Niestety, ta okazja już wygasła

Kabel USB - Lightning BASEUS Superior Series CALYS-A02 1m Biały

lip 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa do sklepów.


Baseus Superior:

Kabel USB / Lightning o długości 1 metra. Taki rozmiar daje Ci całkowitą swobodę ruchu niezależnie od tego czy używasz akcesorium w domu czy np. w aucie. Nie musisz siedzieć w miejscu ładując telefon, ani też oddawać go pasażerom na przednich siedzeniach bo przewód jest za krótki.
Błyskawiczne i bezpieczne ładowanie – Natężenie rzędu 2.4A i grube miedziane przewody wewnątrz kabla to gwarancja szybkiego i bezpiecznego odnawiania energii.
Wzmocnione łączenie – Najbardziej newralgiczny punkt każdego kabla - łączenie przewodu z wtyczką, zostało dodatkowo wzmocnione by zapobiec pękaniu.
Super mocne wtyczki – Eleganckie i wytrzymałe. Odporne na ścieranie i utlenianie. Nawet po wielu podłączeniach wciąż będą gładko i pewnie wpinać się do portów.
Bez wyskakujących okienek – Kabel rozpoczyna ładowanie momentalnie po podłączeniu do telefonu. Bez irytujących wyskakujących okienek kwestionujących prawidłowe działanie akcesorium.
Do ładowania i transferu danych – Niezależnie od tego czy chcesz naładować telefon czy przesłać dane, Baseus Superior zawsze stanie na wysokości zadania.
Specyfikacja:

Marka: Baseus
Nazwa: Superior
Wtyczki: USB / Lightning
Materiał: ABS + TPE
Natężenie: 2,4A (max)
Długość: 1 metr
Funkcje: ładowanie / transfer danych
Kompatybilość: urządzenia z portem Lightning
Aktualizacje społecznościowe

37 Komentarzy