Niestety, ta okazja już wygasła
Kabel USB C lub microUSB 1.5m IKEA z Ikea Family
843° Zakończono

Kabel USB C lub microUSB 1.5m IKEA z Ikea Family

7,99zł9,99zł-20%IKEA Okazje
56
843° Zakończono
Kabel USB C lub microUSB 1.5m IKEA z Ikea Family
gru 11. 2018Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AKTUALIZACJA

Cena promocyjna 7.99 zł w IKEI w Poznaniu. Zaznaczam, że lokalna, jeśli znajdziecie w innych Ikeach dajcie znać. Oferta obowiązuje również na wersję ze złączem microUSB. Do skorzystania z oferty wymagana jest karta Ikea Family.
___________
Kabel USB C do USB o długości 1.5m. Sprawdzone i działa normalnie z ładowarką Fast Charge Samsunga. Może nie jest to do końca okazja, ale wcześniej się z tym kablem nie spotkałem a jest moim zdaniem najlepszy ze wszystkich dostępnych od ręki w Polsce pod kątem jakość/cena.
Aktualizacje społecznościowe
Ikea Poznań, kabelki 7,99 zł z kartą Ikea family
6161-bO41E.jpg
Najlepsze komentarze
Ale trzeba go samemu złożyć?
Super dizajn!!! Oplot jak w starym żelazku z odłączanym kablem. Podobny był również do starych prodiży, ale to już pamiętają tylko najstarsi ze starych.

i dostawa 300 zł?
56 Komentarzy
Ale trzeba go samemu złożyć?
i dostawa 300 zł?
e-Rick11/12/2018 23:29

Ale trzeba go samemu złożyć?


Haha. Akurat nie ma takiej potrzeby xD
Kabel jak kabel, nic specjalnego.
hadrrb45 s

Nie, jedynie 15 zł: …Nie, jedynie 15 zł: https://www.pepper.pl/promocje/ikea-w-koncu-wprowadza-dostawe-kurierem-za-15z-122069


To tylko dla wybranych.
Idealna oferta, wreszcie mogę zamówić bez wychodzenia z domu za jedyne 15 zł! A nie czekaj, jednak nie znajduje się w ich strefie dostarczania przesyłek
Edytowane przez: "Vafik" gru 11. 2018
Mam, polecam
Ale to regularna cena ikea, żadna promocja, a produkt w sprzedaży przynajmniej od kilku miesięcy..
Dobry kabel do wiązania siatek po powrocie z Ikei
Żona_Cebularza11/12/2018 23:41

Mam, polecam Ale to regularna cena ikea, żadna promocja, a produkt w …Mam, polecam Ale to regularna cena ikea, żadna promocja, a produkt w sprzedaży przynajmniej od kilku miesięcy..


Wiem, że to nie promocja ale w pewnym sensie okazja porównując do ofert kabli usb c z Chin, które się tu przewijają co jakiś czas
hadrrb11/12/2018 23:47

Wiem, że to nie promocja ale w pewnym sensie okazja porównując do ofert ka …Wiem, że to nie promocja ale w pewnym sensie okazja porównując do ofert kabli usb c z Chin, które się tu przewijają co jakiś czas


Kable USB typu C i inne z Chin np. : basueus, czy u-green na pepperku bywają po dolarze za sztukę wraz z przesyłką więc "w pewnym sensie okazja" to "nie okazja"
Joey11/12/2018 23:53

Kable USB typu C i inne z Chin np. : basueus, czy u-green na pepperku …Kable USB typu C i inne z Chin np. : basueus, czy u-green na pepperku bywają po dolarze za sztukę wraz z przesyłką więc "w pewnym sensie okazja" to "nie okazja"


Jedyny problem z nimi, że nie są "od ręki" i trzeba czekać na nie z miesiąc. Jak za 1,5 metra i dostępność na miejscu (jak ktoś bywa w ikei) to nie taka zła oferta jeśli kabel jest zbliżony jakością do tych co wymieniłeś. Kable Blitzwolfa cenowo są zbliżono już do tego, a czy są lepszej jakości?
bywa po 8 chyba na promocjach z karty i lokalnych
e-Rick12/12/2018 00:03

Jedyny problem z nimi, że nie są "od ręki" i trzeba czekać na nie z mie …Jedyny problem z nimi, że nie są "od ręki" i trzeba czekać na nie z miesiąc. Jak za 1,5 metra i dostępność na miejscu (jak ktoś bywa w ikei) to nie taka zła oferta jeśli kabel jest zbliżony jakością do tych co wymieniłeś. Kable Blitzwolfa cenowo są zbliżono już do tego, a czy są lepszej jakości?


Pytanie jakie są kryteria jakości? Rozdałem szufladę takich kabli po dolarze za sztukę i jeszcze nikt mi sie nie skarżył, że mu się rozleciał. Osobiście też żaden mi się nie urwał więc jakość jak dla mnie ok. Ale gdybym na przykład chciał skończyć z sobą i się wyhuśtać na kablu USB to chyba ten z Ikei byłby lepszy bo sprawia wrażenie solidniejszego. Jest niczym dawne kable od żelazka. Teraz robią cieńsze, ale żelazko pasuje na nim dokładnie tak samo.
Joey12/12/2018 00:20

Pytanie jakie są kryteria jakości? Rozdałem szufladę takich kabli po dol …Pytanie jakie są kryteria jakości? Rozdałem szufladę takich kabli po dolarze za sztukę i jeszcze nikt mi sie nie skarżył, że mu się rozleciał. Osobiście też żaden mi się nie urwał więc jakość jak dla mnie ok. Ale gdybym na przykład chciał skończyć z sobą i się wyhuśtać na kablu USB to chyba ten z Ikei byłby lepszy bo sprawia wrażenie solidniejszego. Jest niczym dawne kable od żelazka. Teraz robią cieńsze, ale żelazko pasuje na nim dokładnie tak samo.


Ciezko powiedziec. Ja nie rozdaje kabli ale sam mam pewnie kilkanascie sztuk. Jeszcze nigdy mi sie zaden nie popsul, a mam tez tansze od dolara, jednak niektorzy pisza, ze im sie psuja. Moze nie umieja uzywac. Teraz mam kablo-lampke ;D
1601326-ca3Ib.jpg
To żadna promocja, ale kabel jest bardzo przyzwoity jakościowo!
Koszt dostawy kabla do mojej jaskini wynosi 49,99. Przecież to nie mebel!!!
Super dizajn!!! Oplot jak w starym żelazku z odłączanym kablem. Podobny był również do starych prodiży, ale to już pamiętają tylko najstarsi ze starych.

mam polecam
e-Rick12/12/2018 00:23

Ciezko powiedziec. Ja nie rozdaje kabli ale sam mam pewnie kilkanascie …Ciezko powiedziec. Ja nie rozdaje kabli ale sam mam pewnie kilkanascie sztuk. Jeszcze nigdy mi sie zaden nie popsul, a mam tez tansze od dolara, jednak niektorzy pisza, ze im sie psuja. Moze nie umieja uzywac. Teraz mam kablo-lampke ;D[Obrazek]


Możesz podesłać co to za kabel? Rozumiem że czerwona część zmienia kolory wraz ze stopniem naładowania?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst