17°
Zakończono
iPod touch 16GB (czarno-srebrny) za 899zł @ iSpot
iPod touch 16GB (czarno-srebrny) za 899zł @ iSpot

iPod touch 16GB (czarno-srebrny) za 899zł @ iSpot

iPod touch w wersji 16GB w promocyjnej, atrakcyjnej cenie 699zł zamiast 849 zł. Liczba iPodów w promocji ograniczona, naprawdę warto.

Przepiękna konstrukcja - supersmukły i ultralekki iPod touch jest dostępny w sześciu kolorach, z niesamowitymi słuchawkami Apple EarPods.

4-calowy wyświetlacz Retina - wszystko, co widzisz na wyświetlaczu Retina, jest bliżej Ciebie. Na zdjęciach, stronach internetowych i w aplikacjach dostrzegasz wyraźnie każdy detal. A w grach nic nie umyka Twojej uwadze. Widzisz wszystko — z wyjątkiem pikseli.

5-megapikselowa kamera iSight - zaawansowana optyka, ustawianie ostrości stuknięciem i lampa błyskowa LED — z takim sprzętem wyjdzie Ci każde zdjęcie. I nagrasz wideo HD 1080p.

Pasek iPod touch loop - Twój iPod touch z dopasowanym kolorystycznie paskiem iPod touch loop jest zawsze bezpieczny i pod ręką, bo pasek masz owinięty wokół nadgarstka.

5 Komentarzy

ads

super produkt

Fajnie, choć na obrazku jest cena 899zł

edytor

699zł kosztuje wersja 16GB (tylko kolor czarny). Każdy inny wariant kolorysyczny kosztuje kolo 900zl.

Jak każdy produkt firmy APPLE jest warty swojej ceny, kupując na pepperze możemy jeszczę zaoszczędzić na przysłowiowe "waciki".
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst