Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
82°
Opublikowano dzień temu

Jak inwestować w nieruchomości? Kompendium inwestora ebook

9,90zł40zł-75%
Awatar użytkownika travollone
Opublikowane przez
travollone Lider Okazji
Dołączył w 2021
181
4 324

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej eBooki

Znajdź więcej okazji eBooki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Bardzo dobre oceny na lubimy czytać. 413 stron.
Książka Damiana Kleczewskiego to prawdziwe kompendium praktycznej wiedzy, dotychczas dostępnej wyłącznie dla uczestników kosztownych szkoleń. Każdy, kto poważnie myśli o nieruchomościach, znajdzie tu setki porad i gotowych procedur, które pozwolą uniknąć błędów, oszczędzić czas i podnieść rentowność inwestycji.

Czego dowiesz się z książki:

W co warto dziś inwestować?

Gdzie szukać okazji i jak samemu je tworzyć?

Jak skutecznie negocjować przy kupnie i sprzedaży nieruchomości?

Jak oszacować rentowność i minimalizować ryzyko?

Jakie wady fizyczne i prawne mogą czyhać na Ciebie w różnych typach lokali?

Jak przeprowadzić sprawny i tani remont?

Co liczy się dla kupującego lub najemcy?

Skąd pozyskać środki na inwestycje?

Jak przygotować i wyposażyć mieszkanie na wynajem?

Jak rekrutować bezproblemowych najemców?

Na co zwrócić szczególną uwagę w umowach notarialnych i cywilno-prawnych?

Gdzie szukać najlepszych kredytów i jak je poznać?

Jaki wpływ na Twoje inwestycje mogą mieć programy rządowe?

Dowiesz się także o inwestycjach w grunty i blaszane garaże, poznasz przydatne dla inwestora narzędzia i aplikacje, zobaczysz gotowe przykłady przekształcenia dużych, tanich lokali w wielopokojowe mieszkania przynoszące duże dochody. Będziesz też potrafił wykorzystać nieruchomości jako tarczę podatkową, zrozumiesz też, że sprawy spadku i dziedziczenia warto w rodzinie i firmie omówić jak najwcześniej, unikając chaosu związanego z „dziedziczeniem ustawowym”. A dodatkowo przeczytasz o tym, jak pracować z dziećmi, aby od małego przygotować je do świadomego posługiwania się pieniądzem i wykształcić w nich „duszę inwestora”.
Ebookpoint Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

21 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Tommy50
  Rentierzy zwłaszcza mieszkaniowi to.zaraza i zmora całej Europy. Przez to, że mieszkania nie są dostatecznie chronione przez prawo to cwaniaki, którzy gdzieś ukradli kasę lub na kredyty wykupują tkankę mieszkaniowa niezbędna do przeżycia ludzi i spekulują nią, a także wykorzystując brak mieszkań pasożytują na ludziach, których ich nie mają.
  Kapitalizm? Ok, ale kończy się tym, że kraj umiera, bo nie ma przestrzeni i warunków do rodzenia dzieci bo mieszkań nie ma, a nie ma ich bo cwaniaki wykupili.
  Gdyby prawnie było ograniczenie max 2 mieszania na osobę czy nawet rodzinę to mieszkań by nie brakowało i przyszłość kraju bylaba lepsza.

  Dopóki rządzący nie są przyjacielami Polski tylko zwykłymi złodziejami i kapitalistami, to nic się nie zmieni
  Stekaja debile, że słaba demografia, a nie robią nic by to zmienić.
  Chcesz być rentierem? Ok, ale max 1 mieszkanie na wynajem, albo idź w komercje i nie zuzywaj mieszkań mieszkalnych, niech idą w lokale komercyjne.

  Zaraz mnie nazwyzywaja, ale mam to gdzieś, napisałem.kluczowa prawdę i problem nie tylko Polski. Kto to rozwiąże (o ile) ten zapewno krajowi i Europie przyszłość.
  Wykupowanie mieszkań i puszczanie ich na najem to.nic innego jak tolerowanie pasozytow żerujących na społeczeństwie,.którego nie stać na mieszkanie, bo cwaniaki które kradły skąd kasę (sprawdzić i 10 razy skąd ten element miał na to kase).

  Sam musiałem kupić mieszkanie w mojej ocenie x3 za drogie żeby mieć gdzie żyć z.rodzina bo spekulanci i rentierzy wszystko wykupowali, przez co ceny podwoiły się w 5.lat.
  Więc bandyci i szkodnicy także mnie okradli i mam prawo tych zwyroli nienawidziciec i nawoływać do zastosowania antybiotyku (prze, Panstwo) na takich pasozytow.
  Awatar użytkownika adamecki
  A jak ktoś dostał w spadku po rodzicach i dziadkach kilka mieszkań np 3 a sam ma mieszkanie w którym mieszka i ma trójkę nieletnich dzieci dla których te mieszkania będą to co wtedy? Zmusić go do sprzedaży i ponownego zakupu za ileś lat? A może zakazać mu wynająć i niech sam płaci czynszu i podatki?
 2. Awatar użytkownika h4k3r2s1
  1. Miej pieniądze
  2. Kup nieruchomość
  3. Czekaj na profit

  Nie dziękujcie
 3. Awatar użytkownika adriankoz86
  Najlepiej skończyć seminarium. Wtedy za bezcen dostaniemy co chcemy. Sprzedać i wykonać procedurę apostazji.
 4. Awatar użytkownika playerone1
  Trzeba mieć na uwadze, że to książka wydana w 2017 r. Rynek nieco się zmienił od tamtego czasu, a rozliczenia podatkowe (jeśli o nich książka też traktuje), a przez to rentowność inwestycji, wyglądają dzisiaj zupełnie inaczej.
 5. Awatar użytkownika travollone
  Autor
  Jak ktoś czytał to proszę o opinię o tym fragmencie
  "A dodatkowo przeczytasz o tym, jak pracować z dziećmi, aby od małego przygotować je do świadomego posługiwania się pieniądzem. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika taka_prawda
  Bardzo prosto szukasz jeleni co się nie znają ,najlepiej jakichś samotnych staruszków lub osób zadłużonych. Udajesz biednego który nie może za dużo wydać a chce kupić bo ma 4 bąbelki mieszkające w zagrzybiałej wynajmowanej klitce. Na oględzinach wymyślasz na poczekaniu mankamenty oferowanego mieszkania. Nie trzeba wydawać nawet tych 10zł.
 7. Awatar użytkownika playerone1
  Ludzie inwestują w nieruchomości, bo (1) rynek kapitałowy w Polsce jest podły, (2) boją się inwestowac na giełdzie, (3) nie wiedzą jak i w co inwestować, bo edukacja finansowa w Polsce kuleje, (4) traktują rynek kapitałowy jak ruletkę, nie wiedząc, że istnieją etfy i można spokojnie inwestować za granicą pasywnie, chociażby w spółki dywidendowe.
 8. Awatar użytkownika BogusLecina
  Tanio już było, teraz będzie tylko drożej
Awatar użytkownika