Niestety, ta okazja już wygasła
Kalendarz 2020 Create Yourself - planer, organizer
-82° Zakończono

Kalendarz 2020 Create Yourself - planer, organizer

22,45zł44,90zł-50% Darmowa dostawa DarmowaOnePress Okazje
16
lis 24. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ostatni dzień promocji na zakup kalendarza 2020 Create Yourself - fajny organizer, planer. Autora - Mateusza Grzesiaka można nie lubić, ale trzeba przyznać, ze kalendarz ogarnięty jest bardzo fajnie.


Dr Mateusz Grzesiak ma dla Ciebie niezwykłą propozycję — Kalendarz Create Yourself będący jednocześnie poradnikiem rozwojowym i planerem.

Z jego wykorzystaniem będziesz pracować po kolei nad najważniejszymi obszarami Twojego życia. Od usprawnienia metod planowania w styczniu, przez poprawę relacji z ludźmi w czerwcu, po lepszą komunikację w grudniu — codziennie, krok po kroku, będziesz podnosić swoje kompetencje w życiu prywatnym i zawodowym.

Korzystaj w pełni z tego kalendarza — czytaj, analizuj, notuj, wykonuj zadania. W środku znajdziesz konkretną dawkę wiedzy z zakresu psychologii, zarządzania, marketingu i coachingu oraz innych dziedzin przydatnych w samorozwoju. Oto narzędzie do samokształcenia, pozwalające ambitnym ludziom zwiększać skuteczność w zakresie kompetencji społecznych.

Rady dr. Grzesiaka:

1. Zapisuj w kalendarzu własne wnioski i spostrzeżenia dotyczące obszaru, nad którym obecnie pracujesz.

2. Starannie planuj to, co masz zrobić konkretnego dnia. Spójrz na swój rozwój z perspektywy miesiąca.

3. Zapisuj dokładne cele na dany miesiąc, np. marzec - poprawię swój angielski, kwiecień - zrobię wszystkie badania lekarskie, które wcześniej zaniedbywałem, etc.

4. Nie zapominaj o uzupełnieniu listy "to do" i aktualizacji wykonanych działań.


Darmowa dostawa przy wyborze poczty polskiej. Paczkomat InPost 8.99.
Aktualizacje społecznościowe
OnePress OkazjeOnePress kody rabatowe

Grupy

16 Komentarzy
hmmm brac?
nextlevel24/11/2019 11:10

hmmm brac?


Poza przypomnieniami w telefonie lubię sobie zapisać cele, plany w wersji papierowej. W tej cenie uważam, ze dobry deal, bo jeszcze darmowa wysyłka.
nextlevel24/11/2019 11:10

hmmm brac?


Hmm... wykorzystując rady Grzesiaka możesz to robić w każdym innym kalendarzu. Nawet tym darmowym w telefonie. Ale to tylko takie moje refleksje. Nic zobowiązującego.
Cien_Polnocy24/11/2019 11:15

Poza przypomnieniami w telefonie lubię sobie zapisać cele, plany w wersji p …Poza przypomnieniami w telefonie lubię sobie zapisać cele, plany w wersji papierowej. W tej cenie uważam, ze dobry deal, bo jeszcze darmowa wysyłka.jasne, potrzebuje jakiegos solidny kalendarz/notes.
Sporo stron, ale jaki jest rozmiar tego? to nie jest jakis maly?

Masz juz go?
Cien_Polnocy24/11/2019 11:15

Poza przypomnieniami w telefonie lubię sobie zapisać cele, plany w wersji p …Poza przypomnieniami w telefonie lubię sobie zapisać cele, plany w wersji papierowej. W tej cenie uważam, ze dobry deal, bo jeszcze darmowa wysyłka.jasne, ale to ma Stron:464 a taki zwykly z biedronki 100 za 7zl, wiec mysle, ze ma to nawet sens
Dzięki kupione super prezent dla syna pod choinkę.
Dzieki skorzystalem
Dzięki zamówione. Nie wiem skąd tyle minusów, ale cena bardzo niska za tak obszerny kalendarz. Jeszcze Grzesiaka
Byłby spoko gdyby okładka była inna, ze skóry czy coś ;-) a tak to troszkę tandetnie
Cena normalna
nextlevel24/11/2019 16:49

za ponad 400 stron?


Za ten model. Na bookbook / onepress już od miesiąca taka cena. A jeżeli była przez chwilę wyższa to (dziwnym trafem) był akurat kod rabatowy obniżający do tej
Adam_wpk24/11/2019 22:35

Za ten model. Na bookbook / onepress już od miesiąca taka cena. A jeżeli b …Za ten model. Na bookbook / onepress już od miesiąca taka cena. A jeżeli była przez chwilę wyższa to (dziwnym trafem) był akurat kod rabatowy obniżający do tej


promka wyswietla na glownej, gdzie indziej max 32zl, no ogolnie ok.
Masz moze ten kalendarz i czy wart swej ceny? xD
nextlevel24/11/2019 22:49

promka wyswietla na glownej, gdzie indziej max 32zl, no ogolnie ok.Masz …promka wyswietla na glownej, gdzie indziej max 32zl, no ogolnie ok.Masz moze ten kalendarz i czy wart swej ceny? xD


Zamówiłem około miesiąc temu, ale "premiera" była jakoś pod koniec zeszłego tygodnia więc pewnie w przeciągu 2-3dni dopiero będzie :/

Ogolnie wygląda zachęcająco i w kwocie około 25zl to może być bardzo dobry deal
Mój już przyszedł i bardzo się cieszę
Znalazłem recenzje tego kalendarza. Wydaje się całkiem fajny, szkoda że już promocja nie obowiązuje :/
detalistka.pl/kal…iak
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst