Kabel USB microUSB Old Shark 1m
367°Zakończono

Kabel USB microUSB Old Shark 1m

16
wrz 6. 2016
Świetna cena kabla USB microUSB firmy Old Shark. Kabel cienki, zbiera świetne opinie i co najważniejsze kosztuje tyle co nic... Zwłaszcza, że po użyciu kodu FLAT jego cena spada do 0.99 dolara
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

16 Komentarzy
Zbanowany
A wersja USB C?
drogo #pdk
Szkoda że nie USB typu C
plus 0.18 dolca wysyłka
Dzięki, zamówione!
4.72 PLN
Zbanowany
Miałem kilka tego typu przewodów i wszystkie skończyły w koszu - po kilku tygodniach albo się rozpadły, albo telefon przy ładowaniu nimi zaczynał się bardzo nagrzewać.
SEOwrz 6. 2016

4.72 PLN

​z paypala?
jordanawrz 6. 2016

​z paypala?Tak, bo cena to 1,17 z dostawą.
coolphone2wrz 6. 2016

Miałem kilka tego typu przewodów i wszystkie skończyły w koszu - po kilku t …Miałem kilka tego typu przewodów i wszystkie skończyły w koszu - po kilku tygodniach albo się rozpadły, albo telefon przy ładowaniu nimi zaczynał się bardzo nagrzewać.Tego typu czy ten konkretny kabel, no bo wiesz, to różnica.
Zbanowany
SEOwrz 6. 2016

Tego typu czy ten konkretny kabel, no bo wiesz, to różnica.


Podważam właśnie istnienie tej różnicy. Na tym polega mój komentarz.
a nie zna ktoś jakiejś dobrej promo na kabelki Blitzwolf (albo podobnych jakościowe) o długości przynajmniej 2m? Kupiłem już 1m i rewelka, ładowarka ładuje pełną mocą, ale potrzebuję coś dłuższego i tak samo porządnego. Na bangood są po $5 i co prawda można użyć kuponu -10% albo może by było gdzieś jeszcze taniej jak to bywa w okazjach na 1m?
Luckwrz 7. 2016

a nie zna ktoś jakiejś dobrej promo na kabelki Blitzwolf (albo podobnych j …a nie zna ktoś jakiejś dobrej promo na kabelki Blitzwolf (albo podobnych jakościowe) o długości przynajmniej 2m? Kupiłem już 1m i rewelka, ładowarka ładuje pełną mocą, ale potrzebuję coś dłuższego i tak samo porządnego. Na bangood są po $5 i co prawda można użyć kuponu -10% albo może by było gdzieś jeszcze taniej jak to bywa w okazjach na 1m?

​Też się podpinam pod pytanie
HAQERwrz 7. 2016

​Też się podpinam pod pytanieLuckwrz 7. 2016

a nie zna ktoś jakiejś dobrej promo na kabelki Blitzwolf (albo podobnych j …a nie zna ktoś jakiejś dobrej promo na kabelki Blitzwolf (albo podobnych jakościowe) o długości przynajmniej 2m? Kupiłem już 1m i rewelka, ładowarka ładuje pełną mocą, ale potrzebuję coś dłuższego i tak samo porządnego. Na bangood są po $5 i co prawda można użyć kuponu -10% albo może by było gdzieś jeszcze taniej jak to bywa w okazjach na 1m?Blitzwolf to marka banggood więc najtaniej tam znajdziecie tylko. Ale polecam, 5$ to nie jest dużo jak na taką jakość.
jordanawrz 6. 2016

plus 0.18 dolca wysyłka


ja przed chwila zamówiłem i nie doliczyło za wysyłkę, 3 kabelki w sumie za 2,97 $, płaciłem kartą visa i pobrało 11,61 zł czyli po 3,87 zł za sztukę.
Otrzymałem przesyłkę. Kable w miękkim silikonie, wydają się o.k. Zobaczymy jak długo wytrzymają.
Edytowane 02.04.2017
Jak do tej pory rewelacja. Mięciutkie, nic się z nimi nie dzieje.
Edytowane przez: "samojed" kwi 2. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst