Niestety, ta okazja już wygasła

Jim Beam Black Extra Aged 0,7l ; Penny Packer Bourbon Whiskey 0,7l ; Benchmark 8 Bourbon ; Bushmills Whiskey 1l

lip 4. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam. Wstawiam promocję dotyczącą burbonika z najpopularniejszej stajni tegoż rodzaju trunków, a więc Jim Beam. Chodzi tu konkretnie o model Black Extra Aged, a więc wersję dłużej dojrzewającą (niby 6 lat) i obdarzoną też troszkę większą mocą (43%). Promocja bardzo zacna, cena 50zł za butelkę, gdzie najczęściej można ją znaleźć za minimum 75zł. Okazja dostępna w sklepie Auchan. Znaleziono w Zabrzu, lecz czy jest to oferta krajowa czy lokalna, nie mam pojęcia.
Aktualizacje społecznościowe
sebolvcf
Penny Packer Bourbon Whiskey 0,7l

Witam. Wstawiam porządną okazję na burbona o nazwie Penny Packer, który szturmem wjeżdża na nasz rynek i można go spotkać w co raz większej ilości sklepów. A jest to na prawdę zacna alternatywa dla Jim Beama. Cena w promocji 40zł. Przekreślone 65zł rzeczywiście oddaje kwotę, za jaką trunek można nabyć w innych sklepach. Tutaj oferta z Auchana w Zabrzu. Nie wiem czy lokalna czy krajowa.

413755-Up0QQ.jpg
sebolvcf
Witam. Wstawka dotyczy popularnego trunku z kategorii kentucky bourbon whiskey, McAfee's Benchmark 8. Jego naturalna cena praktycznie wszędzie oscyluje wokół stówki, także żądane tutaj 6 dyszek wydaje się ofertą po prostu nie do odrzucenia. Auchan Zabrze, nie wiem czy lokalna czy krajowa.

Benchmark 8 Bourbon

413756-SXhsj.jpg
sebolvcf
Witam. Przed wami promocja Bushmillsa, którego przestawiać specjalnie nie trzeba. 40zł za 1 litr jednego z najpopularniejszych irlandzkich blendów wydaje się ceną bardzo atrakcyjną. Znalezione w Zabrzańskim Auchanie i na prawdę nie wiem, czy tę promocję napotka się również w innych sklepach tej sieci.
Bushmills Whiskey 1l
413757-i3Jhq.jpg
Najlepsze komentarze
64 Komentarze
Prześlij Komentarz