Niestety, ta okazja już wygasła

JOYALENS Przenośny mikroskop dla dzieci JL012 50x-300x z edukacyjnym zestawem naukowym i wbudowaną baterią

maj 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Pewnie to nic nie warte, ale błąd przewalutowania jest? Jest

533905-SIYst.jpg
Przedmiot sprzedawany przez Andonstar_Scope w ramach usługi Realizacja przez Amazon.
Z Amazon Prime wysyłka gratis

Informacje o tym produkcie
  • Spraw, aby Twoje eksploracje świata miały miejsce od laboratorium po ZEWNĄTRZ! Dzięki wbudowanej baterii i smyczy mikroskop AD012 można zabrać ze sobą wszędzie. Do parku, akwarium, lub po prostu na podwórko, bez ograniczeń SCENARIO, diody LED świecą i zapewniają doskonałą i regulowaną jasność, aby mikroskopowi przechwytywać wyraźne obrazy.
  • Zestaw naukowy zawiera nie tylko 12 edukacyjnych pasków biologicznych, ale także pudełko na robaki i parę plastikowej pęsety. Nie jest to tradycyjny mikroskop, cyfrowy pozwala na obserwację celów stereo, takich jak minerały i robaki. Dlatego opracowaliśmy to przezroczyste pudełko na robaki, aby dzieci mogły ochronić swoje robaki. Rozmiar pudełka jest dokładnie zachowany w mikroskopie pionowo powyżej, w którym to pudełko może służyć również jako podstawka.
  • Składana pozycja: rozmiar zmniejszający objętość urządzenia, można łatwo włożyć do torby i przenosić. Kąt nachylenia nóg w inny sposób, aby obserwować z różnych wysokości i aspektów. Nogi mogą również zapobiegać wstrząsom, co ułatwia skupienie.
  • Wiele wydajności: Wbudowany monitor o wysokiej rozdzielczości może wyświetlać obrazy w czasie rzeczywistym; użyj karty micro SD, robić zdjęcia - zapisywać wspomnienia; podłączyć do komputera, używać go jako kamery micro internetowej.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz