Niestety, ta okazja już wygasła
   Jack Daniels Single Barrel 45% [sieć sklepów ORZECH]
   -236° Zakończono

   Jack Daniels Single Barrel 45% [sieć sklepów ORZECH]

   159,99złAuchan Okazje
   11
   sie 30.Dostępność Ogólnopolska

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Zostało kilka flaszek
   Specjalnie dla abstynentów minusujących i pytających w komentarzach.
   Zacny trunek w zacnej cenie. W Auchan Krasne na promocji stoi po 169 PLN więc Orzech ma naprawdę dobrą cenę regularną! Taniej raz była ostatnia flacha z powodu uszkodzonego pudełka przeceniona na 135pln gdzieś w Biedronce i nie wiem czy aktualne, ale w Bielsku-Białej w prywatnym sklepie Świat Konesera, można było dostać po 149 PLN ale przy zakupie dwóch.
   Aktualizacje społecznościowe
   Auchan OkazjeAuchan gazetka

   Grupy

   11 Komentarzy
   200 ml?
   Opis iście zacny jak i zdjecie.... Minus
   hunter_kr30/08/2019 18:08

   200 ml?


   Coś ty, przecież widać że 100ml, zdjęcie to wyraźnie pokazuje, z resztą wystarczy przeczytać opis...
   Co Wy pieprzyc ie? Oryginalne opakowanie 0.7! Gdzie tak zapakowane małpki widzieliście??
   Flachy stoją na najwyższej półce do której aby sięgnąć sklepowa przystawia drabinę, to jakiego zdjęcia oczekujecie? Z drona??
   Nie wierzycie w okazję bo kupiliscie stówę drożej... Hehehe...
   Edytowane przez: "Gregory_Uno" sie 31.
   Gregory_Uno30/08/2019 23:53

   Co Wy pieprzyc ie? Oryginalne opakowanie 0.7! Gdzie tak zapakowane małpki …Co Wy pieprzyc ie? Oryginalne opakowanie 0.7! Gdzie tak zapakowane małpki widzieliście??Flachy stoją na najwyższej półce do której aby sięgnąć sklepowa przystawia drabinę, to jakiego zdjęcia oczekujecie? Z drona??Nie wierzycie w okazję bo kupiliscie stówę drożej... Hehehe...


   Ano pieprzymy że ani na zdjęciu ani w opisie nic nie widać co i jak. A małpki to tylko sarkazm...a przecież mogłeś się ciutke wysilić i dać bardziej szczegółowy opis co to jest
   Oświeć mnie, bo nie wiem co można było więcej napisać, niż to co podałem w tytule: "Jack Daniels Single Barrel 45%'?
   Edytowane przez: "Gregory_Uno" sie 31.
   Gregory_Uno31/08/2019 09:27

   Oświeć mnie, bo nie wiem co można było więcej napisać, niż to co podałem w …Oświeć mnie, bo nie wiem co można było więcej napisać, niż to co podałem w tytule: "Jack Daniels Single Barrel 45%'?


   Pojemność
   Gregory_Uno31/08/2019 09:27

   Oświeć mnie, bo nie wiem co można było więcej napisać, niż to co podałem w …Oświeć mnie, bo nie wiem co można było więcej napisać, niż to co podałem w tytule: "Jack Daniels Single Barrel 45%'?


   No właśnie choćby pojemność, okazja lokalna czy ogólnopolska, jak to coś smakuje, czy warte uwagi. To chyba nie jest dużo pracy, fajnie że wrzuta była ale po minusach sam chyba widzisz że się nie bardzo przyjęło i chyba za opis.

   No teraz widzę że opis bomba, jeszcze tylko pojemność i super. Wiem że mogłeś pisać na szybkiego ale wtedy nie dziw się że są takie komentarze.
   Edytowane przez: "Irassss" sie 31.
   Dzięki za wyjaśnienie Jak ktoś nie wie co to single barrel, to ja nie zamierzam go edukować... Zawsze może w Tesko kupić okazjones - litr łyżki za 38 PLN... SMACZNEGO
   Nie spotkałem zapakowanego JDSB w innej pojemności niż 0.7l... Ale ja wiem, że mało widziałem...
   Mam w powazaniu co Wam smakuje... To był mój ostatni wpis...

   Pozdrawiam.
   Edytowane przez: "Gregory_Uno" sie 31.
   Gregory_Uno31/08/2019 20:37

   Dzięki za wyjaśnienie Jak ktoś nie wie co to single barrel, to ja nie za …Dzięki za wyjaśnienie Jak ktoś nie wie co to single barrel, to ja nie zamierzam go edukować... Zawsze może w Tesko kupić okazjones - litr łyżki za 38 PLN... SMACZNEGO :DNie spotkałem zapakowanego JDSB w innej pojemności niż 0.7l... Ale ja wiem, że mało widziałem... Mam w powazaniu co Wam smakuje... To był mój ostatni wpis... Pozdrawiam.


   Również nie zamierzam edukować kogoś kto nie potrafi dać porządnego opisu dla laika który być może chciałby spróbować/skosztować ale się nie zna na trunkach. Widać że ludzie mają w poważaniu innych i skoro się nie znają to niech nie piją. Gdyby tak miał wyglądać opis każdej wstawki to pepper zszedł by na psy i nikt by z niego nie korzystał.

   Pozdrawiam.
   Tak zimno, że od razu schłodzona.
   Prześlij Komentarz

   Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Gregory_Uno. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

   Avatar
   @
    Tekst