Niestety, ta okazja wygasła 9 września 2021.
-166° Zakończono
18
Opublikowano 1 września 2021

Kabina prysznicowa SWISS MEYER

1.999zł2.599zł-23%
49zł
Avatar
Opublikowane przez
Usunięty235839
Dołączył w 2019
1
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kabina do prysznicowa z drzwiami przesuwnymi SWISS MEYER
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

18 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  A co to jest ten swiss meyer? Chińskie kabiny ze szwajcarską nazwą? Kojarzy mi jakoś się z kruger itd...Z te pieniążki mam solidna kabinę z otwieranymi drzwiami od Koło a nie chińszczyznę z ogłupiającym marketingiem. Minus.
 2. Avatar
  Dajcebule01/09/2021 11:59

  "Projektując kabiny prysznicowe nie staramy się dorównywać obecnym sta …"Projektując kabiny prysznicowe nie staramy się dorównywać obecnym standardom… My wyznaczamy standardy!" to jeszcze lepsze "Zawiasy, rolki łożyskowane, uchwyty, wsporniki, profile montażowe… Wszystkie te elementy wykonane są z wysokiej jakości metalu" kopiuj wklej ze strony leyden więc pewno wszytko jeden sort tylko nazwy inne.  Bo to kolejny importer tandety z chin, jak widzę takie lansiarskie nazwy jak swiiss, kruger itd. to wiem, że to szmelc. Zwykła zagrywka marketingowa.
 3. Avatar
  Dajcebule01/09/2021 13:46

  Tak tylko ja potrzebuję składne/ łamane dwoje drzwi bo przysznic z od …Tak tylko ja potrzebuję składne/ łamane dwoje drzwi bo przysznic z odpływem jest w narożniku. Potrzebuje drzwi o wymiarach 80x90 najlepiej bez górnej części ( ramy) Koło takich bajerów nie ma tylko parę standardowych wymiarów niestety po tym jak napisałeś zaraz sprawdziłem Koło .  Poszukaj jeszcze czegoś w ofercie cersanit i huppe. Do tych chińskich kabin pamiętaj, że nie dostaniesz części jak coś padnie.
 4. Avatar
  Drogo
 5. Avatar
  Drzwi przesuwne się nie sprzedaja wiec robią promocję...ja osobiście nie polecam
 6. Avatar
  Jonny_V01/09/2021 11:18

  Drzwi przesuwne się nie sprzedaja wiec robią promocję...ja osobiście nie po …Drzwi przesuwne się nie sprzedaja wiec robią promocję...ja osobiście nie polecam


  Pracownik Obi że wie że się nie sprzedają?
 7. Avatar
  Rafaszu01/09/2021 11:24

  Pracownik Obi że wie że się nie sprzedają?


  Wiem od kola gospodyn wiejskich, ze zachodzą i ciężko doczyscic. A tak serio od dawna szukam kabiny w dobrej cenie z drzwiami na zawiasach, grubym szkłem z powłoką.
 8. Avatar
  Rafaszu01/09/2021 11:23

  Daj link gdzie jest taniej


  W Leroy Merlin widziałem fajniejsze z szyby 8 mm w niższej cenie.
 9. Avatar
  Jonny_V01/09/2021 11:28

  Wiem od kola gospodyn wiejskich, ze zachodzą i ciężko doczyscic. A tak se …Wiem od kola gospodyn wiejskich, ze zachodzą i ciężko doczyscic. A tak serio od dawna szukam kabiny w dobrej cenie z drzwiami na zawiasach, grubym szkłem z powłoką.


  Też szukam i okazało się że najlepiej u szklarza na zamowienie, nawet nie wiedziałem że mja taki wybór
 10. Avatar
  Rafaszu01/09/2021 11:32

  Też szukam i okazało się że najlepiej u szklarza na zamowienie, nawet nie w …Też szukam i okazało się że najlepiej u szklarza na zamowienie, nawet nie wiedziałem że mja taki wybór


  Chyba tak zrobię, dzięki za radę
 11. Avatar
  "Projektując kabiny prysznicowe nie staramy się dorównywać obecnym standardom… My wyznaczamy standardy!" to jeszcze lepsze "Zawiasy, rolki łożyskowane, uchwyty, wsporniki, profile montażowe… Wszystkie te elementy wykonane są z wysokiej jakości metalu" kopiuj wklej ze strony leyden więc pewno wszytko jeden sort tylko nazwy inne.
 12. Avatar
  Jonny_V01/09/2021 11:28

  Wiem od kola gospodyn wiejskich, ze zachodzą i ciężko doczyscic. A tak se …Wiem od kola gospodyn wiejskich, ze zachodzą i ciężko doczyscic. A tak serio od dawna szukam kabiny w dobrej cenie z drzwiami na zawiasach, grubym szkłem z powłoką.  Koło geo 6, kupujesz drzwi plus ścianka. Mam od kilku lat 90.
 13. Avatar
  F4R3L01/09/2021 12:05

  Bo to kolejny importer tandety z chin, jak widzę takie lansiarskie nazwy …Bo to kolejny importer tandety z chin, jak widzę takie lansiarskie nazwy jak swiiss, kruger itd. to wiem, że to szmelc. Zwykła zagrywka marketingowa.


  Mam nadzieję ,se nie aż taka tandetna bo mam zamiar ją kupić tzn z lyden ...bo powyżej 2 tysięcy nie chce mi się płacić za składne szklane drzwi .
 14. Avatar
  Dajcebule01/09/2021 12:09

  Mam nadzieję ,se nie aż taka tandetna bo mam zamiar ją kupić tzn z lyden . …Mam nadzieję ,se nie aż taka tandetna bo mam zamiar ją kupić tzn z lyden ...bo powyżej 2 tysięcy nie chce mi się płacić za składne szklane drzwi .  Kupuj Koło, bo do tej chińszczyzny nawet części nie dostaniesz.
 15. Avatar
  F4R3L01/09/2021 13:39

  Kupuj Koło, bo do tej chińszczyzny nawet części nie dostaniesz.


  Tak tylko ja potrzebuję składne/ łamane dwoje drzwi bo przysznic z odpływem jest w narożniku. Potrzebuje drzwi o wymiarach 80x90 najlepiej bez górnej części ( ramy) Koło takich bajerów nie ma tylko parę standardowych wymiarów niestety po tym jak napisałeś zaraz sprawdziłem Koło . (Edytowano)
 16. Avatar
  Ja też polecam Kolo. Zamówiłem drzwi pivot geo 80 i ściankę też 80 i jestem zadowolony. Uszczelki ładnie trzymają a wszystkie dziury od łącze ja profili są pod plastikowa uszczelka w rowku. Jeśli krople zostają na szybie to po wyschnięciu widać kropli jednak jak przetrze na mokro krople to nie zostają żadne smugi. Trochę przy instrukcji się namęczyłem bo drzwi miały tylko instrukcje jak montować do dwóch ścian murowanych ale w końcu udało się poskładać 2 instrukcje w całość tzn od drzwi i ścianki i gitara.
 17. Avatar
  Dajcebule01/09/2021 13:46

  Tak tylko ja potrzebuję składne/ łamane dwoje drzwi bo przysznic z od …Tak tylko ja potrzebuję składne/ łamane dwoje drzwi bo przysznic z odpływem jest w narożniku. Potrzebuje drzwi o wymiarach 80x90 najlepiej bez górnej części ( ramy) Koło takich bajerów nie ma tylko parę standardowych wymiarów niestety po tym jak napisałeś zaraz sprawdziłem Koło .  Możesz tez kupić ściankę 80 i drzwi 90 lub na odwrót jeśli potrzebujesz tych wymiarów. Zdaje się, że te części pasują do siebie bez problemu.
Avatar