Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
109°
Opublikowano 12 godzin temu

JYSDCXC Pasek do walizki, pasek krzyżowy, czarny, regulowany pasek bagażowy do bezpiecznego zamykania, z tabliczką adresową

20,60zł48,94zł-58%
8,99zł ·
Awatar użytkownika kormar
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
1 113
1 541

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Walizki

Znajdź więcej okazji Walizki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Dostępny w 5 wersjach kolorystycznych. hagglezon.com/pl/…SVJ

742608-tmjWm.jpg
 • Pasek do walizki – wytrzymały pasek do walizki, bezpieczne szybkie zapięcie zapewnia bezpieczeństwo, pasy bagażowe są regulowane. Pasek do torby to najlepszy towarzysz podróży dla Twojego bagażu podczas podróży krajowej lub za granicę, może być również używany do przeprowadzki.
 • Pasek do walizki – długość paska: 2,3 m + 1,9 m; szerokość paska: 5 cm; uniwersalny pasek bagażowy pasuje do walizek 61-86 cm. Nadaje się do walizki, torby bagażowej, plecaka, itp. Łącznie z 1 paskiem do walizki, owiń ją wokół górnej części torby. Owiń go wokół kieszeni Naciągnij je mocno i gotowe
 • Jasny kolor – czarne pasy bagażowe to wspaniały prezent dla kobiet i mężczyzn. Jasne kolory, zawieszki do bagażu pomagają szybko zidentyfikować bagaż z taśmy lotniskowej w wyjątkowym kolorze. Oszczędzaj czas, spraw, aby podróż była szczęśliwa.
 • Regulowana konstrukcja – akcesoria do bagażu podróżnego z paskiem z klamrą TSA, łatwe do zamykania i łatwe do zmiany długości. Nie zatrzaskuje się, gdy jest wygięta do wewnątrz lub na zewnątrz. Podróżuj bez obaw, znając swój bagaż i przedłuż żywotność swojego bagażu.
 • Niewielka waga – regulowane paski do walizki podróżnej są bardzo lekkie i można je schować w torbie lub plecaku, gdy nie są używane. Paski do pakowania to prezent dla rodziny, przyjaciół i osób starszych, którzy chętnie podróżują i wychodzą.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Ponury.Knur
  Ja tu widzę jeden problem - jeśli chcemy walizkę ciągnąć za rączkę to pas musi wejść między oba ramiona rączki co sprawi że jej nie wsuniemy w gniazdo w którym sie ma zablokować i nie wystawać. Jeśli np. będzie sie wysuwać po nadaniu bagażu to mogą ją uszkodzić w czasie przerzucaniu bagaży i ładowania do komory bombowej samolotu. Jeśli zaś pas puścimy ponad rączką to jej nie wysuniemy i nie bedzie za co jej ciągnąć. Także ten - w poziomie ok, ale w pionie nie bałdzo.
  Awatar użytkownika matti_s
  Można zapiąć obok rączki
 2. Awatar użytkownika Pan_Robot
  Dzięki. Kupiłem 2 sztuki:-)