Niestety, ta okazja już wygasła
Języki programowania: C# 25/50% taniej @ Helion
153° Zakończono

Języki programowania: C# 25/50% taniej @ Helion

3
kwi 11.
W tym tygodniu w księgarni Helion promocja na najlepsze tytuły dotyczące języków programowania. Codziennie inny język. Dzisiaj: cała kategoria C#.

Przed nami jeszcze:
* PIĄTEK: Java

Książki kupimy taniej o 25%, ebooki i kursy video 50%. Okazja skierowana jest więc przede wszystkim do miłośników ebooków.
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

3 Komentarze
W poprzednich wstawkach sporo osób zadawało pytanie jaką książkę polecacie. Dorzucę tutaj swoje trzy grosze. Nie polecam książki (teraz już tylko w formie ebooka dostępna) "C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych". Książka w której sporo jest autorskich słów. Serio lepiej zostawić po angielsku niż na siłę tworzyć polskie odpowiedniki... Jednak nie to jest głównym problem. Twórcy chcą za dużo w ramach 500 stron. Istotne zagadnienia są opisywane na pół strony. Jest w tekście mnóstwo linków do dokumentacji. Książka pisana trochę bez pomysłu - a opiszemy sobie trochę tego, wspomnimy o tym itd. Naprawdę ciężko się to czyta i już lepiej ogarnąć sobie materiały z dokumentacji
Polecam dwie pozycje:
1) head first c# - zdecydowanie numer 1, jeżeli chodzi o naukę tego języka (najlepiej w języku angielskim), pełen luz, można się nieźle bawić ucząc.
2) C#. Praktyczny kurs - bardzo fajnie wytłumaczona składnia i rzeczowe podejście do nauki.
Co do ceny to polecam sprawdzić okoliczne portale aukcyjne .
vakoz51 min

W poprzednich wstawkach sporo osób zadawało pytanie jaką książkę polec …W poprzednich wstawkach sporo osób zadawało pytanie jaką książkę polecacie. Dorzucę tutaj swoje trzy grosze. Nie polecam książki (teraz już tylko w formie ebooka dostępna) "C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych". Książka w której sporo jest autorskich słów. Serio lepiej zostawić po angielsku niż na siłę tworzyć polskie odpowiedniki... Jednak nie to jest głównym problem. Twórcy chcą za dużo w ramach 500 stron. Istotne zagadnienia są opisywane na pół strony. Jest w tekście mnóstwo linków do dokumentacji. Książka pisana trochę bez pomysłu - a opiszemy sobie trochę tego, wspomnimy o tym itd. Naprawdę ciężko się to czyta i już lepiej ogarnąć sobie materiały z dokumentacji



Moim zdaniem książka jest właśnie wskazaniem do tego co warto ogarnąć z dokumentacji, gdyż ta jest naprawdę rozbudowana, a przy tym zachęca do dalszego zgłębiania wiedzy. To nie jest książka którą się czyta od razu od A do Z, bardziej podręcznik na co dzień. Polskie odpowiedniki to faktycznie problem, jednak jeśli ktoś używa Visual Studio po polsku, powinien się bardziej odnaleźć w słownictwie. Ogólnie zgadzam się z Twoim punktem widzenia, natomiast mnie książka zainteresowała, a chyba o to w tym chodzi, i mogę z czystym sumieniem polecić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst