Irygator OCLEAN W10

sie 5. 2022
Główne cechy produktu:
- Wysoka moc czyszczenia sięgająca 1400 pulsacji/min,
- 5 trybów pracy dla skuteczniejszego działania,
- Elegancki design o nowoczesnym charakterze.
- Wydajny irygator dentystyczny OCLEAN W10 pomaga dbać o higienę jamy ustnej.
- Urządzenie pod dużym ciśnieniem generuje strumień wody, który usuwa gromadzące się w przestrzeniach międzyzębowych resztki jedzenia.

Irygator do zębów ułatwia mycie trudno dostępnych miejsc, co zapobiega powstawaniu kamienia, rozwojowi bakterii oraz nawrotom próchnicy. Dzięki regularnemu użytkowaniu sprzętu, utrzymanie świeżego oddechu staje się łatwiejsze. Irygator OCLEAN W10 nie podrażnia dziąseł w przeciwieństwie do tradycyjnych nici dentystycznych.

Wypróbuj irygator do zębów Oclean W10, gdy:
- NA STAŁE NOSISZ APARAT ORTODONTYCZNY
Dysza ze specjalnym włosiem skutecznie eliminuje drobne zabrudzenia zalegające w częściach aparatu. Dzięki jej pracy zyskujesz pełen komfort na co dzień.

- KORZYSTASZ Z NICI DENTYSTYCZNYCH
Nowatorski mechanizm irygatora Oclean W10 wypuszcza strumień wody, który czyści jamę ustną bardzo dokładnie – z delikatnością przewyższającą standardowe rozwiązania.

- BORYKASZ SIĘ Z NADWRAŻLIWOŚCIĄ DZIĄSEŁ
Urządzenie wyposażono w łagodny tryb pracy dedykowany osobom z dziąsłami podatnymi na podrażnienia. Mniejsza siła sprawia, że uporczywe krwawienie to już przeszłość.

- MASZ PROBLEMY Z NAWROTAMI PRÓCHNICY
Precyzyjne usuwanie resztek żywności i innych zabrudzeń z wykorzystaniem irygatora dentystycznego hamuje rozwój próchnicy.

Aż 5 programów czyszczenia zębów
PODSTAWOWY
- Tryb działania przeznaczony do codziennej pielęgnacji, zarówno rano, jak i wieczorem. Intensywność strumienia: ***

INTENSYWNY
- Pozwala myć zęby z wykorzystaniem dużej siły strumienia wodnego, co zapewnia maksymalną skuteczność płukania. Intensywność strumienia: *****

PULSACYJNY
- Pomaga dogłębnie usuwać zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc dzięki ciśnieniu o zmiennej intensywności. Intensywność strumienia: ****

DELIKATNY
- Idealny dla osób, które cierpią na nadwrażliwość dziąseł i borykają się z częstymi krwawieniami. Intensywność strumienia: ***

PUNKTOWY
- Daje możliwość samodzielnego sterowania irygatorem Oclean W10 poprzez dostosowanie częstości strumienia do własnych potrzeb.

Nieprzerwane działanie nawet przez 30 dniPojemna bateria gwarantuje 4 godziny pracy – oznacza to 30 dni użytkowania dwa razy dziennie po 2 minuty w trybie pulsacyjnym. Port USB-C kompatybilny z większością ładowarek dostępnych na rynku. Czas ładowania akumulatora poniżej 5 godzin.

Co w zestawie?1x irygator W10
4 wymienne dysze
1x pasek silikonowy
1 x kabel ładujący USB-C
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy