Niestety, ta okazja już wygasła

Just Die Already i Paradigm za darmo w Epic Games Store od 28.04

kwi 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gry będzie można przypisać od godziny 17.

Just Die Already to przygotowana przez twórców Goat Simulator gra z otwartym światem, w której starsi ludzie sieją spustoszenie.Możemy grać samotnie albo z innymi. Tytuł oferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz sieciowy moduł wieloosobowy przygotowany z myślą o czterech użytkownikach.

Wcielasz się w emeryta żyjącego w niedalekiej przyszłości, w której niewielu ludzi decyduje się na potomstwo. Przez niewdzięcznych milenialsów, którzy wolą gry zamiast ciężkiej pracy, nikt nie finansuje emerytur. W związku z tym – jak każdy emeryt – musisz zatroszczyć się o swoje przetrwanie.

Zabawna gra akcji z perspektywą zza pleców bohatera (tzw. widok TPP). Zabawa polega na eksplorowaniu otwartego świata, wykonywaniu różnorakich wyzwań i wchodzeniu w interakcje z otoczeniem.Naszym głównym celem jest jednak eliminowanie innych staruszków z wykorzystaniem tego, co znajdziemy. W grze występuje cała gama przedmiotów – od broni palnej, przez pistolety z klejem, wyrzutnie rakiet, kończąc na plecakach odrzutowych i katapultach. Postać, którą kontrolujemy, może dość łatwo umrzeć, ale to samo da się powiedzieć o naszych rywalach.


Paradigm to wydana na platformie PC klasyczna, dwuwymiarowa przygodówka point-and-click w konwencji surrealistycznej komedii science fiction.

Akcja gry osadzona została w niezbyt odległej przyszłości roku 2026, w nieco surrealistycznym świecie o nazwie Krusz, inspirowanym krajobrazami Wschodniej Europy lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Paradigm to zaś imię głównego bohatera gry, mutanta, będącego nieudanym produktem firmy o wdzięcznej nazwie DUPA Corporation, zajmującej się genetyczną hodowlą dzieci idealnych. Potraktowany jako pewnego rodzaju wypadek przy pracy, został on porzucony przez swoich twórców w opuszczonym, poradzieckim mieście. Tam nieoczekiwanie znajduje ukojenie w muzyce i na fali nowej pasji postanawia zostać największym twórcą muzyki elektronicznej, jakiego kiedykolwiek widział świat. Droga do tego celu nie będzie jednak usłana różami, a nasz protagonista stawi czoła nie tylko własnej przeszłości, ale także całej galerii mocno absurdalnych postaci.

Pod względem mechaniki, Paradigm w niczym nie odbiega od klasycznych gier przygodowych z przełomu lat 80. i 90., czerpiąc inspiracje z takich tytułów, jak Day of the Tentacle, Full Throttle czy serie Monkey Island oraz Space Quest. Gra korzysta również z typowego interfejsu point-and-click, z czterema podstawowymi czynnościami możliwymi do wykonania w zależności od kontekstu. Rozgrywka sprowadza się do eksploracji kolejnych lokacji, zbierania potrzebnych przedmiotów i rozwiązywania zróżnicowanych zagadek logicznych, a także wchodzenia w interakcje z napotkanymi postaciami niezależnymi
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz