że podłączasz i skalibrowane.
I nie każdy monitor da się skalibrować.

Także raczej dla ludzi którzy wiedzą co to jest i po co im to potrzebne.
Ciekawe, czy do TV będzie dobry?
djluke23/05/2020 22:35

Do kalibrowania monitora.Nie działa to tak że podłączasz i skalibrowane.I n …Do kalibrowania monitora.Nie działa to tak że podłączasz i skalibrowane.I nie każdy monitor da się skalibrować.Także raczej dla ludzi którzy wiedzą co to jest i po co im to potrzebne.


Kazdy da sie skalibrowac. Inna kwestia jest sensownosc kalibrowania marnych matryc TN np. w tanich lapkach. Ze swojej strony polecam i1 display od xrite. Wieksza predkosc, skutecznosc i przede wszystkim powtarzalnosc.
Edytowane przez: "Div666" maj 23.
TO jest urządzenie do kalibracji monitorów komputerowych, głównie kolorów, jasności, kontrastu itp. Jak ktoś kiedyś czytał jakąś recenzję monitora i podniecali się pokryciem jakiejś przestrzeni barw i odchyleniem dE, to pewnie używali podobnego urządzenia. Teoretycznie można tym skalibrować TV, ale nie jest do tego przeznaczone.

Moim zdaniem to jest coś totalnie zbędnego w domu, do tego producent miał kiedyś kontrowersyjne licencje na czym się przejechałem (kazał sobie płacić za aktualizacje swojego softu, nie wiem jak teraz), więc przekazuję im serdeczne pozdrowienia środkowym palcem.
Ma może ktoś wiedzę, potrzebuje coś dobrego do TV
Już po
Już po promce, to raz. Dwa, że do moich dwóch monitorów średnio się opłaca. Tego typu sprzęt sprawdzi się bardziej w firmach, agencjach itd.
Niszowe zastosowanie. Kalibrowałem kiedyś jakiegoś Necka postudyjnego(sprzęt z leasingu czy tam z zagranicy). Zaniosłem późnej obrobione pliki do labu i dostałem taki kolorowy zawrót głowy, że olaboga. Okazuje się że nie to ważne jak ty masz skalibrowany monitor ale to jak ci zdjęcia poprawi maszyna w labie :/ . Późnej już kalibrowałem na oko i wyznam cichutko że nie widziałem większej różnicy pomiędzy prokalibracją a moim amatorskim okiem.
Edytowane przez: "puchbeary" maj 24.
to rzecz która przydaje się średnio raz na miesiąc - są chętni na spółkę ( mazowieckei raczej ?
Zamiast napisać co to jest widzę że to pierwsza wstawka. Strasznie mnie to obchodzi, minus
djluke23/05/2020 22:35

Do kalibrowania monitora.Nie działa to tak że podłączasz i skalibrowane.I n …Do kalibrowania monitora.Nie działa to tak że podłączasz i skalibrowane.I nie każdy monitor da się skalibrować.Także raczej dla ludzi którzy wiedzą co to jest i po co im to potrzebne.


To tak jak z convoyem S2 ?
wewsie24/05/2020 01:33

to rzecz która przydaje się średnio raz na miesiąc - są chętni na spółkę ( …to rzecz która przydaje się średnio raz na miesiąc - są chętni na spółkę ( mazowieckei raczej ?


To co to za monitor, że musisz kalibrować go średnio raz na miesiąc ? Mój NEC nawet trzyma kalibracje przez 2-3 lata... Bo nie wydaje mi sie, że jesteś zainteresowany używaniem go do TV
CHRYSTIANO0o_.24/05/2020 11:47

To co to za monitor, że musisz kalibrować go średnio raz na miesiąc ? Mój N …To co to za monitor, że musisz kalibrować go średnio raz na miesiąc ? Mój NEC nawet trzyma kalibracje przez 2-3 lata... Bo nie wydaje mi sie, że jesteś zainteresowany używaniem go do TV


A kto powiedziałe że swój - czesto zdarza się że robi się laptopa znajomym i warto przy okazji zrobic mała kalibrację. Po reinstalacji systemu - zresztą większośc monitorów ( nawet NEC i EIZO ) trzeba kalibrować częściej niż co 2 lata - bo się STARZEJĄ !
Edytowane przez: "wewsie" maj 24.
Ou, niezła okazja. Da się tym skalibrować monitor z hdr?edit: juz po :/
Edytowane przez: "Mistic92" maj 24.
wewsie24/05/2020 13:07

A kto powiedziałe że swój - czesto zdarza się że robi się laptopa znajomym …A kto powiedziałe że swój - czesto zdarza się że robi się laptopa znajomym i warto przy okazji zrobic mała kalibrację. Po reinstalacji systemu - zresztą większośc monitorów ( nawet NEC i EIZO ) trzeba kalibrować częściej niż co 2 lata - bo się STARZEJĄ !


Mnie nie interesują inne monitory, jak ktoś się zajmuje obróbką zdjęć profesjonalnie to istnieją tylko dwie marki NEC i Eizo. Tak sie składa, że mój PA271Q nie muszę kalibrować częściej niż co 2 lata, wystarczy pojęcie "czujnik autokorekcyjny"
CHRYSTIANO0o_.24/05/2020 14:23

Mnie nie interesują inne monitory, jak ktoś się zajmuje obróbką zdjęć profe …Mnie nie interesują inne monitory, jak ktoś się zajmuje obróbką zdjęć profesjonalnie to istnieją tylko dwie marki NEC i Eizo. Tak sie składa, że mój PA271Q nie muszę kalibrować częściej niż co 2 lata, wystarczy pojęcie "czujnik autokorekcyjny"


Cieszy, że są tu ludzie, którzy znają się na tego rodzaju sprzęcie
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Radekw. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst