Niestety, ta okazja wygasła 3 dni temu.
169° Zakończono
11
Opublikowano 5 dni temu

Głośnik Bluetooth JBL Charge Essential 2

449zł499zł-10%
Darmowa dostawa · Media Markt Okazje
Avatar
Opublikowane przez Dragon_2205
Dołączył w 2020
49
123

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

JBL Charge essential 2 w bardzo dobrej cenie!!! Uwaga promocja tylko do jutra do 9 rano lub wyczerpania zapasów! Mam ten model i gra jak Charge 5 w standardowych ustawieniach korektora dźwięku w aplikacji. Taki Charge 5 w obudowie Charge 4 z tym, że głośniki w wersji essential nie łączą się z innymi głośnikami. Tak poza tym to świetny sprzęt i za tą cenę warto brać jeśli to z dużej sieciówki, gdzie nie powinno być też problemu z gwarancją.
647903_1.jpg
Media Markt Więcej szczegółów na Media Markt
Aktualizacje społecznościowe

11 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Głośniki w takim kształcie to nieporozumienie. Niech gra jak orkiestra to i tak go nie kupię. Zobacz jak wygląda i brzmi Marshall
  Avatar
  "Meloman za pomocą głośników słucha muzyki.
  Audiofil za pomocą muzyki słucha głośników."

  JBL gra dobrze i jest co najmniej połowę tańszy. Marshall nie ma w ogóle wersji budżetowej w przeciwieństwie do JBL, a dodatkowo śmieszna norma IPX7 w przypadku głośnika przenośnego powoduje, że i tak nie bardzo idzie korzystać na dworze, no chyba że ktoś lubi trzymać głośnik w łapie albo ma zawsze stolik pod ręką.
 2. Avatar
  Co ludzie widzą w tych głośnikach? Warte to tej ceny?
  Avatar
  Zależy gdzie chcesz tego używać. Mam JBL Flip 6, zabieram go na wyjazdy, do ogrodu, na imprezy plenerowe. Gra bardzo przyjemnie, działa bezproblemowo, wiele godzin bez ładowania, a jest wielkości kubka termo, więc bez problemu wrzucisz w kieszeń polara. Ja go bardzo polubiłem.
  Wcześniej miałem Xiaomi Mi Bluetooth, mały, tani. Ale grał płasko (aczkolwiek brzmiał o niebo lepiej niż muzyka puszczana bezpośrednio z telefonu). Oddałem siostrze, słucha na nim audiobooki
 3. Avatar
  JBL zrobiło outstanding move z tą całą serią Essential. Osoby o niższym statusie finansowym mogą sobie liznąć wysokiej jakości segmentu audio, natomiast osoby o wyższym statusie finansowym mogą cieszyć się najlepszymi wersjami Flipów czy Charge, które prezentują się naprawdę dobrze. Czekam tylko na automatyczne parowanie od JBL ale chyba się nie doczekam. Np. wybitne dźwiękowo (w swoim segmencie) BOSE micro tak samo nie chciały się parować automatycznie. Software'owo te wszystkie głośniki leżą u stóp SONY, które z kolei (generalizując) to jednak nie jest tak dobre dźwiękowo... Nawet głupie Creative'y MuVo parowały się automatycznie x lat temu... Ehhh... (Edytowano)
 4. Avatar
  @Dragon_2205 jaka aplikacja do tego głośnika? Bo JBL Portable mi nie wyszukuje tego głośnika. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  Bo wszystkie z serii essential nie współpracują z aplikacją, nie jest dla nich przewidziana przez producenta.
 5. Avatar
  Autor
  Wersja GT jest lepiej wykonana niż GG, ktoś zamówił z tej promocji? Jakie otrzymaliście?
Avatar