Niestety, ta okazja już wygasła

Irygator stacjonarny ProfiCare PC-MD 3005 (600 ml zbiornik)

maj 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Sprzedaje i wysyła Amazon.pl
hagglezon.com/en/…MC4
Max. 3 sztuki na konto

Opinie na DE 3,8/5,0, ale myślę, że w tej cenie można spróbować
amazon.de/dp/…_GB

Pojemność zbiornika
600 Mililitrów
Wymiary i waga ‎15 x 23 x 17 cm; 690 Grams

Opis produktu
Elektryczny irygator stomatologiczny ProfiCare PC-MD 3005, zapewniający optymalną higienę jamy ustnej oraz do czyszczenia i masażu dziąseł, a także do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, z regulowanym przełącznikiem ciśnienia wody na uchwycie do przerywania strumienia wody, włączanie/wyłączanie na stacji bryzgoszczelnej (IPX4), 2-minutowy timer (zalecany czas czyszczenia), 3 końcówki czyszczące i 1 nasadka w języku Z różnymi kolorowymi oznaczeniami. Pokrywka ze zintegrowanym schowkiem na akcesoria do zbiornika na wodę (maks. ok. 600 ml). Z systemem zapobiegającym kapaniu (wyjmowany). Proste mocowanie instrukcji za pomocą podpórki magnetycznej. Urządzenie do przechowywania węża. Zbiornik przystosowany do wody. Zasilanie: Wejście: 100-240 V, 50/60 Hz, 0,8 A. Wyjście: 12 V = 1500 mA.

Zawartość pudełka

irygator doustny; 3 dysze czyszczące; 1 akcesorium do czyszczenia języka.


Informacje o tym produkcie
  • [Skuteczne i szybkie czyszczenie przestrzeni międzyzębowych] – Znasz te uporczywe resztki jedzenia lub nieczyste uczucie w ustach po kilku posiłkach? Oprócz codziennego czyszczenia zębów, PC-MD 3005 firmy ProfiCare pomaga jako uzupełnienie higieniczne do promiennie pięknego uśmiechu i oczyszcza przestrzeń ust dla zupełnie nowego dobrego samopoczucia. Czyści tam, gdzie nie ma szczoteczki do zębów, masuje dziąsła i pielęgnuje przestrzenie między zębami. Czyszczenie zębów można również przeprowadzić za pomocą ulubionego płukania ust.
  • [Najlepsze cechy – zintegrowana w pokrywie komora służy do bezpiecznego i zajmującego niewiele miejsca przechowywania dysz czyszczących i nasadki języka. Aby uniknąć nieprzyjemnego zapachu jamy ustnej i bakterii niebezpiecznych dla zdrowia należy oczyścić język za pomocą dołączonego środka do czyszczenia języka. Za pomocą 2-minutowego timera można dokładnie ustawić zalecany przez dentystów. Dla dobrego samopoczucia można bezstopniowo regulować intensywność ciśnienia wody.
  • Pojemnik na wodę – zbiornik na wodę ma pojemność do 600 ml i jest wyposażony w zatyczkę kapania. Dodatkowo można ją zdjąć w celu łatwego napełniania i czyszczenia. Po użyciu wąż można schować w półce i zamocować uchwyt magnetyczny.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz