Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

JULA - Jacuzzi LAY-Z-SPA Riviera AirJet 775 l Ø196x61 cm funkcja Freeze Shield - basen

lip 16. 2022
Ponownie dostępne. Tym razem 500 zł taniej !!!

Dobra oferta na przydomowe jacuzzi w sklepach JULA

Oferta przeceniona z 1999zł na 1499zł --> 500 zł taniej !

Posiada funkcję Freeze Shield.

Dostawa do wybranego sklepu z odbiorem osobistym 0 zł

60 dni na zwrot

Model Riviera AirJet marki Bestway to dmuchany basen z miejscem dla sześciu osób. Dzięki łatwej instalacji możesz szybko zanurzyć się w ciepłej kąpieli i zrelaksować podczas masażu dzięki wbudowanemu systemowi AirJet.

System AirJet w basenie to 140 niewielkich otworów wypuszczających bąbelki, co zapewnia cudowny masaż ciała.

Nadmuchiwane i wytrzymałe ścianki gwarantują niezwykłą trwałość i komfort. Wnętrze ma mozaikowy wzór, a w podłodze jest zawór spustowy umożliwiający opróżnienie basenu na czas, gdy nie jest używany.

Dzięki niemu oszczędzasz czas i energię oraz możesz zająć się czymś innym, podczas gdy basen osiąga właściwą temperaturę. System grzewczy możesz zaprogramować do 40 dni wcześniej.

Woda w basenie osiąga przyjemną temperaturę wynoszącą 40°C. System grzewczy ma funkcję automatycznego włączania i wyłączania, co pozwala oszczędzać energię.

Dzięki najnowszej technologii woda jest podgrzewana i filtrowana jedynie za pomocą pompy. Pompa filtrująca obsługuje przepływ wody na poziomie 1325 l/h i jest sterowana za pośrednictwem cyfrowego panelu kontrolnego.

Panel kontrolny daje także dostęp do funkcji Freeze Shield, która automatycznie zapobiega zamarzaniu wody, gdy temperatura zewnętrzna spada do zera. Podczas cyrkulacji wody zapobiega się również powstawaniu uszkodzeń wewnętrznych części pompy spowodowanych niską temperaturą.

Basen łatwo się instaluje w ogrodzie, w altanie, na trawniku albo innej płaskiej powierzchni. W razie potrzeby basen można też sprawnie spakować i przenieść.

Basen jest dostarczany z pokrowcem, pompą basenową, wkładem filtracyjnym, dozownikiem chloru i systemem AirJet.
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy