Niestety, ta okazja już wygasła
iRobot Roomba E5
69° Zakończono

iRobot Roomba E5

1.399zł1.699zł-18%OleOle! Okazje
20
lis 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena za model z gumowymi wałkami idealny do domu/ mieszkania z sierściuchami (po maine coonie sprząta elegancko).
Do niedawna można go było kupić za ok 1699-1799zł, do końca miesiąca ze względu na black cośtam jest kilka stówek taniej. W tej cenie też w innych popularnych marketach. Wrzucam bo to jedna z niewielu ofert korzystnych podczas black cośtam.

EDIT:
Cena zmalała o kolejną stówke.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
3255158-wWvCh.jpg3255158-EhW2y.jpgTo jest efekt godzinnej pracy robota na dywanie odkurzanym dzień wcześniej.
Dla mnie sztosik. To że czasami nie wróci do bazy albo zgubi sie w mieszkaniu jest dla mnie osobiści mniej istotne, najważniejsze że nie musze szczotkować na kolanach dywanu co tydzień.
20 Komentarzy
+ za black cośtam :))
Tyle samo w euro - jak wiemy to ten sam sklep i właściciel tylko czasem różnicują odbiorców i ceny


m.euro.com.pl/odk…tml
Kurze z mebli też posprząta?
F4R3L27/11/2019 09:05

Kurze z mebli też posprząta?Wyższy model, obiad ugotuje dodatkowo.
Xiaomi lepsze. Serio
Kupiłem na Amazon.de za ~340€. Na + na pewno jakość sprzątania, zarówno na podłogach jak i dywanach, wciąga jak szalona na - ograniczenia (moim zdaniem) software'owe aplikacji tj. brak automatycznego powrotu do bazy w przypadku niskiego stanu baterii, ew. po zadaniu powrotu do stacji ładowania z poziomu aplikacji, odkurzacz potrafi objeździć całe mieszkanie i nie wygląda jakby się tam w ogóle wybierał. Ostatecznie z żalem, ale zwróciłem. Obawiam się, że w przypadku Roomby trzeba więcej zapłacić, żeby mieć bardziej zaawansowane funkcje...
SewerynWiśniewski27/11/2019 08:56

Tyle samo w euro - jak wiemy to ten sam sklep i właściciel tylko czasem r …Tyle samo w euro - jak wiemy to ten sam sklep i właściciel tylko czasem różnicują odbiorców i cenyhttps://m.euro.com.pl/odkurzacze-automatyczne/irobot-roomba-e5.bhtml


Tak jak pisałem, obniżka w kilku elektromarketach. Poprzednia cena była na pewno wyższa, nie 2000 jak piszą ale na pewno 1700-1800.
MXC070227/11/2019 09:24

Kupiłem na Amazon.de za ~340€. Na + na pewno jakość sprzątania, zarówno na …Kupiłem na Amazon.de za ~340€. Na + na pewno jakość sprzątania, zarówno na podłogach jak i dywanach, wciąga jak szalona na - ograniczenia (moim zdaniem) software'owe aplikacji tj. brak automatycznego powrotu do bazy w przypadku niskiego stanu baterii, ew. po zadaniu powrotu do stacji ładowania z poziomu aplikacji, odkurzacz potrafi objeździć całe mieszkanie i nie wygląda jakby się tam w ogóle wybierał. Ostatecznie z żalem, ale zwróciłem. Obawiam się, że w przypadku Roomby trzeba więcej zapłacić, żeby mieć bardziej zaawansowane funkcje...


Tak, wyższe modele wymiatają. Mnie zależało na gumowych wałkach do zbierania sierści, a to najtańszy model w nie wyposażony. Inni producenci też ich nie mają bo to patent iRobota.
HandlarzMirek27/11/2019 09:19

Xiaomi lepsze. Serio


Napiszesz w czym? Bo komentarzy o zepsutych laserach czy kamyczkach w turbinie która przestaje działać jest mnóstwo. W jakości sprzątania tez roomba jest lepsza. Jedyne co xiaomi robi „lepiej” to jak się nie zepsuje to odkurzy szybciej. Ale mniej dokładnie.
3255158-wWvCh.jpg3255158-EhW2y.jpgTo jest efekt godzinnej pracy robota na dywanie odkurzanym dzień wcześniej.
Dla mnie sztosik. To że czasami nie wróci do bazy albo zgubi sie w mieszkaniu jest dla mnie osobiści mniej istotne, najważniejsze że nie musze szczotkować na kolanach dywanu co tydzień.
SewerynWiśniewski27/11/2019 09:44

Napiszesz w czym? Bo komentarzy o zepsutych laserach czy kamyczkach w …Napiszesz w czym? Bo komentarzy o zepsutych laserach czy kamyczkach w turbinie która przestaje działać jest mnóstwo. W jakości sprzątania tez roomba jest lepsza. Jedyne co xiaomi robi „lepiej” to jak się nie zepsuje to odkurzy szybciej. Ale mniej dokładnie.


Mam Xiaomi v1 od ponad roku i nie zanotowalem ani zepsutego lasera ani kamyczka w turbinie, często jest tak, że jak dbasz tak masz Sprząta mi mieszkanie codziennie i robi to dokładnie. Od tej Roomby różni się przede wszystkim ceną (500 zł tańszy) i systemem skanowania pomieszczenia. Dodatkowo części eksploatacyjne są znacznie tańsze.
Za tysiaka warto wziąć?
HandlarzMirek27/11/2019 10:09

Mam Xiaomi v1 od ponad roku i nie zanotowalem ani zepsutego lasera ani …Mam Xiaomi v1 od ponad roku i nie zanotowalem ani zepsutego lasera ani kamyczka w turbinie, często jest tak, że jak dbasz tak masz Sprząta mi mieszkanie codziennie i robi to dokładnie. Od tej Roomby różni się przede wszystkim ceną (500 zł tańszy) i systemem skanowania pomieszczenia. Dodatkowo części eksploatacyjne są znacznie tańsze.


Masz jakieś sierściuchy w domu? Z tego co czytałem to średnio sobie radzi z sierścią.
virllix27/11/2019 10:52

Masz jakieś sierściuchy w domu? Z tego co czytałem to średnio sobie radzi z …Masz jakieś sierściuchy w domu? Z tego co czytałem to średnio sobie radzi z sierścią.


Persa Dobrze sobie radzi z jego sierścią
HandlarzMirek27/11/2019 09:19

Xiaomi lepsze. Serio

Eh ciągle to samo, moim zdaniem uzytkowników Xio zaślepiła cena kiedyś i tak zostało, roomba jest lepszy chociażby z powodu dwóch szczotke wałków, lepiej zbierając, prosta konstrukcyjna różnica
F4R3L27/11/2019 09:05

Kurze z mebli też posprząta?


ha niestety nie ale mniej będziesz miał w domu, jak częsciej CI zbiera z podłogi, ja poluje na jakis dla rodziców
Jest jakiś lepszy odkurzacz w tej cenie?
Nie ma
Oki dzięki
cena od dawna to juz 1499. wiec juz nie ma tej okazji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst