-64°
Zakończono
JORDAN 5 RETRO RAPTORS rozmiary do 43 (549zł)
JORDAN 5 RETRO RAPTORS rozmiary do 43 (549zł)
  1. Moda
Kategorie
  1. Moda

JORDAN 5 RETRO RAPTORS rozmiary do 43 (549zł)AIR JORDAN 5 RETRO


1990 rok przypadł na Air Jordan V. Tinker Hatfield kontynuował rozwój linii Air Jordan i stworzył piąty model sygnowany nazwiskiem Michael'a Jordan'a. Tym razem projektant zaczerpnął inspiracje między innymi z myśliwców II Wojny Światowej, co dało bardzo ładny efekt. Chętnych na nie nie brakowało, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich modeli. AJ V zostały zaprojektowane na bardzo wysokiej cholewce. Postawiono na wzmocnienie elementów odpowiadających za stabilizację kostki, przez co "piątki" wyglądają na dużo masywniejsze niż swoje poprzedniczki. Tak jak AJ IV, w 'piątkach" na zewnątrz został odkryty system AIR SOLE, więc niczym praktycznie się nie różnią w tym elemencie. Ten system odpowiada właśnie za amortyzację tego modelu. Buty posiadały parę tradycyjnych kolorystyk, takich jak: „Grape”, „Fire Red”, „Black/Silver” czy „White/Royal/Maze”. Jordan czwarty raz z rzędu zgarnia tytuł najlepiej punktującego zawodnika. Trafia do najlepszej piątki ligi oraz po raz szósty do All Star. Piąty model z linii AIR JORDAN.


ROZMIARY DO 43

6 Komentarzy

Retro nie mają nic wspólnego z oryginałami produkowanymi we właściwych danemu modelowi okresach. Za te pieniądze to jest to po prostu badziewie. Nie polecam!

najki rozpier***ajki

Pepper

@Verdius To regularna cena katalogowa - nawet w Nike kosztują tyle samo, a w razie czego mamy darmowy zwrot jak i dostawę.

Ja i tak najbardziej czekam na komentarz Snowmana w stylu:
"Do 43? To chyba dla dziewczyn model"

hehe widze juz wiecie czego sie po mnie spodziewac moge jedynie napisać ze dla mnie te buty sa mega szpetne ( takie kolorowe targówy od ruskich )co do rozmiaru to ja sam mam 39
Edytowane przez: "Snowman" paź 17. 2016

Autor

Kaban6 godz., 56 min

@Verdius To regularna cena katalogowa - nawet w Nike kosztują tyle samo, a w razie czego mamy darmowy zwrot jak i dostawę.

​na stronie nike masz rozmiarówke do 40
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst