Niestety, ta okazja już wygasła
JACK WOLFSKIN BLUZA POLAROWA MĘSKA ECHO MEN, 2 KOLORY
548° Zakończono

JACK WOLFSKIN BLUZA POLAROWA MĘSKA ECHO MEN, 2 KOLORY

125,05zł242,99zł-49% Darmowa dostawa DarmowaWildberries Okazje
55
548° Zakończono
JACK WOLFSKIN BLUZA POLAROWA MĘSKA ECHO MEN, 2 KOLORY
lis 12. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opis z - sklep.jack-wolfskin.pl/blu…tml


Praktyczny podstawowy element ubioru do różnych zimowych aktywności: ECHO to prosta polarowa bluza. Zastosowany polar NANUK 100 wyprodukowany został wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu i, niewiele ważąc, zapewnia dobre ocieplenie.

Dlatego ECHO jest niezwykle uniwersalna: Można ją nosić w systemie warstwowym jako warstwę pośrednią. A podczas postoju, aby się nie wychłodzić, można szybko włożyć ją na wierzch. Tę lekką ochronę przed zimnem warto mieć zawsze przy sobie, ponieważ zajmuje ona niewiele miejsca w plecaku.

Informacje dodatkowe:

  • NANUK 100 ECOSPHERE: lekki, elastyczny mikropolar wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu, o bardzo dobrym stosunku właściwości zatrzymywania ciepła do wagi
  • Darmowa dostawa
  • Rozmiary: S, M, L, XL, XXL

320222.jpg
Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.


320222.jpg
Nanuk Ecosphere to polar poliestrowy od marki Jack Wolfskin. Grubość polaru określana jest w g/m², im wyższa wartość, tym polar cieplejszy. Nanuk Ecosphere 100 to lekki i wygodny polar wykonany z poliestru o grubości 100 g/m². Nanuk jest także szybkoschnący i oddychający. Marka Jack Wolfskin przykłada dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego, dlatego też Nanuk Ecosphere pochodzi z 100% przetworzonego poliestru.320222.jpg

320222.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
UWAGA! Przed zakupem sprawdź tę dyskusję -> pepper.pl/dys…801
Najlepsze komentarze
55 Komentarzy
Prześlij Komentarz