Niestety, ta okazja już wygasła
Jak działa Pepper?
273° Zakończono

Jak działa Pepper?

Edytor30
273° Zakończono
Jak działa Pepper?
lip 9. 2015

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Jak działa Pepper?
Serwis pomimo kilkumiesięcznej obecności w polskim internecie, w dalszym ciągu jest przez nasz zespół aktywnie rozwijany, a nowe funkcje poszerzające możliwości dodawane są na bieżąco.
W poniższym artykule postaramy się wyjaśnić wszystkie opcje dostępne dla członków społeczności łowców okazji na Pepper.

  • Jak dołączyć społeczności do Pepper?
To bardzo proste, wystarczy w kilka chwil stworzyć darmowe konto pod tym adresem: pepper.pl/reg…ter Wszystkie informacje, które należy podać aby zostać zarejestrowanym użytkownikiem serwisu to tylko nazwa użytkownika oraz adres e-mail. W czasie rejestracji możesz także wyrazić zgodę na subskrypcję naszego newslettera. Dane podane w chwili rejestracji nie są przez nas przekazywane w żaden sposób dalej, dzięki czemu masz pewność, że nie będziesz jako użytkownik otrzymywał niechcianego spamu.
Aktualnie istnieje także możliwość założenia konta poprzez serwisy społecznościowe Facebook oraz Twitter.

  • Jak dodać nową ofertę?
Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać nowe oferty! Widziałeś gdzieś atrakcyjną ofertę, promocję, wyprzedaż lub błąd cenowy, w sklepie internetowym lub w lokalnym markecie? Podziel się tą informacją ze społecznością Pepper.com,tak aby także inni użytkownicy mieli także możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Dzielić można się oczywiście innymi okazjami jak kodami rabatowymi, czy atrakcyjnymi gratisami itp.

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, wystarczy, że w prawym górnym rogu klikniesz „dodaj nową ofertę” lub przejdziesz bezpośrednio do tego adresu pepper.pl/sub…add
Następnie należy wkleić link do oferty, wybrać kategorię, wpisać tytuł, cenę, dodać krótki opis oraz (jeśli mamy taką możliwość) możemy wkleić zdjęcie lub obrazek oraz podać datę zakończenia promocji.
Po uzupełnieniu wszystkich informacji wystarczy kliknąć „dodaj ofertę”, która to trafi do moderacji. Po udanym, kilkukrotnym umieszczeniu oferty, kolejne nowe oferty będą dodawane automatycznie na stronę główną, bez potrzeby akceptacji naszych moderatorów.

  • Jak głosować na oferty?
Głosowanie na wybrane oferty jest jedną z ważniejszych funkcji Pepper, dzięki czemu sami użytkownicy są w stanie określić czy dana oferta jest dobra i warta uwagi, czy też nie. W chwili głosowania „za” (poprzez kliknięcie +) dodatkowe stopnie są dodawane do oferty, przy głosowaniu „przeciw” (poprzez kliknięcie -) odejmowane. Po przekroczeniu w głosowaniu 70 stopni dana oferta trafia do kategorii „gorące” gdzie znajdziemy najciekawsze aktualnie dostępne okazje. Gorące okazje dostępne są pod tym adresem pepper.pl/gorące

Istnieją różne wartości głosów poszczególnych użytkowników. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, wartość twojego głosu to 3 stopnie. W miarę wzrostu aktywności w serwisie (po dodaniu własnych ofert, komentowaniu czy też głosowaniu), wartość głosu będzie wzrastać do 10 i więcej stopni.
Głosować „za” oraz „przeciw” ofertą mogą tylko zarejestrowany użytkownicy.

  • Jak skomentować ofertę?
Jako zarejestrowany członek społeczności Pepper masz możliwość oprócz głosowania, także komentowania dowolnej oferty zamieszczonej w serwisie. Jeśli masz ochotę podziękować, po prostu skomentować czy ocenić daną ofertę nie pozostaje nam nic innego jak poprosić o komentarz.

Cenne są uwagi użytkowników, którzy zetknęli się wcześniej z danym produktem czy też sklepem i mają możliwość opisania swoich pozytywnych jak i negatywnych wrażeń, dzięki czemu innym użytkownikom będzie łatwiej podjąć decyzję w sprawie zakupu. Każdy komentarz można docenić poprzez kliknięcie łapki z kciukiem do góry - „lubię to”.

  • Jak podzielić się ofertą?
Od niedawna wprowadziliśmy możliwość podzielenia się ciekawą ofertą ze swoimi znajomymi za pomocą serwisów społecznościowych. Przy każdej ofercie dostępne są 3 ikonki: Facebook, Twitter oraz Google+. Kliknięcie poszczególnych ikonek spowoduje udostępnienie danej oferty na profilu w wybranym serwisie społecznościowym.

Pepper ma na celu pomóc wszystkim zaoszczędzić pieniądze w czasie zakupów. Znajdziecie tutaj najlepsze oferty, błędy cenowe, darmowe prezenty, kody rabatowe i innedostępne dla kupujących z Polski. Każdy komentarz czy nowa atrakcyjna oferta pozwoli nam wszystkim wspólnie korzystać z najlepszych cen i ofert! Warto też głosować – każdy orientuje się w innej dziedzinie, przez co czasem zupełnie nieświadomie można przegapić rewelacyjną okazję. Ponadto, opinia każdego użytkownika jest bardzo ważna, pozwala pomóc sobie nawzajem jak i dokonać dobrego wyboru, dlatego też zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze na temat zamieszczonych w serwisie okazji są mile widziane.

Mamy nadzieję, że dzięki temu krótkiemu artykułowi wyjaśniliśmy najważniejsze możliwości serwisu Pepper. Jeśli jednak jako użytkownik masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie dotyczące serwisu, prosimy o komentarz. Możliwy jest także kontakt poprzez e-mail, za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się pod tym adresem: pepper.pl/con…act lub bezpośrednio pod adresem [email protected]pepper.com
Aktualizacje społecznościowe
30 Komentarzy
Takie pytania:
1) da się może jakoś ustawić "lepiej" newsletter? Na przykład otrzymywanie wiadomości raz na dwa dni, trzy dni? Bo 1 mail codziennie to trochę sporo...
2) nie wiem czy to tylko u mnie, ale proponuję spojrzeć. Jest trochę mały problem z logowaniem. Po pierwsze, słabo działa opcja zapamiętywania, że chcę być zalogowanym - co pewnie 2-3 dni mnie wylogowywuje, o czym się zapomina. I jest problem wtedy z logowaniem. Przypuścmy, że jestem właśnie wylogowany i piszę komentarz, a potem go wysyłam i wywala menu do rejestracji/logowania. No i jeśli się w tym menu zaloguję, to wtedy przenosi mnie do strony z daną okazją i usuwa moje wypełnione pole z wpisanym już komentarzem, przez co muszę pisać komentarz od nowa, ewentualnie cofnąć stronę i skopiować go i wysłać ponownie.
Drake - z tego co pamiętam newsletter nie jest wysyłany codziennie, tylko właśnie mniej więcej co dwa dni.

Co do sprawy 2) - na jakiej przeglądarce masz problem? Postaram się dowiedzieć coś więcej, bo sam pod Chrome nie mam takiego problemu.
Ja mam Chrome i tez slabo to dziala z logowaniem - zapomina i za kazdym razem pyta o dane. Na telefonie podobnie!
Zgłoszone, dzięki za informacje!
potwierdzam - właśnie na Chrome są problemy z logowaniem, pamięta max 1-2 dni.
Ja takie same objawy zauważyłem na Firefoxie, mimo, że komp i Fox działa non-stop. Gdybym wyłączał go to może bym się nie dziwił, ale on działa 24/7, a po jakimś czasie nagle nie mogę wpisać komentarza.
Nadal są problemy z zapamiętaniem logowania :P
Dziwne, sam korzystam z Chrome'a i nie mam takiego problemu. Może to kwestia ustawień przeglądarki, aby nie zapamiętywała danych? Tak czy inaczej, powtórnie zgłosiłem problem dalej.
Tylko z tą stroną mam problem bo na innych forach czy fb nie mam problemu i jestem zapamiętany zawsze...
Nie działa do końca aplikacja na ios tak jak powinna, nie wyświetlają się obrazki przy pepperowych okazjach jak i nie wyświetlają się opisy :\
@Alex_Kilgour Dzięki za informację! Zgłoszę problem.
@Alex_Kilgour Problem z aplikacją został naprawiony.
Avatar
Usunięty81548
Jak dodać film? Nie link do filmu tylko film w okienku?
@Robicoon Wklejasz normalnie link z YT - pojawia się w opisie wtedy okienko z filmem.
Avatar
Usunięty81548
Kabanmaj 28. 2018

@Robicoon Wklejasz normalnie link z YT - pojawia się w opisie wtedy …@Robicoon Wklejasz normalnie link z YT - pojawia się w opisie wtedy okienko z filmem.


No nie wiem - spójrz - pojawia sie link do YT nie okienko...
pepper.pl/dys…983

A tutaj sa filmiki w okienku które ktoś wklejał - w komentarzach:
pepper.pl/pro…859

Moich tak nie wkleja - co robie źle?
@Robicoon W jednym wypadku film dałeś pod hiperłączem - miniaturki nie może w takim wypadku być. W pierwszym linku szczerze nie wiem z czego to wynika, zedytowałem i normalnie przy wklejaniu w okazji pojawia się od razu miniaturka filmu.
Avatar
Usunięty81548
Kabanmaj 29. 2018

@Robicoon W jednym wypadku film dałeś pod hiperłączem - miniaturki nie moż …@Robicoon W jednym wypadku film dałeś pod hiperłączem - miniaturki nie może w takim wypadku być. W pierwszym linku szczerze nie wiem z czego to wynika, zedytowałem i normalnie przy wklejaniu w okazji pojawia się od razu miniaturka filmu.


Czyli wpisuję nie w hiperłączu tylko w treści tak?
@Robicoon Tak - kopiuj/wklej.
Avatar
Usunięty81548
Kabanmaj 29. 2018

@Robicoon Tak - kopiuj/wklej.Dzięki!
Avatar
Usunięty81548
Kabanmaj 29. 2018

@Robicoon Tak - kopiuj/wklej.1... 2... 3... test:
Hehe... Działa Dzięki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst