Kalendarz adwentowy Planet Plus
417°Zakończono

Kalendarz adwentowy Planet Plus

11
gru 1. 2016
Kalendarz adwentowy już jest!


Odkryj pierwsze okienko kalendarza adwentowego i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!


Przez 24 kolejne dni czekają na Ciebie promocyjne wartości Cashback w Twoich ulubionych sklepach, prezenty, bonusy i nie tylko!


Zaglądaj codziennie i otwieraj kolejne okienka kalendarza!

11 Komentarzy

dzisiaj 15% answear

Dodaj jeszcze logo planetplus bo jakoś dla mnie bardziej widoczna jest wtedy okazjaa

a co to urwa je planet plus?

Okazja Planet Plus wisi już dobre 15 godzin i nadal nie ma żadnego z narzekaczy #planet_janusz? Wypłacili im w końcu czy jak?

Autor

Dzisiaj 10% na New Balance

Pytanie dla tych którzy chcą mi pomóc: który z cashback portali byście polecili: PlanetPlus, GivingAssistant, czy EPN. Zakupy robię ogólnie często na chińskich portalach (Ali, BG, GB), płacę przez PayPala (newiem czy to ma znaczenia). Czasami zamawiam coś także w Polskich sklepach internetowych.
Pytanie jest, który z cashback programów byście polecili (który jest najkorzystniejszy, który najłatwiejszy do uzyskania pieniędzy/wyplaty) i których używacie?
I jako nowy użytkownik są jakieś promocje za polecenia (refy ipod.).

Dzięki

Pepper

@sochvi Najlepszy do zakupów w Chinach jest chyba nadal GivvingAssistant. Z Planet Plus są problemy z naliczaniem cashbacku, lub jego akceptacja trwa naprawdę długo.

kasnob9 godz., 13 min

Dzisiaj 10% na New Balance


i przecena w newbelenceach - 40%

tia, marketing i nic więcej... Pamiętam że jeszcze nie tak dawno te klasyczne modele były dużo tańsze... Tarmax działa w tej kwestii widać...

Dziś Mikołajki i tylko 20% cashbacku na eobuwie W zeszłym roku się bardziej postarali (torebki mikołajowe z cukierkowymi galaretkami w czekoladzie)

@Kaban Może by podbić okazję, bo dzisiaj jest 12% cashback z AliExpress? (wiem, że są z nim problemy, ale oferta jest kusząca)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy