JUŻ JEST!!! Kolejny kupon 20 zł na zakupy aplikacją mobilną @ Allegro‌‌
130°Zakończono

JUŻ JEST!!! Kolejny kupon 20 zł na zakupy aplikacją mobilną @ Allegro‌‌

admin 9
gru 5. 2014gru 5. 2014
Od dzisiaj Allegro rozdaje kolejne kupony 20zł w swojej aplikacji mobilnej.

Poza posiadaniem konta w serwisie aukcyjnym Allegro trzeba pobrać na swój smartfon/tablet lub zaktualizować aplikację mobilną Allegro.

Aplikacje na urządzenia mobilne znajdziecie tutaj:
• Android -->‌ play.google.com/sto…=pl
• iOS -->‌ itunes.apple.com/pl/…772
• Windows Phone -->‌ windowsphone.com/pl-…c75

Po zalogowaniu wchodzimy w "moje Allegro", a następnie "odbierz kupon". Kupon o wartości 20 zł zostaje nam przyznany i możemy go zrealizować na zakupy za minimum 50 zł poprzez aplikację mobilną. Kupony wykorzystać można tylko i wyłącznie przy zakupie z opcją "Kup teraz" i wybierając płatność PayU.

Promocja kuponowa trwa do 14 grudnia 2014
Na skorzystanie z kuponu mamy 14 dni.

9 Komentarzy

Pepper

Extra jeszcze nie wykorzystałem kuponów na 35 zzł do jutra jest i tego na 20 zł zaraz wezmę się za zakupy na prezenty i 75 zł w kieszeni

Luuuuubię to!

Czy przesyłka też wlicza się jako zakup powyżej 50 zl? Np wart towaru 35 zl przesyłka 17 zl

Pewnie już było ale się spytam. Czy jakbym coś kupił na komputerze (wylicytował), a później zapłącił w aplikacji mobilnej to można użyć wtedy kuponu? Czy trzeba i kupić i płacić w aplikacji?

Pepper

@ chilm - nie, cena samego towaru musi wynosić 50zł aby skorzystać z kodu. Jednak może to być też 50zł na zakupy u różnych sprzedawców - zapłacone w jednej płatności. Wtedy wykorzystasz też bezproblemowo kod rabatowy.@ drake - zaraz rzucę okiem na regulamin przy tej akcji kuponowej, to się ciągle zmienia. Początkowo w ogóle nie można było używać kodów przy licytacjach.

edit: Sprawdziłem i w kwestii samego zakupu nic się nie zmieniło, musi się odbyć za pomocą apki. Możesz zawsze skorzystać z emulatora Androida na PC. Sam korzystam z Bluestacksa.

Ja robię tak. Na kompie szukam tego co mnie interesuje, dodaję do listy obserwowanych i kupuję za pomocą apki, a następnie płacę.

Pepper

No to jest zdecydowanie najwygodniejszy sposób.

no i co działa Wam ta aplikacja na emulatorze?

Pepper

Mi tak, nie mam nawet smartfona a z kuponów cały czas korzystam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst