Niestety, ta okazja już wygasła
Joystick Thrustmaster Sidestick Airbus Edition
853° Zakończono

Joystick Thrustmaster Sidestick Airbus Edition

299zł339zł-12% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
Zaktualizowano kwi 19. (Opublikowano kwi 7.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Coś ciekawego dla fanów symulatorów lotnictwa. Poza joystickiem na promce jest też przepustnica z tej samej serii.

Opis od sprzedawcy:
Joystick Thrustmaster Sidestick Airbus Edition — fantastyczna, żywotna replika sterów z samolotu Airbus. Przeżyj przygodę życia i przenieś się w przestworza bez wychodzenia z domu z joystickiem Thrustmaster Sidestick Airbus Edition. To urządzenie wyprodukowano na oficjalnej licencji przedsiębiorstwa Airbus. Dzięki replice oryginalnego bocznego drążka, pochodzącego z Airbus A320/A320neo, będziesz mógł poczuć się jak pilot jednego z najsłynniejszych na świecie samolotów pasażerskich. Produkt wykonano w rzeczywistych wymiarach — w skali 1:1.

Pierwszy taki joystick marki Thrustmaster posiada obrotowy uchwyt, dzięki któremu sterowanie samolotem w opcji wielozadaniowej będzie jeszcze prostsze i zarazem sprawniejsze. Daj się porwać niesamowitym emocjom z dodatkowo zaimplementowaną funkcją steru dotyczącego kierunku z układem blokującym, które zapewnią Ci maksymalnie realistyczne wrażenia w pełni oddające to, co dzieje się na pokładzie prawdziwych komercyjnych maszyn.

W powstałym na wzór profesjonalnych urządzeń joysticku Thrustmaster Sidestick Airbus zastosowano zastrzeżoną, a jednocześnie znaną technologię H.E.A.R.T. (HallEffect AccuRate Technology); z tym awangardowym rozwiązaniem osiągniesz immersję, czyli wrażenie zanurzenia w wirtualną rzeczywistość. To wszystko dzięki użyciu czujników magnetycznych i 14-bitowej rozdzielczości, która pozwala uzyskać 24 kanały niskich częstotliwości dla sygnałów ułatwiających korzystanie z rozbudowanego systemu narzędzi testowych.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz