Niestety, ta okazja już wygasła

Irygator Waterpik WP-660EU Ultra €68

lip 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla posiadaczy Prime'a na niemieckim Amazonie - cena wydaje mi się niezła. Na Polskim 429, na Allegro w tej cenie outletowe. Moja pierwsza wstawka, za błędy przepraszam!

Irygator dentystyczny WaterPik WP-660E
Irygator WaterPik WP-660E to nowa technologia modulacji impulsów w zasięgu twojej ręki która już dziś zapewnia maksymalne usuwanie płytki nazębnej i zwiększoną stymulację dziąseł.
Ten irygator może pracować w dwóch trybach: Floss - codzienna standardowa higiena jamy ustnej,
Massage - stymulacja i poprawa ukrwienia dziąseł. Dzięki temu Waterpik WP-660 jeszcze lepiej dostosowuje się do indywidualnych potrzeb.
szeroki zakres ciśnienia - 10 stopniowy pozwala na dostosowanie irygatora do indywidualnych potrzeb,Irygator do zębów WATERPIK WP-660 E2 Ultra Professional
wysokie ciśnienie, osiągające niemal 6,9 Br,1-min. timer z 30 sekundową przerwą pozwala na dokładną irygację wszystkich części jamy ustnej,duży pojemnik na wodę (600 ml), wystarcza na cały proces irygacji (około 90 sekund czyszczenia),sygnalizator trybu pracy - specjalna dioda LED, sygnalizująca aktualny, używany tryb pracy,przycisk włączania on /off na rączce ułatwia i obsługę urządzenia,
pojemnik na końcówki pozwala na higieniczne przechowywanie dysz,
duży wybór specjalistycznych końcówek do irygacji,
zwiększona intensywność czyszczenia - 10% wyższe ciśnienie.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

14 Komentarzy