Niestety, ta okazja już wygasła
Jaybird X3
WIRELESS SPORT HEADPHONES / Słuchawki dokanałowe,  bluetooth,  aptX
56° Zakończono

Jaybird X3 WIRELESS SPORT HEADPHONES / Słuchawki dokanałowe, bluetooth, aptX

339zł441zł-23%
11
kwi 22. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jaybird X3 WIRELESS SPORT HEADPHONES / Słuchawki dokanałowe, bluetooth, aptX

82149.jpg
21316147441524366530.jpg14541365551524366540.jpg


- 8 hour play time
- Secure + Comfort-Fit with interchangeable tips and fins
- Customize your sound with the Jaybird app
- Sweat-proof and water resistant
- Music + Calls

Aktualna cena: 99.99$
Było: 129.99$

jaybirdsport.com/en-us/x3-bluetooth-headphones.html

4353031391524366200.jpg

Poluje na nie od dawna, miał ktoś je? Lub xiaomi podobne do nich z okazji na pepper?
Bo te x3 mają świetne opinie, lepsze od "iPhone".
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Już nieaktualne? Bo wchodzę i widzę tylko 129.99
Mam czerwone. Ogólnie w zimę, gdy mam telefon w spodniach, to potrafią się gubić. Przełożenie telefonu do kieszeni w kurtce problem rozwiązuje prawie całkowicie. Jeździłem w nich trochę na rowerze i gdy telefon był kurtce, to większych problemów nie było. Do kompa są świetne.
Cena spoko, ale jeżeli nie zależy Ci specjalnie na kolorze, to w podobnej, albo lepszej można wyrwać na amazon.de, tylko trzeba być cierpliwym.
A i warto warto wiedzieć, w pudełku na słuchawki założone są gumki w rozmiarze M. Niestety karton je prawdopodobnie trwale odkształca - da się tak chodzić, ale trochę szkoda. Z trzech znanych mi zakupów wszędzie był ten problem.
Używałem ich przez tydzień, na swoich "gumkach" i grają całkiem fajnie, dobry basik, podobnie do Sony SBH 80. Soniaki są wygodniejsze, bateria trzyma podobnie. Oba zestawy potrafią czasem zgubić zasięg z telefonem w kieszeni. Soniaki mają większy zasięg na mieszkaniu. Ile przesyłka do PL, bo to chyba stronka w USA?
Edytowane przez: "el_sessero" kwi 22. 2018
jaybirderkwi 22. 2018

Już nieaktualne? Bo wchodzę i widzę tylko 129.99


Oni jak zauważyłem robią taka cenę okresowo, " mini wyprzedaż "
Ciemnozielone 3 miesiące temu były na amazon.de za 92 ojro. Bardzo fajny sprzet
el_sessero22/04/2018 11:01

Używałem ich przez tydzień, na swoich "gumkach" i grają całkiem fajnie, dob …Używałem ich przez tydzień, na swoich "gumkach" i grają całkiem fajnie, dobry basik, podobnie do Sony SBH 80. Soniaki są wygodniejsze, bateria trzyma podobnie. Oba zestawy potrafią czasem zgubić zasięg z telefonem w kieszeni. Soniaki mają większy zasięg na mieszkaniu. Ile przesyłka do PL, bo to chyba stronka w USA?


5,20 EUR do Niemiec / Holandii

4,56 Funtów do Wielkiej Brytanii

Jednak do Polski nie wysyłają, by trzeba kombinować.

Ja szukam, ale jednak widzę, że bardziej przyszłościowe będą na kablu.
GorzkieCiastko22/04/2018 13:15

5,20 EUR do Niemiec / Holandii 4,56 Funtów do Wielkiej Brytanii Jednak do …5,20 EUR do Niemiec / Holandii 4,56 Funtów do Wielkiej Brytanii Jednak do Polski nie wysyłają, by trzeba kombinować. Ja szukam, ale jednak widzę, że bardziej przyszłościowe będą na kablu.


Kumpel je kupił gdzieś z wysyłką do polski za podobną cene ~350 z wysyłką, ale niewiem jak z gwar tam było. ibood moze.
Ja już do kabla nie mogę wrócić, nie da się uzywać telefonu jak masz podpięte słuchawki kable, to jest jakiś koszmar dla mnie alternatywnie używam adapter BT do zwykłych słuchawek, ale kabel podpięty do telefonu to takie wczesne lata 90-te
el_sessero22/04/2018 13:49

Kumpel je kupił gdzieś z wysyłką do polski za podobną cene ~350 z wysyłką, …Kumpel je kupił gdzieś z wysyłką do polski za podobną cene ~350 z wysyłką, ale niewiem jak z gwar tam było. ibood moze. Ja już do kabla nie mogę wrócić, nie da się uzywać telefonu jak masz podpięte słuchawki kable, to jest jakiś koszmar dla mnie alternatywnie używam adapter BT do zwykłych słuchawek, ale kabel podpięty do telefonu to takie wczesne lata 90-te


Zgodzę się, tylko trzeba pamiętać by naładować, bo chcesz brać słuchawki, a tu rozładowane xD to zaleta tych na kablu.

Jaki masz adapter BT?
GorzkieCiastkokwi 22. 2018

Zgodzę się, tylko trzeba pamiętać by naładować, bo chcesz brać słuchawki, …Zgodzę się, tylko trzeba pamiętać by naładować, bo chcesz brać słuchawki, a tu rozładowane xD to zaleta tych na kablu. Jaki masz adapter BT?


Albo miec fukcje 5min ladowania, 30min odtwarzania, dla mnie wystarcza zeby do prscy dojechac. Zreszta nosze soba powerbank adapter to SBH20, kupilem za go za 20zl i z co ciekawe z lepszymi sluchawkami nie ma jakiejs specialnej roznicy czy sa podpiete przewodowo czy przez ten adapter.
habernkwi 22. 2018

Mam czerwone. Ogólnie w zimę, gdy mam telefon w spodniach, to potrafią się …Mam czerwone. Ogólnie w zimę, gdy mam telefon w spodniach, to potrafią się gubić. Przełożenie telefonu do kieszeni w kurtce problem rozwiązuje prawie całkowicie. Jeździłem w nich trochę na rowerze i gdy telefon był kurtce, to większych problemów nie było. Do kompa są świetne.Cena spoko, ale jeżeli nie zależy Ci specjalnie na kolorze, to w podobnej, albo lepszej można wyrwać na amazon.de, tylko trzeba być cierpliwym.A i warto warto wiedzieć, w pudełku na słuchawki założone są gumki w rozmiarze M. Niestety karton je prawdopodobnie trwale odkształca - da się tak chodzić, ale trochę szkoda. Z trzech znanych mi zakupów wszędzie był ten problem.Ostatnia wersja jaką widziałem miała zmienione pudełko i gumki nie były odkształcone.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst