Przecież normalnie w sklepach 330ml jest za ok 5zł..
jakby się chciało kupić w tych małych butelkach tyle, nawet zakładając kupony to wychodzi około 13 zł to chyba nie tak źle tutaj
Ile sztuk trzeba kupić, aby ta ostatnia była w promocyjnej cenie?
Kupilem, smaczny
Przestestuję dziś pewnie, choć cena daje negatywne wrażenie. 79g białka za 9.99, w tej cenie mam blisko 2 klinki po 5.40 każdy (razem 10.80), które razem dają przy 500g aż 108g białka, a pewnie da się jeszcze taniej.
Edit: przecież zwykły twaróg 500g wagi kosztuje z 7zł i oferuje te 108g białka xD (Edytowano)
12 Komentarzy
sortowanie:Edit: przecież zwykły twaróg 500g wagi kosztuje z 7zł i oferuje te 108g białka xD (Edytowano)