Niestety, ta okazja już wygasła
Ipad mini 256 GB
111° Zakończono

Ipad mini 256 GB

2.099zł2.399zł-13%Proline Okazje
25
lip 22.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Proline OkazjeProline wyprzedaże

Grupy

Najlepsze komentarze
e-Rick22/07/2019 15:48

Aż 12 miesięcy gwarancji daje Apple na te swoje cuda? No no, szacuneczek.


W całej UE obowiązuje rękojmia 24 miesiące. Gwarancja producenta jest zawsze dobrowolna. Skąd wy się bierzecie...
25 Komentarzy
I zniknął....to był tylko sen.ufff.
Edytowane przez: "Dziadunia" lip 22.
Aż 12 miesięcy gwarancji daje Apple na te swoje cuda? No no, szacuneczek.
Edytowane przez: "e-Rick" lip 22.
Niech dadzą jeszcze raz Pro w promocji bo ostatnio nie zdążyłem ;p
A ma wyjść nowy na koniec roku więc, dzielnie czekam.
Edytowane przez: "troubled" lip 22.
e-Rick22/07/2019 15:48

Aż 12 miesięcy gwarancji daje Apple na te swoje cuda? No no, szacuneczek.


W całej UE obowiązuje rękojmia 24 miesiące. Gwarancja producenta jest zawsze dobrowolna. Skąd wy się bierzecie...
Rękojmia to chyba dla firm. Konsument ma prawo skorzystać albo z gwarancji albo powołać się na niezgodność towaru z umową.
Dziadunia22/07/2019 15:47

I zniknął....to był tylko sen.ufff.


Zostało: 4 Sprzedano: 1
Taxus22/07/2019 16:42

Zostało: 4 Sprzedano: 1


Hehehe jednak nie zniknęło.Nie trzeba się spieszyć.
Edytowane przez: "Dziadunia" lip 22.
boguslaw.wspanialy22/07/2019 16:33

Rękojmia to chyba dla firm. Konsument ma prawo skorzystać albo z gwarancji …Rękojmia to chyba dla firm. Konsument ma prawo skorzystać albo z gwarancji albo powołać się na niezgodność towaru z umową.


Może kiedyś tak było
iD4Ru73K22/07/2019 16:20

W całej UE obowiązuje rękojmia 24 miesiące. Gwarancja producenta jest zaw …W całej UE obowiązuje rękojmia 24 miesiące. Gwarancja producenta jest zawsze dobrowolna. Skąd wy się bierzecie...


Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc producentow daje 2 lata, a niektorzy nawet 5. A wy fani jabuszka skad sie bierzecie, pod jablonia was rodzice znalezli?
boguslaw.wspanialy22/07/2019 16:33

Rękojmia to chyba dla firm. Konsument ma prawo skorzystać albo z gwarancji …Rękojmia to chyba dla firm. Konsument ma prawo skorzystać albo z gwarancji albo powołać się na niezgodność towaru z umową.


Nie. Prawo konsumenta zmieniło się 5 lat temu. Niezgodności towaru z umową przestała obowiązywać. Masz dwie drogi składania reklamacji: na podstawie dobrowolnej i nieobowiązkowej gwarancji producenta (producent może ale nie musi udzielić Ci gwarancji) oraz na podstawie obowiązkowej 24 miesięcznej rękojmi, czyli odpowiedzialności sprzedawcy.
A ten czas zapiernicza. Ponad 5 lat nic nie reklamowałem.
boguslaw.wspanialy22/07/2019 17:38

A ten czas zapiernicza. Ponad 5 lat nic nie reklamowałem.


Dalej trzeba się spieszyć z zakupem zgodnie z opisem, czy zdążę herbatę zrobić?
Jak jeszcze nie zdążyłeś to lepiej nie ryzykuj.
boguslaw.wspanialy22/07/2019 17:50

Jak jeszcze nie zdążyłeś to lepiej nie ryzykuj.


Lubię takie emocje Jeszcze chyba poczekam.
Swoją drogą tam nie ma błędu w opisie? Niby Gold, a wg mnie to jest różowy.
Edytowane przez: "e-Rick" lip 22.
A widzisz. Jak nabędziesz właśnie ten monitor - to złoty będzie złoty a nie rożowy.
e-Rick22/07/2019 16:50

Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc producentow daje 2 lata, a niektorzy …Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc producentow daje 2 lata, a niektorzy nawet 5. A wy fani jabuszka skad sie bierzecie, pod jablonia was rodzice znalezli?


Nie ma żadnego znaczenia, czy gwarancja, czy rękojmia. I tak wszystko realizowane jest przez te same autoryzowane serwisy. Przy czym rekojmia z punktu widzenia konsumenta jest korzystniejsza.

Możesz wskazać producentów, którzy dają 5 lat na telefony/tablety? Ja takich nie kojarzę
BleBleBle22/07/2019 19:51

Nie ma żadnego znaczenia, czy gwarancja, czy rękojmia. I tak wszystko r …Nie ma żadnego znaczenia, czy gwarancja, czy rękojmia. I tak wszystko realizowane jest przez te same autoryzowane serwisy. Przy czym rekojmia z punktu widzenia konsumenta jest korzystniejsza. Możesz wskazać producentów, którzy dają 5 lat na telefony/tablety? Ja takich nie kojarzę


Oczwiście, że jest różnica pomiędzy rękojmią, a gwarancją.
Nie pisałem też, że 5 lat dają producenci telefonów, natmiast mogę ci wskazać takich co dają 2 lata. Nie wystarczy? Lepszy rok z jabuszkiem?
e-Rick22/07/2019 19:54

Oczwiście, że jest różnica pomiędzy rękojmią, a gwarancją.Nie pisałem też, …Oczwiście, że jest różnica pomiędzy rękojmią, a gwarancją.Nie pisałem też, że 5 lat dają producenci telefonów, natmiast mogę ci wskazać takich co dają 2 lata. Nie wystarczy? Lepszy rok z jabuszkiem?


Wskaż mi różnice między gwarancją i rękojmią, i wytłumacz w prostych słowach dlaczego gwarancja producenta jest lepsza od rękojmi sprzedawcy jeżeli piszesz o gwarancji 5 letniej to wskaż któregoś z producentów, którzy dają taką na rzeczy pokroju tabletów.
Bo równie dobrze mogę napisać, że od samsunga, Lg i sony jest lepsza Kia, bo daje 7 lat gwarancji. A od Kia są lepsze rowery z Decathlonu, gdyż mają dożywotnią gwarancję.
BleBleBle22/07/2019 20:06

Wskaż mi różnice między gwarancją i rękojmią, i wytłumacz w prostych słowac …Wskaż mi różnice między gwarancją i rękojmią, i wytłumacz w prostych słowach dlaczego gwarancja producenta jest lepsza od rękojmi sprzedawcy jeżeli piszesz o gwarancji 5 letniej to wskaż któregoś z producentów, którzy dają taką na rzeczy pokroju tabletów.Bo równie dobrze mogę napisać, że od samsunga, Lg i sony jest lepsza Kia, bo daje 7 lat gwarancji. A od Kia są lepsze rowery z Decathlonu, gdyż mają dożywotnią gwarancję.


Masz tu sobie poczytaj: poradnikprzedsiebiorcy.pl/-gw…mia
Co do długości gwarancji, powtórzę , bo może nie zarejestrowałeś - nie pisałem, że telefony mają gwarancję 5 lat, tylko, że producenci i tyle potrafią dawać gwarancji. Natomiast 2 lata to norma, więc ten rok jabuszkowy wypada przy tym blado.

Reszty nie chce mi się komentować, bo już trochę za bardzo popłynąłeś w obronie tej skróconej gwarancji, tak jakby to był jakiś plus. No ale cóż, użytkownicy tych sprzętów to specyficzna grupa, która nie toleruje żadnej krytyki ich sprzętu
e-Rick22/07/2019 20:11

Masz tu sobie poczytaj: …Masz tu sobie poczytaj: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-gwarancja-a-rekojmiaCo do długości gwarancji, powtórzę , bo może nie zarejestrowałeś - nie pisałem, że telefony mają gwarancję 5 lat, tylko, że producenci i tyle potrafią dawać gwarancji. Natomiast 2 lata to norma, więc ten rok jabuszkowy wypada przy tym blado.Reszty nie chce mi się komentować, bo już trochę za bardzo popłynąłeś w obronie tej skróconej gwarancji, tak jakby to był jakiś plus. No ale cóż, użytkownicy tych sprzętów to specyficzna grupa, która nie toleruje żadnej krytyki ich sprzętu


Ale ja dobrze znam różnice między gwarancją i rękojmią i jeżeli jest to możliwe to wybieram zawsze tę drugą opcję.

Wkleję Ci, żebyś i Ty załapał:
Możliwe żądania kupującego

Przy gwarancji możliwe żądania kupującego konsumenta określa producent w karcie gwarancyjnej. To od niego zależy, na co pozwoli klientowi (obniżenie ceny, wymiana, naprawa).
Przy rękojmi klient ma prawo żądać:
bezpłatnej naprawy,
wymiany towaru na nowy,
obniżenia lub zwrotu ceny - jeśli sprzedawca nie będzie miał możliwości spełnienia dwóch powyższych świadczeń..

To po co w ogóle wspominałeś o 5 latach, jeżeli w ogóle nie dotyczy kwestii elektroniki użytkowej. Było od razu pisać o 7 latach, albo dożywotniej.

Ostatni raz Ci napiszę: gwarancja Apple w PL mogłaby i mieć tydzień, nic by to konsumentom nie zmieniło. I tak mogliby reklamować przez 2 lata. I poczytaj sobie co się dzieje, jak wymienisz produkt na nowy w ramach rekojmi i czy równie korzystnie jest na gwarancji.

Podsumowując: będzie Cię stać to się przekonasz o gwarancji/rekojmi Apple 🤪🤪🤪
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst