Jednozatokowy NAS 3TB Synology DiskStation DS115j @Amazon.de
383°Zakończono

Jednozatokowy NAS 3TB Synology DiskStation DS115j @Amazon.de

18
wrz 8. 2016
Domowy NAS z dyskiem 3TB najlepszego bodaj specjalisty od tego typu urządzeń, czyli od firmy Synology.

Polski opis znajdziemy tu synology.com/pl-…15j

NAS jednozatokowy czyli można umieścić tylko jeden dysk, ale za to w środku mamy już zainstalowany typowo "NASowy" dysk 3TB WD Red, który sam jest wart ponad 400zł.

Zachęcam do przeczytania komentarzy pod produktem na Amazon, można znaleźć wiele ciekawych informacji.

Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeKomputery
18 Komentarzy
Fajna oferta. Sam Synology kosztuje pod 400zl, do tego drugie tyle dysk. Gdyby nie to ze w domowym zaciszu wystarcza mi moj Zyxel NSA310, to bym kupil. Hmm, chyba ze Zyxela sprezentuje rodzicom, a sobie wymienie
Zastanawiające te minusy... Ktoś z routerem pomylił? :>
mak777wrz 8. 2016

Fajna oferta. Sam Synology kosztuje pod 400zl, do tego drugie tyle dysk. …Fajna oferta. Sam Synology kosztuje pod 400zl, do tego drugie tyle dysk. Gdyby nie to ze w domowym zaciszu wystarcza mi moj Zyxel NSA310, to bym kupil. Hmm, chyba ze Zyxela sprezentuje rodzicom, a sobie wymienieOferta faktycznie dobra, jeśli ktoś potrzebuje 1-dyskowego NAS-a. Szkoda, że w przeciwieństwie do niektórych 1-dyskowych nie ma portu eSATA (jak np. Zyxel) i możliwości podłączenia drugiego dysku w celu utworzenia RAID1.
"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać?

Przy niewielkiej pojemności ssd zastanawiam się nad zakupem. Przy takiej cenie chyba warto?
mail
woziuwrz 8. 2016

"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy n …"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy niewielkiej pojemności ssd zastanawiam się nad zakupem. Przy takiej cenie chyba warto?mailboxde.com
woziuwrz 8. 2016

"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy n …"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy niewielkiej pojemności ssd zastanawiam się nad zakupem. Przy takiej cenie chyba warto?

​Nie masz nikogo znajomego w DE?
woziuwrz 8. 2016

"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy n …"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy niewielkiej pojemności ssd zastanawiam się nad zakupem. Przy takiej cenie chyba warto?


Możesz skorzystać z pomocy pośrednika. Wczoraj w komentarzach pod jedną z okazji został polecony jeden z nich. pepper.pl/pro…679
mak777wrz 8. 2016

​Nie masz nikogo znajomego w DE?


Mam, więc to już nie problem.
Jak raz aktywuję darmowy 30 dniowy okres Amazon Prime nie będę mógł z niego skorzystać więcej? Nawet jak zrezygnuję z niego zaraz po dokonaniu zakupów? Trzeba będzie zakładać nowe konto by skorzystać ponownie?
Słuchajcie koledzy, ktoś poleci mi jakiś dobry i stosunkowo tani NAS bez dysków, 3-4zatoki? Po domu walają mi się 4 dyski, 3,3,3 i 2 TB, wiadomo denerwujące już jest przełączanie ich na USB, wrzuciłbym je w coś takiego i na dodatek byłoby bezprzewodowo. Jeszcze myślałem czy by nie postawić kompa na AMD 5350 (energooszczędnie) i z niego nie zrobić NASa, ale to się nie kalkuluje. Jakieś porady?
Ja postawiłem xpenology na G1850 (100zł) + płyta B85 4x SATA 3 (100zł) + to co już miałem: stara obudowa z zasilaczem, UPS i 4 walające się po kątach dyski 1TB. Pobór prądu mam średnio 35W, lepiej jak na 412+, którego się pozbyłem. Do zastosowań multimedialnych w szczególności do plexa rozwiązanie idealne. Też myślałem o AMD 5350 i o J1900 ale wystarczy poszperać allegro, olx i za ułamek tej kwoty można mieć całkiem wydajny sprzęt.
woziuwrz 8. 2016

"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy n …"Dieser Artikel kann nach Polen geliefert werden" Jak to rozwiązać? Przy niewielkiej pojemności ssd zastanawiam się nad zakupem. Przy takiej cenie chyba warto?

​moja znikoma znajomość j . niemieckiego podpowiada mi że wysyłka jest możliwa do Polski
mortaswrz 8. 2016

​moja znikoma znajomość j . niemieckiego podpowiada mi że wysyłka jest możl …​moja znikoma znajomość j . niemieckiego podpowiada mi że wysyłka jest możliwa do Polski


Moje niedopatrzenie


Edytowane przez: "woziu" wrz 8. 2016
wawonixwrz 8. 2016

Ja postawiłem xpenology na G1850 (100zł) + płyta B85 4x SATA 3 (100zł) + to …Ja postawiłem xpenology na G1850 (100zł) + płyta B85 4x SATA 3 (100zł) + to co już miałem: stara obudowa z zasilaczem, UPS i 4 walające się po kątach dyski 1TB. Pobór prądu mam średnio 35W, lepiej jak na 412+, którego się pozbyłem. Do zastosowań multimedialnych w szczególności do plexa rozwiązanie idealne. Też myślałem o AMD 5350 i o J1900 ale wystarczy poszperać allegro, olx i za ułamek tej kwoty można mieć całkiem wydajny sprzęt.


jeszcze tylko kwestia miejsca
jak ma się rodzine w kawalerce to każde 0.1m kwadratowego w pawlaczu czy gdziekolwiek ma znaczenie
ale fakt że mysłałem o czymś podobnym.
jednak warto czasem dopłacić i nie iść na kompromis
Pete67wrz 8. 2016

jeszcze tylko kwestia miejsca jak ma się rodzine w kawalerce to każde 0 …jeszcze tylko kwestia miejsca jak ma się rodzine w kawalerce to każde 0.1m kwadratowego w pawlaczu czy gdziekolwiek ma znaczenie ale fakt że mysłałem o czymś podobnym.jednak warto czasem dopłacić i nie iść na kompromisBył czas, że miałem gdzieś postawiony serwerek na Windowsie/Linuksie z garścią dysków podpiętych i wystawionymi zasobami. Jednak wadą było to, że ciągle była pokusa, żeby coś podłubać, ulepszyć. Od kiedy kupiłem NAS-a kilka lat temu tylko czasem zrobię aktualizację FW, 10 minut włącznie z restartem i jest gotowy do dalszego działania.
pwilwrz 8. 2016

Był czas, że miałem gdzieś postawiony serwerek na Windowsie/Linuksie z gar …Był czas, że miałem gdzieś postawiony serwerek na Windowsie/Linuksie z garścią dysków podpiętych i wystawionymi zasobami. Jednak wadą było to, że ciągle była pokusa, żeby coś podłubać, ulepszyć. Od kiedy kupiłem NAS-a kilka lat temu tylko czasem zrobię aktualizację FW, 10 minut włącznie z restartem i jest gotowy do dalszego działania.


Aaaaaa.... w zasadzie oprócz gabarytów kolejna największa "wada"
zawsze się chce coś ulepszyć, poprawić, a i kabelki "dla lepszej wentylacji" upiąć lepiej
Pierwsze moje 10 lat posiadania PC stacjonarnego to komp wiecznie rozgrzebany, 3 systemy... a w kolejce hakontosz, i inne już niszowe...
potem krótko spokój i 8 prawie rok kompromisów laptopa:)

Oferta chyba juz nie aktulana
Cena ponownie obniżona? 137EUR, zgadza sie?
Właśnie dostałem maila, że kasują moje zamówienie, bo mieli błąd ceny (tak się składa, że w ofercie od początku było info, że shipping za 1-2 miesiące). I dziś dostałem generycznego maila, że dostawca się pomylił i mieli złą cenę w systemie. Do znawców AMAZONa - mogą sobie tak kasować?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy