Niestety, ta okazja już wygasła
ISK HD9999 za 229zł na morele
100° Zakończono

ISK HD9999 za 229zł na morele

229zł274zł-16%Morele.net Okazje
12
maj 7.
Znowu dostępne bardzo dobre słuchawki w promocyjnej cenie niestety w morele ale taniej nie ma
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
Ta promocja jest średnio co tydzień w jakimś sklepie.
W sumie standard cena. Żadna okazja.
Rok temu tyle samo zapłaciłem, słuchawki są ok
No są promocje ale standardowa cena to około 250 zł
Na x-komie ostatnio za 219 były
ja kupiłem z M-M za 209 i oddałem po tygodniu
Edytowane przez: "micha.stych" maj 7.
Hmm, morele.net...
Myślicie że muszę coś u nich najpierw zamówić, czy od razu mogę wszystkie swoje dane wrzucić gdzieś do sieci, skoro i tak tam trafią?
Rooblow07/05/2019 18:48

Hmm, morele.net...Myślicie że muszę coś u nich najpierw zamówić, czy od raz …Hmm, morele.net...Myślicie że muszę coś u nich najpierw zamówić, czy od razu mogę wszystkie swoje dane wrzucić gdzieś do sieci, skoro i tak tam trafią?


No tak bo wszyscy czekają na Twoje dane Warto wyluzować trochę
Mishumiszu07/05/2019 20:56

No tak bo wszyscy czekają na Twoje dane Warto wyluzować trochę


Wszyscy prawdopodobnie nie czekają, ale kilku / kilkudziesięciu zainteresowanych znajdziesz . Zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewał jak zrobią użytek z Twoimi danymi (ot, od głupiego dowcipu typu Twoje prywatne zdjęcia w ofercie randkowego serwisu dla odmiennej orientacji seksualnej, podkradanie małych kwot z konta czy na kredycie kończąc. A może coś jeszcze bardziej kreatywnego?). W programie bodajże "Galileo" była prezentacja co można zrobić ofierze wycieku danych - proponuję obejrzeć , choć ów dwie Panie i tak były łaskawe dla swojego celu ataku
Edytowane przez: "Squbii" maj 8.
Squbii08/05/2019 07:21

Wszyscy prawdopodobnie nie czekają, ale kilku / kilkudziesięciu z …Wszyscy prawdopodobnie nie czekają, ale kilku / kilkudziesięciu zainteresowanych znajdziesz . Zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewał jak zrobią użytek z Twoimi danymi (ot, od głupiego dowcipu typu Twoje prywatne zdjęcia w ofercie randkowego serwisu dla odmiennej orientacji seksualnej, podkradanie małych kwot z konta czy na kredycie kończąc. A może coś jeszcze bardziej kreatywnego?). W programie bodajże "Galileo" była prezentacja co można zrobić ofierze wycieku danych - proponuję obejrzeć , choć ów dwie Panie i tak były łaskawe dla swojego celu ataku


Więc co do mnie Jeżeli jesteś w stanie znając moje imię nazwisko oraz adres umieścić moje zdjęcie w gejowskim portalu, ukraść mi pieniądze z konta bądź wziąć na mnie kredyt... to jesteś moim mistrzem i naucz mnie tego proszę. Znam wiele imion i nazwisk i adresów przypisanych do tychże.
Co do innych osób które udostępniały inne (między innymi dane z dowodu w celu wzięcia czegoś na raty) tu faktycznie problem może się pojawić. Morele definitywnie zawiniło. Niestety bycie w sieci wiąże się z takim ryzykiem. I trzeba być tego świadomym.
Mishumiszu08/05/2019 08:09

Więc co do mnie Jeżeli jesteś w stanie znając moje imię nazwisko oraz ad …Więc co do mnie Jeżeli jesteś w stanie znając moje imię nazwisko oraz adres umieścić moje zdjęcie w gejowskim portalu, ukraść mi pieniądze z konta bądź wziąć na mnie kredyt... to jesteś moim mistrzem i naucz mnie tego proszę. Znam wiele imion i nazwisk i adresów przypisanych do tychże.Co do innych osób które udostępniały inne (między innymi dane z dowodu w celu wzięcia czegoś na raty) tu faktycznie problem może się pojawić. Morele definitywnie zawiniło. Niestety bycie w sieci wiąże się z takim ryzykiem. I trzeba być tego świadomym.


Nie takie rzeczy można zrobić ... po nitce do kłębka i wyciągasz wszystko co potrzebujesz. Pamiętaj, że z Moreli uciekły też adresy mailowe, a te są bardzo przydatne w pozyskaniu dostępu do potrzebnych danych żeby Cię zrobić jak należy . Tak jak napisałeś bycie w sieci oznacza, że wystawiamy się na powyższe zagrożenia, ale najważniejsza jest ich świadomość i profilaktyka - że tak to ujmę .
Rooblow07/05/2019 18:48

Hmm, morele.net...Myślicie że muszę coś u nich najpierw zamówić, czy od raz …Hmm, morele.net...Myślicie że muszę coś u nich najpierw zamówić, czy od razu mogę wszystkie swoje dane wrzucić gdzieś do sieci, skoro i tak tam trafią?


Twoje dane nie są nic warte. Jesteś po prostu za przeproszeniem głupi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst