Niestety, ta okazja już wygasła

Joystick Thrustmaster T.16000M FCS Hotas @Morele

sty 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Joystick Thrustmaster T.16000M FCS Hotas za 449 zł w Morele.
Dostawa jest bezpłatna.

493913_1.jpg
Współczesna technologia daje ogromne możliwości. Szczególne znaczenie ma rzeczywistość wirtualna. Dzięki niej można przeżywać niesamowite przygody i poczuć się jak bohater swojego ulubionego filmu, czy powieści. Pozwala ona uwierzyć w swoje możliwości, doświadczyć cudownych uczuć i przeżyć dreszczyk emocji. Jednakże w tym celu trzeba wyposażyć się w niezbędne akcesoria.


Przykładem takiego produktu jest joystick Thrustmaster T.16000 M FCS HOTAS. Zapewnia precyzję, której próżno szukać w jakimkolwiek innym produkcie tego typu. Co więcej, nie zmniejsza się ona wraz z upływem czasu. Jest to możliwe za sprawą technologii H.E.A.R.T. Ponadto aplikacja T.A.R.G.E.T pozwala na tworzenie odrębnych profili mapowania do różnych gier.

493913_1.jpg
Urządzenie łączy w sobie dwie zasadnicze cechy, a mianowicie wygodę i funkcjonalność. Dzięki temu każda rozgrywka staje się niezapomnianą przygodą. Produkt udostępnia cztery niezależne osie, w tym ster kierunku, który obsługiwany jest przez skręcanie drążka.

Konstruktorzy dążyli do stworzenia artykułu, który zaspokoi różne potrzeby, dlatego zastosowali tutaj rozwiązanie w postaci 16 przycisków czynności z braille'owskim systemem identyfikacji. Co więcej, można także korzystać z jednego 8-kierunkowego przełącznika grzybkowego. Joystick ma także ergonomiczny spust. O nowy wymiar realizmu dbają pomarańczowe akcenty i funkcja podświetlania.
493913_1.jpg
Przepustnica TWCS skutecznie zwiększa szybkość podczas każdej walki. Co więcej, niższa lokalizacja tego komponentu dba o komfort miłośnika mocnych wrażeń i sprawia, że każda rozgrywka staje się niezapomnianą przygodą.

Konstruktorzy z firmy Thrustmaster zadbali o wyjątkowy układ szyn, który wpływa na płynny przesuw przepustnicy. Na dokładne wykonywanie manewrów pozwala 80-milimetrowy zakres ruchu. Ponadto śruba dociskowa pomaga w dostosowaniu oporu do swoich preferencji.
493913_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz