Ta okazja kończy się 1 czerwca o 21:59
538°
21
Opublikowano 7 godzin temu

Jeden z listy certyfikacji Microsoft za darmo dla studentów (Fundamentals)

Avatar
Opublikowane przez Pawloch
Dołączył w 2022
1
1

O tej okazji

Już kiedyś Microsoft miał oferty podobne. Czasem dają jakieś vouchery za udział w spotkaniu. Tym razem każdy student może otrzymać voucher na egzamin z poziomu Fundamentals.
Mało jaki rekruter patrzy na taki cert bo nie świadczy on o ogromnej wiedzy ale jak ktoś zaczyna to go nie zabije.

EDIT:
Nazwa tych spotkan to Virtual Training Day, nie potrzeba byc studentów.
Microsoft Więcej szczegółów na Microsoft
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

21 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Polecam zrobić, dwa lata temu skorzystałem z promocji i zrobiłem Azure Fundamentals za $15 i myślę że tylko to dało mi robotę a nie komuś inmemu (jako że zwykle studenci mają podobne doświadczenie, liceum/technikum plus studia plus jakiś staż i zwykle nic więcej) więc taki cert może zaważyć nad tym czy dostaniecie robotę czy nie. Ja dostałem. (Edytowano)
  Avatar
  hej mówisz o AZ-900?
 2. Avatar
  Mam AZ-900, AI-900, DP-900 i SC-900, a w lutym zdaję AZ-104. Jak ktoś szuka dobrej pomocy do tych certów to polecam kursy Scotta Duffy'ego na Udemy.
  Avatar
  Hej, Ile zajęła Ci nauka do poszczególnych certyfikatów i jakie rekomendacje masz względem nauki?
 3. Avatar
  Nie "Czasem dają jakieś vouchery za udział w spotkaniu." ale zawsze dają vouchera za udzial w Virtual Training Day i nie trzeba byc studentem. Rowniez najpopularniejszy AZ-900.

  Microsoft Azure Virtual Training Day: Data Fundamentals event, including the exam upon completing the event, is open to the public and offered at no cost. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  No o te spotkania mi chodzilo, nie pamietam dokladnej nazwy ale zaraz wstawie w opis jako informacja.
 4. Avatar
  A kojarzy ktoś skąd załatwić takie vouchery do databricks academy?
 5. Avatar
  Dzięki zapisałam się na 3 virtual training days, mam nadzieje ze będą dawać vouchery
 6. Avatar
  ja zdalem w grudniu sc900 teraz ucze sie do az900
 7. Avatar
  A bez statusu studenta jak to wygląda?
  Avatar
  Trzeba zapisać się na training days, to są dwu dniowe szkolenia po których dostajesz voucher do wykorzystania na odpowiedni egzamin
 8. Avatar
  Z strony Welcome to Cloud Ready Skills - home page
  "JEŚLI NIE ZIDENTYFIKOWAŁEŚ SIĘ JAKO STUDENT W SWOIM PROFILU CERTYFIKACYJNYM, ZRÓB TO, W PRZECIWNYM RAZIE MOŻESZ NIE BYĆ W STANIE ZREALIZOWAĆ ŻADNEGO KUPONU EGZAMINACYJNEGO."
  Avatar
  Widać Cloud Ready Skills i Virtual Training Days to dwie różne inicjatywy Microsoftu i dlatego do pierwszej jest potrzebny status studenta, a do drugiej nie. Sam miałem odpowiednie vouchery z tej drugiej i nigdy nie było takiego wymogu.
 9. Avatar
  Polecam, co roku też na konferencji Microsoft Ignite dają darmowe podejście do egzaminu. Zrobiłem sobie w ten sposób Azure Fundamentals, a później DP-100 Data Scientist Associate. Jako student zawsze coś dodatkowego do CV. (Edytowano)
  Avatar
  W jaki sposób zdaje się ten egzamin i jak to wygląda? No i w jakiej formie dostajesz certyfikat po ukończeniu i zdaniu egzaminu?
Avatar