Niestety, ta okazja już wygasła
iPhone XS Space Gray 64GB
-360° Zakończono

iPhone XS Space Gray 64GB

3.970zł Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
19
paź 23.Dostawa z: Niemcy

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

iPhone XS na niemieckim Amazonie, z podatkiem €929,22.

Edit: Myślałem że to spoko cena bo na Allegro można za niewiele mniej kupić z EU dystrybucji a Amazon pewniejszy, ale widzę że promka mogłaby być lepsza.

Następnym razem się postaram bardziej!
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

19 Komentarzy
Słaba ta cena jak na amazona. Trzeba jeszcze poczekać trochę
Dodaj cenę bo widać ją dopiero w opisie
Minus za brak ceny w nagłówku.
Brak ceny
Jakby ktoś XR widział w dobrej cenie to poproszę
Tomczaa23/10/2019 07:07

Słaba ta cena jak na amazona. Trzeba jeszcze poczekać trochę


A jak myślisz jakiej ceny tego modelu się spodziewać?
Ale drożyzna
Bym musial niezle na łeb upasc przy konkurencji tora oferuje 2x wiecej za 2x mniej Iphone juz sie pomalu stacza bedziemy niedlugo swiadkami upadku tego giganta jak cos z cenami nie zrobią
Szukam iphona xs max 256 lub 512 gb w dobrej
Promo
Za mniej kupiłem wersję 512 też na Amazon i też z peppera
Riposta23/10/2019 09:53

Bym musial niezle na łeb upasc przy konkurencji tora oferuje 2x wiecej za …Bym musial niezle na łeb upasc przy konkurencji tora oferuje 2x wiecej za 2x mniej Iphone juz sie pomalu stacza bedziemy niedlugo swiadkami upadku tego giganta jak cos z cenami nie zrobiąPewnie wiesz co mówisz o tym staczaniu i upadku giganta. Choć to trochę wbrew faktom - wykres wartości akcji Apple w ostatnich 10 latach:

3008873-e9uN4.jpg
Na francuskim amazonie 859E: IPHONE XS
Najgorszy telefon ever
pzal23/10/2019 12:18

Na francuskim amazonie 859E: IPHONE XSBez możliwości wysyłki do Polski.
Ce vendeur ne peut pas expédier l’article sélectionné en Pologne
ogulin23/10/2019 11:52

Pewnie wiesz co mówisz o tym staczaniu i upadku giganta. Choć to trochę wb …Pewnie wiesz co mówisz o tym staczaniu i upadku giganta. Choć to trochę wbrew faktom - wykres wartości akcji Apple w ostatnich 10 latach:[Obrazek]


Zobacz co sie dzieje na rynku smartfonów oczami, a nie wykresami. To ze cos rosnie nie oznacza ze zaraz nie zleci ... a zleci i to juz niedlugo
"Myślałem że to spoko cena bo na Allegro można za niewiele mniej kupić z EU dystrybucji a Amazon pewniejszy, ale widzę że promka mogłaby być lepsza."

Myślę, że najpierw wypadałoby się zaznajomić ze znaczeniem haseł "promocja" oraz "okazja", do których to Pepper jest przeznaczony. Wtedy może nie będzie minusów.
Vendeur23/10/2019 14:18

"Myślałem że to spoko cena bo na Allegro można za niewiele mniej kupić z EU …"Myślałem że to spoko cena bo na Allegro można za niewiele mniej kupić z EU dystrybucji a Amazon pewniejszy, ale widzę że promka mogłaby być lepsza."Myślę, że najpierw wypadałoby się zaznajomić ze znaczeniem haseł "promocja" oraz "okazja", do których to Pepper jest przeznaczony. Wtedy może nie będzie minusów.


Jasne, to była moja pierwsza próba, następnym razem zapostuję tylko jeżeli to będzie prawdziwa okazja, dzięki!
Riposta23/10/2019 14:13

Zobacz co sie dzieje na rynku smartfonów oczami, a nie wykresami. To ze …Zobacz co sie dzieje na rynku smartfonów oczami, a nie wykresami. To ze cos rosnie nie oznacza ze zaraz nie zleci ... a zleci i to juz niedlugoJeśli jesteś pewien, że zleci to możesz na tym nieźle zarobić. Są odpowiednie instrumenty finansowe na taką okoliczność. Wówczas Twoja wiedza zdobyta oczami przełoży się na wymierne korzyści finansowe pochodzące z wykresów. Życzę powodzenia.
ogulin23/10/2019 14:45

Jeśli jesteś pewien, że zleci to możesz na tym nieźle zarobić. Są odpowi …Jeśli jesteś pewien, że zleci to możesz na tym nieźle zarobić. Są odpowiednie instrumenty finansowe na taką okoliczność. Wówczas Twoja wiedza zdobyta oczami przełoży się na wymierne korzyści finansowe pochodzące z wykresów. Życzę powodzenia.


Nie pajacuj, bo to nie miejsce na to
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od pbnather. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst