iSpot kup komputer MacBook Air 13" a otrzymasz 800 zł w prezencie.
58°Zakończono

iSpot kup komputer MacBook Air 13" a otrzymasz 800 zł w prezencie.

4.799zł
23
mar 1. 2016
Otrzymane 800 zł w formie karty podarunkowej lub kodu rabatowego możesz wykorzystać na zakup dowolnego produktu.

Co powiesz na nowe Apple TV? Urządzenie, które wytycza kierunek rozwoju telewizji całkiem za darmo? Czas zrozumieć, że przyszłością telewizji są aplikacje. Bo jak się dziś ogląda telewizję? Właśnie w apkach. Od tego wyszło Apple budując nowy fundament, z nowym systemem operacyjnym tvOS oraz innowacyjnymi formami interakcji z telewizorem - witamy w świecie nowego Apple TV. Witamy w przyszłości telewizji.

Wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję i powiększ swój ekosystem Apple.

  1. ISpot Okazje
  2. Komputery
Kategorie
  1. Komputery
23 Komentarze

2 rdzenie, 4GB ramu i zintegrowana karta grafiki - przecież to coś nie jest warte nawet tych 8 stów

zdrowo ich p.........

wojtoonMar 1.

2 rdzenie, 4GB ramu i zintegrowana karta grafiki - przecież to coś nie jest warte nawet tych 8 stów


Wincyj rdzeniuf, wincyj ramuf

GordonMar 1.

Wincyj rdzeniuf, wincyj ramuf


x-kom.pl/p/2…tml

Cal większy ekran i 4 razy większy dysk twardy
Przy okazji 4 razy tańszy

wojtoonMar 1.

http://www.x-kom.pl/p/261478-notebook-laptop-141-lenovo-ideapad-300-n3050-4gb-500.htmlCal większy ekran i 4 razy większy dysk twardyPrzy okazji 4 razy tańszy


Czy kiedykolwiek byłeś użytkownikiem sprzętu opartego na MacOS?

Używałem ja, i powiem że to zło.

Autor

A co jest w tym takiego złego ?

GordonMar 1.

Czy kiedykolwiek byłeś użytkownikiem sprzętu opartego na MacOS?niestety byłem i nie polecam nikomu - tzw. "komputery" nadają się z biedą do przeglądania internetu za pomocą tego badziewnego safari


wojtoonMar 1.

http://www.x-kom.pl/p/261478-notebook-laptop-141-lenovo-ideapad-300-n3050-4gb-500.htmlCal większy ekran i 4 razy większy dysk twardyPrzy okazji 4 razy tańszy


dobry joke a spróbuj na tym obrobić plik graficzny RAW

GordonMar 1.

Czy kiedykolwiek byłeś użytkownikiem sprzętu opartego na MacOS?Również byłem i nie polecam nikomu. Jako zabawka do internetu i pierdół może i fajna, ale cena to jest śmieszna za zamknięty system.

Proszę państwa...
Air13....
to przecie nie służy do przeglądania internetu, ani do obróbki grafiki ani do pisania maili ani...
I tu należy wpisać cokolwiek co można robić komputerem
Za wyjątkiem...No własnie:)
Aira należy nosić do modnych kafejek, miejsc gdzie tak trudno się wylancować.
można wyrwać niezłą laskę, zabłysnąć...
No kurna - POCZUĆ SIĘ DOBRZE!!! w tłumie:)
Taki komputerek świetnie pasuje aby go wyciągnąć na uczelni i poudawać że akurat sprawdzam notowania forexu...

W naszych realiach ten komputerek jest tylko do powyższych.
Jest po prostu zbyt słaby do codziennych zastosowań, tym bardziej do pracy.no owszem można tego maila przeczytać, napisać..
ale 13 cali to jak tablet prawie.
Za taką kase to po prostu iPad wypasiony, i jeszcze kaski zostanie na pierdułki.... krótre przeca tak dużo kosztują...
Nie hejtuje produktów z jabłuszkiem.
Stwierdzam tylko że taki komputer jest zbyt słaby aby cokolwiek z nim robić.jeszcze drugie tyle i faktycznie było by fajne ustrojstwo.
ale to jeszcze drugie tyle do już wysokiej kwoty

Tak komentują ludzie, którzy nigdy nie mieli na własny użytek takiego sprzętu, albo których po prostu na niego nie stać. Pozostaje w sferze marzeń, tak jak samochód z półki premium. Nie ma sensu dyskutować, bo się nie dogadamy.

GordonMar 1.

Tak komentują ludzie, którzy nigdy nie mieli na własny użytek takiego sprzętu, albo których po prostu na niego nie stać. Pozostaje w sferze marzeń, tak jak samochód z półki premium. Nie ma sensu dyskutować, bo się nie dogadamy.HAHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHA


Ty tak serio ?

GordonMar 1.

Tak komentują ludzie, którzy nigdy nie mieli na własny użytek takiego sprzętu, albo których po prostu na niego nie stać. Pozostaje w sferze marzeń, tak jak samochód z półki premium. Nie ma sensu dyskutować, bo się nie dogadamy.


OK zgoda:) masz rację, nie stać mnie,
ale uzywałem i po prostu cena jest dla przeciętnego poszukiwacza okazji za wysoka.
Proponuję wkleić tutaj też ofert kupna najnowszego wypasionego porsche czy innego Huzara
toć okazja... tyko 1000 000zł - rabat aż 50tysięcy!!!
jaka oszczędność...

czujesz ironię:) ?

Pete67Mar 1.

OK zgoda:) masz rację, nie stać mnie, ale uzywałem i po prostu cena jest dla przeciętnego poszukiwacza okazji za wysoka.Proponuję wkleić tutaj też ofert kupna najnowszego wypasionego porsche czy innego Huzaratoć okazja... tyko 1000 000zł - rabat aż 50tysięcy!!!jaka oszczędność...czujesz ironię:) ?On bardziej czuje, że jest fajny bo ma maca - główny argument jego posiadania według niego (specjalnie z małej litery)

Pete67Mar 1.

OK zgoda:) masz rację, nie stać mnie, ale uzywałem i po prostu cena jest dla przeciętnego poszukiwacza okazji za wysoka.Proponuję wkleić tutaj też ofert kupna najnowszego wypasionego porsche czy innego Huzaratoć okazja... tyko 1000 000zł - rabat aż 50tysięcy!!!jaka oszczędność...czujesz ironię:) ?


Jestem przeciętnym poszukiwaczem okazji i stać mnie na taki sprzęt. Kupuję też duperele po kilkanaście złotych. Bez przesady. Takiego MAC'a kupisz już za 3899 zł jeśli dobrze pogrzebiesz w sieci. Przepracowałem w tym środowisku tysiące godzin i irytuje mnie podejście "drogie, parametry słabe, lans, prestiż". Jeżeli nie masz długiego doświadczenia w pracy z daną rzeczą, to nie możesz obiektywnie się wypowiedzieć. Tak jak wszyscy powyżej.

GordonMar 1.

Jestem przeciętnym poszukiwaczem okazji i stać mnie na taki sprzęt. Kupuję też duperele po kilkanaście złotych. Bez przesady. Takiego MAC'a kupisz już za 3899 zł jeśli dobrze pogrzebiesz w sieci. Przepracowałem w tym środowisku tysiące godzin i irytuje mnie podejście "drogie, parametry słabe, lans, prestiż". Jeżeli nie masz długiego doświadczenia w pracy z daną rzeczą, to nie możesz obiektywnie się wypowiedzieć. Tak jak wszyscy powyżej.Czyli jak miałem, używałem i sprzedałem bo według mnie sprzęt nie jest dobry, to według tego co napisałeś po prostu się nie znam?

RBiniuMar 1.

Czyli jak miałem, używałem i sprzedałem bo według mnie sprzęt nie jest dobry, to według tego co napisałeś po prostu się nie znam?


Gdybyś nie dowalił głupot o wyróżnianiu w tłumie, to pewnie nie odpowiedziałbym tak, jak to zrobiłem. Równie dobrze można napiśać, że jest idealnym narzędziem do pracy dla studenta ze względu na smukłą, lekką obudowę i bardzo długi czas działania na baterii. Wszystko zależy od intencji autora komentarza. Twoje na pewno nie są w porządku.

E: Przepraszam, pomyliłem osoby. Jednak kontekst pozostaje jasny.

Zastanawiałem się nad kupnem tego macbooka i szukałem najlepszej oferty.

Powiem tak - żadna promocja. Ten sam model kupiłem w MediaMarkt za 4059 BEZ PROMOCJI.
A jeśli przeniesiecie w punkcie Orange w MM swój numer do Orange, dostaniecie bon 400 - 600 zł w zależności od kwoty abonamentu. Suma sumarum, planowałem przenieść swój numer ale za jakiś czas - jednak skorzystałem przeniesienia tam, zyskałem rabat 600 zł i zapłaciłem za niego 3049 zł.

GordonMar 1.

Gdybyś nie dowalił głupot o wyróżnianiu w tłumie, to pewnie nie odpowiedziałbym tak, jak to zrobiłem. Równie dobrze można napiśać, że jest idealnym narzędziem do pracy dla studenta ze względu na smukłą, lekką obudowę i bardzo długi czas działania na baterii. Wszystko zależy od intencji autora komentarza. Twoje na pewno nie są w porządku.E: Przepraszam, pomyliłem osoby. Jednak kontekst pozostaje jasny.


No właśnie pomyliłeś. A dla studenta wydanie 4 kafle na maca to chyba trochę chore. Wymień mi czego nie mogę zrobić na Windowsie, tylko na macu?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst