Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Jak Zdobyć Przyjaciół i Zjednać Sobie Ludzi - ebook (Audiobook za 14.90zł!)
1258°

Jak Zdobyć Przyjaciół i Zjednać Sobie Ludzi - ebook (Audiobook za 14.90zł!)

9,90zł21zł-53%Ebookpoint Okazje
70
1258°
Jak Zdobyć Przyjaciół i Zjednać Sobie Ludzi - ebook (Audiobook za 14.90zł!)
sty 2. 2021
Najniższa cena w historii. Moim zdaniem książka naprawdę świetna. Bardzo mocno zmieniła to, jak postrzegam relacje z ludźmi, ułatwiła dogadywanie się i pomogła zrozumieć zachowanie ze strony psychologicznej

Jak zwykle ta sama cena na stronach tej grupy:
Helion
OnePress
Sensus
Septem

Opis książki:
Naturalną potrzebą każdego z nas jest poczucie akceptacji społecznej. Nie jesteśmy stworzeni do tego, by żyć w pojedynkę. Już w dzieciństwie dążymy do nawiązania relacji z rówieśnikami i wszystkimi osobami z naszego otoczenia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak znaleźć przyjaciół i na każdym kroku móc liczyć na przychylność ludzi, sięgnij po poradnik Dale’a Carnegie’a pod tytułem „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi?”.
Siła tkwi w prostocie
Carnegie prostym językiem napisał instrukcję na zdobycie przyjaciół, która może być pomocna wielu ludziom. Jeśli masz problem z odnajdywaniem się w relacjach towarzyskich, poradnik „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” jest z pewnością odpowiedzią na Twoje potrzeby.
Książka w przystępny sposób przedstawia wiedzę o życiu, nawiązywaniu relacji z innymi i wpływaniu na ich zachowanie. Autor daje rady, jak korzystać z możliwości, które tkwią w Twojej podświadomości.
Każdy, kto przeczyta mistrzowską książkę „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” Carnegie’go, będzie wiedzieć, jak dążyć do swoich celów. Dzięki niej odniesiesz sukces na polu zawodowym i towarzyskim. Dowiesz się, jak być człowiekiem wyjątkowym, mieć wokół siebie przyjaciół i wzbudzać w innych zaufanie.
Poradnik ułatwi Ci swobodne poruszanie się w biznesie, przyda się na polu życia rodzinnego i pozytywnie wpłynie na kontakty przyjacielskie. Chcesz odmienić swoje życie? Książka „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” zapewni Ci do tego odpowiednie narzędzia.
Aktualizacje społecznościowe
Na youtubie jest za darmo

Najlepsze komentarze
70 Komentarzy
Prześlij Komentarz