Niestety, ta okazja już wygasła
[jakdojade] 10zł na konto apki za zakup biletu przez Google Pay
1158° Zakończono

[jakdojade] 10zł na konto apki za zakup biletu przez Google Pay

106
sie 29. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wystarczy kupić bilet w apce LUB DOŁADOWAĆ KONTO apki (najlepiej ją zaktualizować do najnowszej wersji) by dostać 10zł na konto do zakupu nast. biletów.
!!! ZAKUP biletu / doładowanie konta KONIECZNIE za pośrednictwem Google Pay !!!!

Info na fan page'u apki:
facebook.com/jak…746
Regulamin promocji:
jakdojade.pl/pub…tml

Zgodnie z regulaminem:
Uczestnikami Promocji (zwanymi dalej „Uczestnikami”) mogą być wyłącznie osoby fizyczne zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, które są posiadaczami najnowszej i aktualnej aplikacji mobilnej Jakdojade na telefon komórkowy systemem Android z możliwością inicjowania płatności z wykorzystaniem Systemu Płatności Mobilnych Google Pay i pierwszy raz dokonają płatności w aplikacji Jakdojade z wykorzystaniem Systemu Płatności Mobilnych Google Pay. W przypadku, gdy Użytkownik dokonał przed datą Promocji płatności w aplikacji Jakdojadę z wykorzystaniem Systemu Płatności Mobilnych Google Pay nie będzie mógł skorzystać z Promocji.
Nie ma mowy w regulaminie o możliwym terminie wyparowania tej promocyjnej kwoty dołądowania więc zakładam że jest dożywotnia


Poniżej obrazki z prawidłowego przebiegu mojej transakcji:
183113.jpg183113.jpg183113.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Jak ktoś nie ma opcji doładowania konta to wystarczy kliknąć w dowolny bilet i tam po kliknięciu przycisku gpay pojawia nam się "doładuj portfel"
2764918-gm8vr.jpg
106 Komentarzy
Google Pay? Trzeba mieć NFC w telefonie, czy to wystarczy gdzieś podpiąć kartę?
Pierwszy raz będę patrzył co to Google Pay.
Te środki mają jakąś ważność?
Dla wszystkich czy dla tych którzy nigdy nie placili w jakdojade google payem?
nieznany29/08/2019 14:54

Google Pay? Trzeba mieć NFC w telefonie, czy to wystarczy gdzieś podpiąć ka …Google Pay? Trzeba mieć NFC w telefonie, czy to wystarczy gdzieś podpiąć kartę?Pierwszy raz będę patrzył co to Google Pay.nie musisz mieć NFC Podpinasz kartę i w niektórych aplikacjach po wybraniu GPay jako formy płatności wyskoczy Ci opcja wyboru karty (możesz podpiąć więce niż jedną), zatwierdzasz tam płatność, czasem musisz jeszcze potwierdzić odblokowanie ekranu i pobiera hajs :v
Wszystkie pytania należy kierować na fan page apki.
Niestety nie wysilili się by podać jakieś konkrety (ile biletów, do kiedy, dla kogo itd.) więc trzeba to od nich wyciągnąć.
Link do wpisu o promocji jest w treści okazji.
Edytowane przez: "Nathan_Drake" sie 29. 2019
Płacę cały czas google pay no szkoda, że dla nowych...
Trzeba doładować Google Play za min 10zł
Edytowane przez: "nieznany" sie 29. 2019
nieznany29/08/2019 14:54

Google Pay? Trzeba mieć NFC w telefonie, czy to wystarczy gdzieś podpiąć ka …Google Pay? Trzeba mieć NFC w telefonie, czy to wystarczy gdzieś podpiąć kartę?Pierwszy raz będę patrzył co to Google Pay.


Bez nfc np. gearbest pozwala na płatności gpay.
Ja tam nie widzę możliwości zakupu biletu, ani jakiegokolwiek zakupu czegokolwiek
Nathan_Drake29/08/2019 15:00

Wszystkie pytania należy kierować na fan page apki.Niestety nie wysilili s …Wszystkie pytania należy kierować na fan page apki.Niestety nie wysilili się by podać jakieś konkrety (ile biletów, do kiedy, dla kogo itd.) więc trzeba to od nich wyciągnąć.Link do wpisu o promocji jest w treści okazji.Nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że płaciłem już GP w jakdojade i bonus dostałem. SIedze w robocie i mam aktywny bilet hmm a może by zrobić sobie przerwę na podróż MPK w 30 stopniach ciepła...


Regulamin jest w ustawieniach aplikacji. Niestety dla tych co nie korzystali do tej pory i tylko za jedną transakcję. Promocja się skończy jak dadzą 728 tys. PLN na doładowania.
Kurła znowu tylko dla nowych ale i tak mega!
Mega fajna promka i mega szybkie kupowanie biletów , lubie to.
A kupno biletu jest równoznaczne z jego skasowaniem? bo niby pisze "kup i skasuj", co może sugerować, że moment transakcji oznacza jego aktywacje - skasowanie.
Plus za opis
Dzięki, wpadła dyszka za 1.70 😁 ++
Dzieki, dycha wpadla. Nie trzeba kupowac biletu, wystarczy doladowac portfel zeby miec kase na przyszlosc (min.10 zl co daje lacznie 20 zl w portfelu).
Herushingu29/08/2019 15:48

A kupno biletu jest równoznaczne z jego skasowaniem? bo niby pisze "kup i …A kupno biletu jest równoznaczne z jego skasowaniem? bo niby pisze "kup i skasuj", co może sugerować, że moment transakcji oznacza jego aktywacje - skasowanie.


Jest dokładnie jak mówisz. Podobnie jest w Skycash.
maciut29/08/2019 16:15

Dzieki, dycha wpadla. Nie trzeba kupowac biletu, wystarczy doladowac …Dzieki, dycha wpadla. Nie trzeba kupowac biletu, wystarczy doladowac portfel zeby miec kase na przyszlosc (min.10 zl co daje lacznie 20 zl w portfelu).


Jak doładować ten portfel?
Potwierdzam wystarczy doładować a nie trzeba kasować... Doladowalem jak kolega za 10 zł i mam 20 zł na skarbonce
GrzegorzLonc29/08/2019 16:24

Potwierdzam wystarczy doładować a nie trzeba kasować... Doladowalem jak ko …Potwierdzam wystarczy doładować a nie trzeba kasować... Doladowalem jak kolega za 10 zł i mam 20 zł na skarbonceGdzie jest opcja doładowania ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst