Niestety, ta okazja już wygasła
Kabel HDMI 1.5m Auchan
113° Zakończono

Kabel HDMI 1.5m Auchan

5zł7,99zł-37%Auchan Okazje
15
113° Zakończono
Kabel HDMI 1.5m Auchan
lut 23. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kable HDMI w dobrej cenie w Auchan, z tego co wiem oferta ogólnopolska. Na tym samym stoisku dostępne też podkładki pod mysz Esperanza (teoretycznie gamingowe )
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
Najlepsze komentarze
Bilgejts23/02/2019 12:13

Jaka cena taki kabel


Polecam w moim czarno białym tv pojawił się kolor
1994601-TcLXW.jpg
15 Komentarzy
Jaka cena taki kabel
Bilgejts11 min

Jaka cena taki kabel


Wziąłem sobie na testy i jest spoko
Bilgejts23/02/2019 12:13

Jaka cena taki kabel


Polecam w moim czarno białym tv pojawił się kolor
1994601-TcLXW.jpg
Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obraz???
Chucky2 g, 49 min

Polecam w moim czarno białym tv pojawił się kolor [Obrazek]


Cena wysoka bo produkt nie dostepny
MichaKowalski30 min

Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obr …Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obraz???


Jak dobry kabel kupisz to nawet sąsiad będzie miał ładniejszy obraz ;]
MichaKowalski23/02/2019 15:13

Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obr …Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obraz???


Kupując gorszy kabel możesz nie mieć obrazu albo będzie przycinał jak się uszkodzi (droższy też). Droższy i lepszy kabel nic nie poprawi bo obraz jest wysyłany jako ciąg zer i jedynek. Chcesz lepszy obraz to musisz kupić lepszy telewizor i lepsze filmy. Aktualnie każdy kabel wystarczy na potrzeby przeciętnego człowieka. Jeżeli planujesz go dużo wyginać to możesz kupić jakiś droższy ale nigdy nie ma pewności czy będzie lepszy.

Bierzcie bo cena dobra i nie ma sensu inwestować w droższe
Podobny dziś spotkałem w Kauflandzie w "koszyku" z rzeczami za 2/5 zł. Leżało z 10 szt.
Chucky4 g, 31 min

Polecam w moim czarno białym tv pojawił się kolor [Obrazek]Wrócił czarny i biały ? Magia .. nie to kabel hdmi
MichaKowalski2 g, 7 min

Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obr …Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obraz???Jakbyś zdefiniował pojęcie lepszy to można by się jakoś odnieść. A tak poczytaj odpowiedź paw1470.
uzupełniając: Droższe kable mogą (acz nie muszą) mieć oplot (mniejsza podatność na uszkodzenia) czy ruchome złącza (przydatne gdy mało miejsca/nietypowe usytuowanie. O tym że płaci się za markę widniejącą to nie wspominam bo to oczywiste.
paw147023/02/2019 16:13

Kupując gorszy kabel możesz nie mieć obrazu albo będzie przycinał jak się u …Kupując gorszy kabel możesz nie mieć obrazu albo będzie przycinał jak się uszkodzi (droższy też). Droższy i lepszy kabel nic nie poprawi bo obraz jest wysyłany jako ciąg zer i jedynek. Chcesz lepszy obraz to musisz kupić lepszy telewizor i lepsze filmy. Aktualnie każdy kabel wystarczy na potrzeby przeciętnego człowieka. Jeżeli planujesz go dużo wyginać to możesz kupić jakiś droższy ale nigdy nie ma pewności czy będzie lepszy. Bierzcie bo cena dobra i nie ma sensu inwestować w droższei tak i nie. Główna sprawa w HDMI to jakość kabla i ekranowanie.
Kiepski przewód o niskiej jakości nie zapewni stabilnego połączenia. Przewody HDMI, tak jak każde inne, podatne są na zakłócenia z zewnątrz. Innymi słowy źle ekranowany przewód może powodować znikanie obrazu i dźwięku, pojawianie się na tym obrazie przedziwnych artefaktów, może też odmówić współpracy przy przełączeniu na wyższą rozdzielczość.
Oczywiście to nie oznacza by biegać po kabel za 100czy 1000zł. Po prostu kupić kabel dobrej jakości i dobrze ekranowany.
MichaKowalski3 g, 43 min

Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obr …Pytanie (tak na poważnie) czy kupując lepszy kabel będę miał ładniejszy obraz???


Albo będzie obraz albo nie tak to już z techniką cyfrową. Przy takiej długości nie spotkałem się z tak marnym kablem żeby były jakieś problemy.
fixior823 g, 36 min

i tak i nie. Główna sprawa w HDMI to jakość kabla i ekranowanie.Kiepski prz …i tak i nie. Główna sprawa w HDMI to jakość kabla i ekranowanie.Kiepski przewód o niskiej jakości nie zapewni stabilnego połączenia. Przewody HDMI, tak jak każde inne, podatne są na zakłócenia z zewnątrz. Innymi słowy źle ekranowany przewód może powodować znikanie obrazu i dźwięku, pojawianie się na tym obrazie przedziwnych artefaktów, może też odmówić współpracy przy przełączeniu na wyższą rozdzielczość.Oczywiście to nie oznacza by biegać po kabel za 100czy 1000zł. Po prostu kupić kabel dobrej jakości i dobrze ekranowany.


Nie wiem czy ekranowanie kabla ma sens na 1,5m. Najdłuższy kabel jaki mam to około 5m. Rzadko używam ale nigdy nie miałem problemów przy 1080p. Wyższej rozdzielczości nie mam na czym sprawdzić i nie potrzebuję. Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje większej rozdzielczości to raczej nie będzie szukał kabla za 5zl. 99% ludzi potrzebuję krótkiego kabla z komputera do monitora albo z konsoli/dekodera do telewizora. Raz podłączony i dotykany tylko przy wycieraniu kurzu. Jak ktoś używa do laptopa to jest często odpinany ale u mnie od 3 lat żadnych problemów a kupiłem za 7zł. 1.5m to moim zdaniem bardzo bezpieczna długość i najczęściej wystarczająca. Za taką cenę szkoda nie kupić.
Dzięki za odpowiedź. Pozdro
Widziałem w Biedrze na wyprzedaży 5m za 9.99
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Sendro. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst