Niestety, ta okazja już wygasła

It Takes Two ARG Xbox live - wymagany VPN @ Xbox One

lip 5. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rodzice Rose, Cody i May, planują rozwód. Dziewczynka bardzo to przeżywa i by ulżyć sobie w smutku, tworzy dwie laleczki – jedną z gliny, drugą z drewna – które mają reprezentować jej mamę i tatę. W tajemniczych okolicznościach umysły rodziców zostają przeniesione do ciał stworzonych przez Rose lalek. Zminiaturyzowani bohaterowie budzą się we własnym domu, który ukazuje im nieznane dotąd, bajkowe oblicze.

Skłócone małżeństwo zaczyna szukać sposobu, by powrócić do swoich właściwych ciał. Próbuje im w tym pomóc dr Hakim – ekscentryczna magiczna książka specjalizująca się w ratowaniu związków. Cody i May nie chcą jednak przyjąć do wiadomości, że nie staną się na powrót ludźmi, dopóki nie zaczną się dogadywać. Mimo to ruszają razem w podróż przez znany-nieznany świat, w którym tylko wspólnymi siłami są w stanie pokonać liczne przeciwności losu.

Co-op

Centralnym elementem It Takes Two jest kooperacja, wymagająca od dwojga graczy radzenia sobie z wyzwaniami zarówno zręcznościowymi, jak i logicznymi. Gracze, wcielając się w Cody’ego i May, wspólnie przemierzają malownicze i nierzadko surrealistyczne lokacje, pomagając sobie nawzajem w pokonywaniu kolejnych przeszkód. Gra zawiera bardzo zróżnicowane wyzwania: współgracze muszą m.in. unikać pułapek, unicestwiać przeciwników (w tym bossów) czy rozwiązywać łamigłówki. Mogą też rywalizować w opcjonalnych minigrach, które pełnią rolę „znajdziek”.

Różnorodność cechuje również odwiedzane lokacje. Cody i May trafiają np. do ogrodu, w którym podróżują pośród bujnej roślinności na grzbietach włochatych pająków lub skocznych żab. Innym razem lądują we wnętrzu śniegowej kuli, gdzie śmigają na łyżwach po lodzie, skacząc nad rozpadlinami, oraz rozwiązują zagadki przy użyciu magnesów. Odwiedzają też m.in. zabawkową przestrzeń kosmiczną i szopę opanowaną przez zbuntowane narzędzia. Na każdym etapie postacie korzystają z innych gadżetów lub zdolności, które pomagają im w radzeniu sobie z łamigłówkami i przeciwnikami.

Trójwymiarowy świat It Takes Two utrzymany został w przyjemnej, żywej kolorystyce. Kreacje postaci, jak i prezentowane w grze lokacje ukazane są w uproszczonym stylu, przywodzącym na myśl filmy czy seriale animowane.

551586_1.jpg
ustawiamy region VPNa na argentyne i aktywujemy na stronie redeem.microsoft.com/

Jako darmowy VPN polecam urbanVPN urban-vpn.com/
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze