Niestety, ta okazja już wygasła
JBL CHARGE 3 Stealth Edition Czarny
-129° Zakończono

JBL CHARGE 3 Stealth Edition Czarny

479zł529zł-9%x-kom Okazje
5
lip 12.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Głośnik przenośny JBL CHARGE 3 Stealth EditionCHARGE 3 SE to nowej generacji głośnik Bluetooth od firmy JBL, który zaskakuje swoją wytrzymałością i funkcjonalnością. Jego innowacyjna budowa idealnie zabezpiecza elektronikę przed zalaniem, co pozwala zabrać urządzenie nad wodę, bez martwienia się o jego uszkodzenie. Wodoodporność na poziomie IPX7 oznacza, że głośnik wytrzyma zanurzony w wodzie o głębokości do 1 metra nawet do 30 minut, bez usterki. Umożliwia to także mycie CHARGE 3 Stealth Edition pod bieżącą wodą, dzięki czemu łatwo zachować go w czystości.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
Tyle kasy za 2 głośniczki i płytke z elektroniką...
dj_daro12/07/2019 11:33

Tyle kasy za 2 głośniczki i płytke z elektroniką...


Zrób tańszy ... I zarabiaj.
Mam ten model. Spokojnie daje się nagłośnić spore pomieszczenie. Dodatkowo funkcja power bank.
To ten nowej generacji głośnik bluetooth od firmy JBL, który zaskakuje swoją wytrzymałością, funkcjonalnością, charczeniem i beznadziejnym dźwiękiem?
Tyle kasy...
Edytowane przez: "New24" lip 12.
Jest to dokładnie to samo co Charge 3 zwykły, tylko bez ładowarki w zestawie - za dokładnie 20 zł więcej jest Charge 3 w ABFOTO z pełnym wyposażeniem, więc żadna promocja.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od pablo22. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst