Jogobella Breakfast w dobrej cenie
11°Zakończono

Jogobella Breakfast w dobrej cenie

12
lut 3. 2016
Okazja na Jogobella Breakfast za 1,39 w Kauflandzie.
Oferta ważna od 04.02 do 10.02
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Jeszcze jest smolec 30% taniej. Wrzuć koniecznie.
No i buroki za pół ceny, promo jak marzenie!

Ciekawe jak długo będziecie kopiować tutaj znalezione o poranku w kiblu pod skrzynką pocztową gazetki reklamowe marketów...?
@nowart jednym się nie przydarzą inni na nie czekają. Nie każdemu chce się lub ma czas siedzieć nad gazetkami o poranku w kiblu. Tacy ludzie mają na Peperze spis najciekawszych okazji.
A ja prosiłbym o małą drobnostkę, w tytułach umieszczać sklep.
wordlordlut 3. 2016

@nowart jednym się nie przydarzą inni na ne czekają. Nie każdemu chce się l …@nowart jednym się nie przydarzą inni na ne czekają. Nie każdemu chce się lub ma czas siedzieć nad gazetkami o poranku w kiblu. Tacy ludzie mają na Peperze spis najciekawszych okazji.


Ludzie każdego dnia przeglądają peppera, gdyż szukają promocji jogurtów czekając na ich publikację?
Czy Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz..?
do przeglądania gazetek promocyjnych są inne aplikacje, dlatego też uważam że wstawianie tutaj cebuli czy jogurtów są zbędne
nowartlut 3. 2016

Ludzie każdego dnia przeglądają peppera, gdyż szukają promocji jogurtów cz … Ludzie każdego dnia przeglądają peppera, gdyż szukają promocji jogurtów czekając na ich publikację?Czy Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz..?

Podejrzewam, ze niektórzy tak, przecież jest cała aplikacja poświęcona tylko promocją produktów mlecznych pewnej firmy. Zresztą nie pisałem konkretnie o jogurtach a o gazetkach promocyjnych, które nie tylko z drobnicy się składają, a widząc ją wcześniej "przy okazji" na Pepperze możemy coś zakupić taniej przy okazji wizyty w markecie.

pradeklut 3. 2016

do przeglądania gazetek promocyjnych są inne aplikacje, dlatego też uważam …do przeglądania gazetek promocyjnych są inne aplikacje, dlatego też uważam że wstawianie tutaj cebuli czy jogurtów są zbędneSą inne, ale lepiej mieć wszystko w jednym miejscu na dużym ekranie niż dzióbać kolejne strony gazetek na smartfonie. Zresztą gdyby Pepepr nie był przeznaczony do takich ofert to nie robilby specjalnie pod nie kategorii.
wordlordlut 4. 2016

Podejrzewam, ze niektórzy tak, przecież jest cała aplikacja poświęcona tyl … Podejrzewam, ze niektórzy tak, przecież jest cała aplikacja poświęcona tylko promocją produktów mlecznych pewnej firmy. Zresztą nie pisałem konkretnie o jogurtach a o gazetkach promocyjnych, które nie tylko z drobnicy się składają, a widząc ją wcześniej "przy okazji" na Pepperze możemy coś zakupić taniej przy okazji wizyty w markecie. Są inne, ale lepiej mieć wszystko w jednym miejscu na dużym ekranie niż dzióbać kolejne strony gazetek na smartfonie. Zresztą gdyby Pepepr nie był przeznaczony do takich ofert to nie robilby specjalnie pod nie kategorii.


ok, tylko oferta typu cebula tańsza o 20gr czy jogurt o 50gr to ja bym sobie to już darował, obniża to jakość portalu, polecając go znajomym, wstyd jest ze 5 pierwszych okazji to wycięte z gazetki promocyjnej Kauflandu promocje...
pradeklut 4. 2016

ok, tylko oferta typu cebula tańsza o 20gr czy jogurt o 50gr to ja bym … ok, tylko oferta typu cebula tańsza o 20gr czy jogurt o 50gr to ja bym sobie to już darował, obniża to jakość portalu, polecając go znajomym, wstyd jest ze 5 pierwszych okazji to wycięte z gazetki promocyjnej Kauflandu promocje...I tu też zależy kto na tę okazję trafi. Osobiście nie jadam takich jogurtów za mało mleka za dużo chemii, a mam znajomych, u których idą one na kilogramy, bo mają trojke dzieciaków, które uwielbiają takie atrakcje. ostatnio nie mialem gdzie piwo im do lodowki wstawić bo dwie zgrzewki podobnych jogurtów stały. Dla takich ludzi prawei 40% upustu to może być już zauważalna kwota.
Polemika widzę bez sensu - Ty masz swoją wizję portalu z promocjami (pełnego śmieci z gazetek reklamowych marketów jak jogurciki, buraki, smalec czy inne bangladeszowe śmieci z 20% rabatem, innymi słowy zrobiłbyś z tego "wszystko za 2 zł") a ja mam swoją wizję, nie odbiegającą daleko od ... niemieckiego wydania tego portalu. Polecam zerknąć - mydealz.de/. Różnica niczym dobrze wyposażony TKMaxx pod którego drzwiami rozłożyła się na straganiku ekipa z bazarową gimelą. Tu i tu promocje ale jakby różnicę widać z daleka...
Ty za to masz wizje jedynie słusznego domu handlowego, przepraszam, że ośmielam się mieć inne zdanie. Portal jest dla wszystkich i to ludzie decydują co tu jest wrzucane jak widać jest zapotrzebowanie na "śmieci z gazetek".
Rozwiązaniem dla użytkowników takich jak Ty byłaby możliwość ignorowania ogłoszeń z grup które nas nie interesują.

PS najśmieszniejsze jest to, że osobiście chyba z raz skorzystałem z takiej oferty, wiec bez nich bym się obył, ale nie potrafię siedziec cicho jak ktos komuś czegoś zabrania, bo po porstu mu się to nie podoba.
Nie zrozumieliśmy się.
1. Nikomu, niczego nie zabraniam. Wyrażam jedynie swoją opinię na temat zaśmiecania portalu takimi "promocjami". To ogólnie dostępny portal i nikt nikomu nie zabrania wrzucania śmieciowych promocji typu jogurciki, cebula czy inna taniocha za "złotypinćdzisiąt". Taniocha będąca w dzisiejszych czasach dostępna w każdym sklepie. Dostępna w niemal nieustannych promocjach jak nie w tym to w innym sklepiku 20 metrów obok. Produkty na tyle tanie, że nikt nie będzie jechał specjalnie do marketu po 20 jogurcików czy 2kg cebuli. Na tyle tanie, że nie uwierzę w Twoje argumentacje, że jest na to tutaj jakiekolwiek zapotrzebowanie co widać po komentarzach i reakcjach na takie kopiowanie śmieci ze skrzynek pocztowych. To, że Ty i Tobie podobni zaśmiecają takie portale takimi gówno-promocjami nie oznacza z automatu, że jest na nie zapotrzebowanie bo to tylko Twoje dorabianie ideologii na swoje potrzeby.
Nikomu nic nie bronisz, ale pogadać sobie musisz Tak jak powiedziałem należy wprowadzić możliwość ignorowania niektórych kategorii i od razu się spokojniej zrobi.

Cieszy mnie też że wiesz co siedzi w głowach wszystkich ludzi na pepperze i wiesz, że nikt się danymi okazjami nie interesuje, tym bardziej, że przytoczyłem Ci przykład z życia, że jednak takie osoby są.
Co do zaś tego co ja wrzucam to wybacz, ale osoba która nie wrzuciła żadnej promocji czyli jest bezużyteczna dla społeczności Peppera nie bardzo w moim odczuci ma prawo do komentowania, a tym bardziej wartościowania moich promocji. Innymi slowy nie myli się ten kto nic nie robi.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy